Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

bluegrass kullanıcısının paylaşımları

1. bluegrass

Sarılmanın cezası olur mu?

Sarılmayla namusun elden gittiğini düşünenlerimiz var bu ülkede hey Allah'ım. sen akıl fikir ver şu insanlarımıza.Şiddeti sevgiden üstün tutuyorlar resmen.
  2. bluegrass

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

chihayafuru.ilk sezonu bitiriyor olmak biraz üzüyor ikinci sezonu olsa daha yetmeyecek gibi.
  3. bluegrass

Bleach FC

vaah,ilk kez duydum bunu.boşuna mı aradım ettim en güzellerini bulmak için ben :( neyse artık tumblrdan bulduğum şeylerle editleyeyim paylaşımı boşuna doldurmayayım :( o kadar da güzel grimmjowlar bulmuştum :( taamam hallettim.bir daha elimi sürmeyeceğim zerochana. u.u birde şunu eklemeden olmaz.
  4. bluegrass

Bleach FC

aa,bende gözüküyor ama :ı
  5. bluegrass

Bleach FC

can verelim şu ortama birazcık bu ne böyle. vee kesinlikle katılıyorum.
  6. bluegrass

Abi bu adam çok kawaii...

Ah şimdi aklıma geldi de Hababam Sınıfı'nın animesi olsa ne kadar güzel olurdu. ^_^
  7. bluegrass

Abi bu adam çok kawaii...

Türk destanlarının animeleştirilmesi çok hoşuma giderdi.ayrıca bizim meslek liselilerimizin olduğu bir animede komedi,dram artık ne tür ararsan olurdu içinde.güzel de olurdu :D
  8. bluegrass

İlk Çizimim :) Güncel

ellerine sağlık ilk çizim için çok başarılı olmuşş ^.^
  9. çok renkli bir insan gelmiş foruma hoşgelmiş :D Hem Japonya'ya hem de Kore'ye ilgi duymana çok sevindim.Bende öyleyim çünkü.Bu arada zeynep ben , tanıştığıma çok memnun oldum.Forumda iyi eğlenceleer :)
  10. mangaya başlayıp animeyle devam etmiştim.daha sonra diğer serileri okurken devam etmeye vakit bulamamıştım.Ama okuyup yarım kalsaydı gerçekten içim içimi yerdi.O yüzden sevindim.Bir kaç seriyi daha bitirip tekrardan başlarım seriye.Ayrıca artık animenin yeni sezonunu da getirsinler yahu.
  11. midorima shintarou . sargılı elleriyle gözlüğünü düzeltişini yediğim.burç yorumlarına takıntısı bile insanın onu sevmesine yeter. shizuo heiwajima , sebebini söylemeye bile gerek yok. ve de tabikii Rei Ryugazaki. İnatçılığı inancı,gruba olan sevgisi ,çalışkanlığı karaktere beni aşık etmiştir.
  12. celty'i görünce bir mutlu oldum ama shizuo yoktu.bir i-za-yaa deyişini duysaydık keşke.özlettiler iyice. yeni karakterleri de çok sevdim özellikle örgülü saçlı kızı dangan ronpadan Jille benzettim.nedense böyle karakterleri hep ona benzetiyorum da tipi benzesin ruhu değil :p o şapkalı yeni karakterde bir çesit izaya vol2 gibi göründü gözüme. ortalık gene karışmış gibi o zombi gibi şeyler felan.neyse gelse de artık izlesek yahu,
  13. şok edici yeni bir seri...hmm çok iddaalı sözler bunlar,beklentim tavan yaptı. -_- ama bundan öncesi asıl istediğim bir ikinci sezon.gene pek açık konuşmamış ama gelse bir ikinci sezon daha çok hoş olurdu.inşallah olur.hem ikinci sezon hem yeni bir seri mutlu olurduk bayağı ^_^
  14. Chihayafuru izleyip karutaya merak salan tek ben değilim de mi.Kartların zaten ingilizcesi çıkmış Türkçesinin çıkmasıı kaç sene sürer acaba o.o ya da çıkar mı ki :(

15. bluegrass

Kyoto Uluslararası Manga/Anime Fuarı 2014

uyku tulumumu ,çadırımı alıp giderdim yakınımda bir yerlerde açılsa böyle bir fuar.ama tabii nerede biz de bu şans.içim acıdı resimlere bakarken.:(
  16. ne zaman dinlese aklıma snk geliyor.mvsi felan çok uygun

17. bluegrass

Birim 731 (+18)

Çok acınası bir şey ama insanlık bir gıdım gelişmiyor.gittikçe geriliyor hatta.geçmişte de bir çok ülkenin sadece Japonya'nın değil yaptığı iğrenç şeyler oldu şimdi de bir çok ülke gene iğrenç şeyler yapmaya devam ediyor. Buna rağmen yukarıdaki yorumlarda ,japonların atom bombasını hak etmesi ya da Çinlilere her şey mübah demek de bunu yapanların mantığından farksız bence atom bombasında ölen sadece bunu yapanlar değil sivil halk da vardı içinde.çocuklar da vardı.bu yüzden azıcık düşünün yapacağınız yorumu. Çinliler içinse şuan için Sincan Uygur 'da yaptıkları rezalet bir şey ama zamanında orada yapılanları anlatmaya buraya konferansa gelen bir insana izin vermemiş bir ülkeyiz.Ki oradaki insanlar Uygur Türkleri,bizim de onlar kadar bir hatamız var öyleyse.Ki orada yapılanları da tüm sivil halkın üzerine atamayız.
  18. bluegrass

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Ga-Rei Zero.çok güzeldi.keşke manga güncelinin de animesini yapsalar.
  19. çok iyi bir seriye benziyor, okuyacağım ilk light novel olacak.bir an heyecanlandım ( ^.^) .emekleriniz için teşekkürler , hepinize kolay gelsin.
    1. bluegrass

bluegrass

jkashdasd çok değil aslında.yeni yeni :D vs showda yer aldıktan sonra bir anda bayağı tanındılar :D ama dinle çok iyi gruptur.You're Crashing, But You're No Wave ayrıca harikadır :)

2. Pingu
    3. bluegrass

bluegrass

bende tesadüf eseri keşfettim,şansıma.ama çok sevdiğim gruplardan biri oldu kısa zamanda.ne demeek sajdkl bende daha ne gruplar var diyormuşum.

bu bakaramon u daha izlememiştim ama opening çok güzelmiş teşekkürleer .^^

20. bluegrass

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ga - Rei Zero 1,2 açıkcası çok hoşuma gitti.
  21. Fmanın en güzel openinglerinden, Sid - Rain. Bleach'tan UVERworld 'ün D'TecnoLife ı.
  22. bluegrass

Animelerin En Seksi Erkekleri Seçildi

makoto,rin ve haruka girmişken nasıl Rei de orada olmaz anlamıyorum.buna rağmen birincinin sebastian olması konusunda japon kadınlarıyla hemfikirim ^.^ bir de en azından fairy tail den Gray ve de bleach'tan da Renji,Aizen ya da Byakuyanın olmasını beklerdim. :D
  23. bluegrass

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Sebastian Michaelis,zekası,üstün yetenekleri ve fırlama kişiliği ile sadistik tarafı onu zevcem yapmayı istememe neden oluyor :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.