Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

bluegrass kullanıcısının paylaşımları

1. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsuuun ^.^ 

Buraya geç yazdım ama hepimizin en kutlu bayramını kutlamamak olmaz.

2. Uzun süredir foruma girmiştim. Genel bir şeyler değişmiş., hmm. u.u

Yeni yılda geldi çattı. Zaman geçtikçe yeni yıl heyecanını kaybeden tek ben miyim acaba o.o

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Yalnız değilsin 

*Yeni yılda ne yapmayı düşünüyorsun, neler yapmayı planlıyorsun* şeklinde kime sorduysam ya 'uyuycam' dedi ya da 'hi~ç' 'bi planım yok' diye cevap verdi.

Heyecanın kaybolmasının yanı sıra bu sene kimsenin bir şey dilemediği sadece önceki senelerden beter olmasın yeter diyerek haline şükrettiği bir yılbaşı geçirildi:flying-crazy-rabbit-emoticon:

Ben kuzenimle birlikte abur cubura abanıp bir dizi, bir animasyon filmi ve bir de sıradan film izleyip hafta sonunun zabaha gadar tadını çıkardım :dandyonionplz:

2. bluegrass

bluegrass

Yağ, ülkece heyecanımızı kaybetmişiz desene :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Ahahahh sen gene güzel geçirmişsin anlaşılan. Olduğum yerde hiç yılbaşı heyecanı olmadı yeni yıla girdiğimi kabullenmekte zorlandım hatta askldhada 

Uzun sürediir anime felan da izlemiyorum vakit bulup şöyle üzüldüm şuan bir  :(

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Tüm bu mevzuları ülke ekonomisine çok güzel bağladım da şimdi uçsuz bucaksız konular ittir edelim gitsin:noooo-onion-head-emoticon:

Hem milletin ne yaptığının ne önemi var ki sen kendi kendine de kutlayabilirsin ki bak mesela ben ahım şahım bir şey yapmadım ama güzel bir geceydi~ Sen de gül, eğlen, eğlenecek bir şeyler bul yeter bence sonuçta herkesi mutlu edemeyiz :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Animelere ara verdikten sonra dönmenin tadı ayrı bir güzel oluyor benden söylemesi 

3. Sonunda olmasını beklediğim bir şey oldu gibi ve ben gidiyorumm. 

jhasdjha kendinizee iyi bakın hadi. :cheer1-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. pegasusejder

pegasusejder

Somali'de ne yapıyorsun öyle? İyi bari gönlünce olduysa ne güzel, Allah daha da güzellerini nasip etsin sana. 

3. bluegrass

bluegrass

Ehehehh, Asya kıtasıdır Avrupa kıtasıdır olur felan diye diye Afrika kıtasına düştü yolum. Burada olursa Türkçe öğreteceğim uzun bir süre. Şimdi başladım alskdhajsd Teşekkür ederiim. Allah hepimize bir yurt dışı nasip etsin amin. 

4. pegasusejder

pegasusejder

Hahaha bayağı değişik bir istikamet olmuş. :D Hadi inşallah olur o zaman, sevindim adına. :) Kolay gelsin. :D Hahaha ben pek istemiyorum ya. :D 

4. Yağğ çok teşekkür ederimm Ahahah vericem o tezi bitirdim alsdadadada
  5. Son zamanların favorisi.

Bu arada corona oldum, dikkat edin kendinize. Çile resmen :( 

6. Daha önce diş teli taktırıp teli kıran var mı aranızda acaba ? o.O 

2. Elimiel

Elimiel

Biraz zorlu bir süreç ama sonuçtan memnun kalıyorsun değer yani :) 

3. Perfectum

Perfectum

Aslında korku işin şakası daha ziyade uygun zaman ve ekonomik durumu kolluyorum. Memnun kalmayanı da daha görmedim :D

4. Elimiel

Elimiel

Korkman normal çünkü gerçekten acı verici. Fiyat konusuda sürekli artıyor zaten ama dediğim gibi değiyor. İnşallah istediğin uygun zaman ve şartı bulursun :) 

7. Bazen akademik camiada yer alan hocaların bile düşünceleri düşünce olmaz ve yazıya dökerler sonra sende onların düzeltmesini yaparken sinirden kudurursun. İşte öyle bir gün. :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

8. Şu hayatta izlediğim en garip animelerden birisi Boogiepop. Cidden ama iyi bir gariplik yani. İzlerken yahu ben ne izliyorum deyip gene de izlemeye devam ettiren tarz bir şey. Bu seriyle beraber Aoi Yuuki de favori seiyuularım arasına girmiş oldu. Boogiepop olarak konuşma şekline nedense bayıldım. ^.^

9. Tez yazmak cidden çok zor. Oku, oku, oku sonra yazmaya gelince tık yok ya da sorun bende :(

Dinleyecek müzikler de olmasa. ne yapacağız. Ya da izleyecek animeler. o.o 

10. :music-crazy-rabbit-emoticon:yağmur yağıyoor.

(İstemsiz içimden seller akıyor diye devam ediyorum sonra )

1. Caprihorn

Caprihorn

Ve sonra döngüye giriyor en az 5 kere daha söylüyorsun.:no-no-crazy-rabbit-emoticon:

2. bluegrass

bluegrass

ahahahh sonra çocukluğunda öğrendiğim diğer tekerlemeleri de aklıma getiriyorum o da başka bir döngü. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Arap kızı camdan bakıyooor...

11. Neezuukoooo-chan
    Garip bir şekilde bağımlılık yapan bir tarafı var bunun o.O

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@bluegrass Kulak zarlarııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııım

:calm-down-crazy-rabbit-emoticon: Uyarsana kardeşim en baştan ses volümünü düşürelim

Kulaklık takan var takmayan var...

3. bluegrass

bluegrass

Aghhh, Pseudo-sanın kulak zarlarııığ özür dileriiim :wow1-onion-head-emoticon:

Ama son sesken daha güzel geliyo kulağa :(( kulaklıkla bile genel olarak hep son ses dinliyorum ben. 

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@bluegrass 

Spoiler

giphy.gif

12. Dünden beri modum Tony gibi.

https://www.youtube.com/watch?v=177jxGRbPgM

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Bi Bobby gördüm sanki... :wow2-onion-head-emoticon:

2. bluegrass

bluegrass

Eveeett sincap ya düşecekti bir ara fazla gaza gelmiş dksnsknen Hem Telle hem de Bobby sağolsun şarkıyı 739376262727 kez felan dinledim. :loveloveplz:

13. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Alıntı

@Pseudohomophylus Ben de dün geçtiim. Ne bileyim belki açılmıştır ben görmemişimdir dedim eskisi kadar aktif değilim maalesef. ama çocuğum ne illegali kimlerler takılıyorsun sen 

:onion_emo_2_by_theg_force:Ben temizim hakime abla öylesine bir benzetmeydi. Yoksa değil miyim?  :big-eye-onion-head-emoticon:

3. bluegrass

bluegrass

:calm-down-crazy-rabbit-emoticon: Kendine gel de çık girdiğin o ruh halinden.  Anime izleyen minnoş insanlarız hepimiz ne işimiz olur illegalle. 

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Çıktım, çıktım tamam. :whistling-onion-head-emoticon:

14. Fumetsu no Atnata E başta olmak üzere 2021'de dikkatimi çeken bir kaç seri varr. Özellikle de Evangelon'un ve Sidonia no Kishi'nin filmleri en çok beklediklerimden. Hayırlısı bakalımm. u.u

1. sShoguNn

sShoguNn

Sidonia no Kishi filmi mi vaaay

Sevdiğim animenin filmi mi geliyomuş peki 3. sezon gibi mi olacak

2. bluegrass

bluegrass

Geç cevap verdiğim için kusura bakma :( yeni film farklı bir hikaye anlatacakmış. Benimde sevdiğim serilerdendi böyle haberini duyunca mutlu oldum ^.^

1. bluegrass

bluegrass

Yeni yıla girerken ailem İbo Show izliyordu, çalan şarkıları tahmin edebilirsin. O sırada panikle bu şarkıyı açarak yeni yıla girdim. kdakahakahsd Şaka maka seviyorum ya keratayı, düşüyor ana sayfama. Ondan açıp dinledim  :D

15. Ahahah orada ismimi görmek beni çok mutlu etti. Teşekkür ederiim Umarım gerçekten de hepimiz için güzel bir yıl olur bu yıl herkes zor zamanlar geçirdi. Forum ahalisi, umarım yeni yılda dilekleriniz gerçek olur ^.^
  16. Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden ne fiziksel ne de psikolojik şiddet görmediğimiz, sevdiklerimizle beraber yeni bir yıl olsunn. Ya da zombi saldırısı olsun lütfen. Neyse yeni yılımııııızz kutlu olsuun.:cheer3-onion-head-emoticon:

17. Digimon tasosu topladığım günleri özledim :(

2. bluegrass

bluegrass

Ahahah bir haftadır ben de arkadaşımla bu konuda konuşuyorum. Digimon ve pokemon tasoları ile Yu-Gi-Oh kartlarımın acısını çekiyorum hala. Hiç biri elimde kalmadı. Ama güzel anıları var ne eğlenirdik oynarken. Çocukluğumuz işte:blush-crazy-rabbit-emoticon:

3. Gallardo

Gallardo

Favorimdi

Spoiler

491.jpg

4. bluegrass

bluegrass

Ben Patamon’u çok severdiim. :embarrassed1-onion-head-emoticon:Angemon’a dönüşmüştü çok yakışıklı geliyordu ondan sonra dödndnbdbdb

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.