Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum yanıtları bölümüne bluegrass kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Uzun süredir foruma girmiştim. Genel bir şeyler değişmiş., hmm. u.u

Yeni yılda geldi çattı. Zaman geçtikçe yeni yıl heyecanını kaybeden tek ben miyim acaba o.o

1. bluegrass

bluegrass

Yağ, ülkece heyecanımızı kaybetmişiz desene :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Ahahahh sen gene güzel geçirmişsin anlaşılan. Olduğum yerde hiç yılbaşı heyecanı olmadı yeni yıla girdiğimi kabullenmekte zorlandım hatta askldhada 

Uzun sürediir anime felan da izlemiyorum vakit bulup şöyle üzüldüm şuan bir  :(

2. (See 2 other replies to this status update)

2. Sonunda olmasını beklediğim bir şey oldu gibi ve ben gidiyorumm. 

jhasdjha kendinizee iyi bakın hadi. :cheer1-onion-head-emoticon:

1. bluegrass

bluegrass

Ehehehh, Asya kıtasıdır Avrupa kıtasıdır olur felan diye diye Afrika kıtasına düştü yolum. Burada olursa Türkçe öğreteceğim uzun bir süre. Şimdi başladım alskdhajsd Teşekkür ederiim. Allah hepimize bir yurt dışı nasip etsin amin. 

2. (See 5 other replies to this status update)

3. Sonunda olmasını beklediğim bir şey oldu gibi ve ben gidiyorumm. 

jhasdjha kendinizee iyi bakın hadi. :cheer1-onion-head-emoticon:

1. bluegrass

bluegrass

@Gallardo Allah o coronanın belasını versin asdkhasdasda Ama atlattım hala öksürük devam ediyor. 

@pegasusejder ehehehhh. totem yaptığım bir şey gerçek oldu. artık gönlümce diyebilirim. Somalide'yim arkadaşlar kasjdasda burada internet olması beni en çok hayrete düşüren şeylerden biri. 

2. (See 5 other replies to this status update)

4. Daha önce diş teli taktırıp teli kıran var mı aranızda acaba ? o.O 

1. bluegrass

bluegrass

@Elimiel ohoho tam da aradığım insan. Yahu şeyi sorucaktım hatırlıyor musun bilmiyorum da teli yeniden takmak için senden ek ücret istiyorlar mı. Bu konuyu hiç konuşmadım sağolsunlar dişçimi arıyorum geri de dönüş yapmıyolar iyice sinirlenmiş durumdayım askdada

@pegasusejder ay yok yok iyi oldu. Bu arada ben taktırır taktırmaz ne yiyebilirim ne yiyemem bana bir liste verdiler. Ama ilk takılınca çekilen o müthiş ağrı. Bi de ben mazoşişt miyim neyim sürekli dişime dokunuyodum o hassasiyetle.  Yahu senin dediğin durumu yaşadım ben elimle geri soktum en sondaki brakete ama daha yeni alta taktırdım, bir ay felan oldu. Taktırır taktırmaz senin dediğin en sondaki braketler düştü sağlı sollu. Sonra sağdaki, en sondan ikinci de düştü böylece teller serbet kalınca bir şey yerken iki işimin arasına girmeye başladı. Bende doktorumu aradım gelmeme gerek var mı diye yardımcısı yok mok felan dedi. Dün ise yemek yerken braketin düştüğü noktadan tel kırılmış askldjaksda normalde tel ağzımın içinde oynuyor hissedebiliyorum baktım hareket etmiyo bir terslik var dedim ve tel yok askldhsada 

2. (See 17 other replies to this status update)

5. Bazen akademik camiada yer alan hocaların bile düşünceleri düşünce olmaz ve yazıya dökerler sonra sende onların düzeltmesini yaparken sinirden kudurursun. İşte öyle bir gün. :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

1. bluegrass

bluegrass

:bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Sorma taştan fırsat çıkarmaya çalışıyoruz resmen şu dönemde 

2. (See 7 other replies to this status update)

6. Bazen akademik camiada yer alan hocaların bile düşünceleri düşünce olmaz ve yazıya dökerler sonra sende onların düzeltmesini yaparken sinirden kudurursun. İşte öyle bir gün. :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

1. bluegrass

bluegrass

Kolayca geçeceksin o zaman sınavı bende alanla ilgili bir sertifika programına katıldım bu süre içinde. Uzaktan eğitim diye çok sallamadılar herhalde bayağı kolaydı sınav. asjdada

Bu da mantıklı bir bakış açısı. Kpssde konu bitmiyor, çalışırken bazen neden çalıştığımı da unuttuğum oluyor askdadadas 

Eğer kpss olmazsa benimde düşündüğüm bir şey var ama olup olmayacağı daha belli değil. Ancak kpss yerine onu tercih ederim diyebilirim. Totem yapıp daha kimseye bir şey söylemiyorum ama o.o

7. Bazen akademik camiada yer alan hocaların bile düşünceleri düşünce olmaz ve yazıya dökerler sonra sende onların düzeltmesini yaparken sinirden kudurursun. İşte öyle bir gün. :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

1. bluegrass

bluegrass

ksdjfsadhada bende çoktan yaladım yuttum demeni bekliyorum. Şu sıra ek atamayı bekleyen tüm tanıdıklarım da kpssye çalışıyor yeniden :i herkesin gözü orda. 

Dersler zor muydu peki ? Ya inşallah kolayca geçersin şimdiden başarılar dileriiim :victory-onion-head-emoticon:

8. Bazen akademik camiada yer alan hocaların bile düşünceleri düşünce olmaz ve yazıya dökerler sonra sende onların düzeltmesini yaparken sinirden kudurursun. İşte öyle bir gün. :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

1. bluegrass

bluegrass

Kitap bölümü diye bana verdiler redaksiyonum iyi diye, tez hocam rica etti bir de. Az biraz bakıyorum da teze yoğunlaştım iki ayım felan kaldı şurada :(( 

Sende nasıl kpss çalışmalarıı u.u

9. Tez yazmak cidden çok zor. Oku, oku, oku sonra yazmaya gelince tık yok ya da sorun bende :(

Dinleyecek müzikler de olmasa. ne yapacağız. Ya da izleyecek animeler. o.o 

1. bluegrass

bluegrass

Ahahah iki tane danışmanım var benim ikisi de canavar gibiler ama çok iyi hocalar ve destekleyiciler o yüzden onlar sayesinde bir şeyler oluyor gibi. Demek kiiğ oldukça iyi bir iş çıkarmışsınn ^.^

Ne demekk forum ahalisiyiz sonuçta. :blush-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 15 other replies to this status update)

10. Tez yazmak cidden çok zor. Oku, oku, oku sonra yazmaya gelince tık yok ya da sorun bende :(

1. bluegrass

bluegrass

Ehhh, bir şeyler çıktı ortaya insan isteyince başarıyormuş cidden. Tabii bunda işin sonunda hocamın ben testereyle kesmesi gibi korkularımın da olduğu bir gerçek. T.T

@pegasusejderPegasus-sann, ben de bir ihtiyacınız olursa buradayıım. :thank_you__onion_by_elcerbero:

11. Tez yazmak cidden çok zor. Oku, oku, oku sonra yazmaya gelince tık yok ya da sorun bende :(

1. bluegrass

bluegrass

@pegasusejder ve @Asperatusİkinize de çok teşekkürler desteğiniz için.:love-onion-head-emoticon:  Acele edip ben bu bölümü hemen bitiririm diye okuma yaparken gözlerimi çıkarttım resmen aksdasdada ardından gelen migren ağrısıyla bi dört gün yattıktan sonra anca foruma girebildim. Daha da ölmedim bakalım. ^.^

12. Tez yazmak cidden çok zor. Oku, oku, oku sonra yazmaya gelince tık yok ya da sorun bende :(

1. bluegrass

bluegrass

@pegasusejder Tanrıya şükürler olsun danışman hocam iyi tartışa tartışa konu başlıklarını belirledik bu gün. İki gün tatil yapıcam sonra yazmaya başlayacağım hazirana bitmesi lazım :(( 

@Asperatus lololl ben yazabilirsem sen hayda hayda yazarsın kesin hele bir yatay geçiş yap da kashdada

13. Tez yazmak cidden çok zor. Oku, oku, oku sonra yazmaya gelince tık yok ya da sorun bende :(

1. bluegrass

bluegrass

Valla köşede kıyıda ağlayacağım bak ben nerden başlayıp yazacağıma karar verene kadar günler geçiyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:Hangi başlıkları atacağıma karar vermekte çok zorlanıyorum. 

Drama ile ilgileniyorum kitaplar ve drama teknikleri üzerine çalışacağım. Teşekkür ederiiiim :loveloveplz:

14. :music-crazy-rabbit-emoticon:yağmur yağıyoor.

(İstemsiz içimden seller akıyor diye devam ediyorum sonra )

1. bluegrass

bluegrass

ahahahh sonra çocukluğunda öğrendiğim diğer tekerlemeleri de aklıma getiriyorum o da başka bir döngü. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 2 other replies to this status update)

15. Neezuukoooo-chan
    Garip bir şekilde bağımlılık yapan bir tarafı var bunun o.O

1. bluegrass

bluegrass

Aghhh, Pseudo-sanın kulak zarlarııığ özür dileriiim :wow1-onion-head-emoticon:

Ama son sesken daha güzel geliyo kulağa :(( kulaklıkla bile genel olarak hep son ses dinliyorum ben. 

2. (See 9 other replies to this status update)

16. Neezuukoooo-chan

1. bluegrass

bluegrass

Jenjsnsjnwjwn hayattan sıkılmışlar o yüzden fırsatını bulunca animede gibi davranıyolar ksjnsjsnjw

17. Neezuukoooo-chan

1. bluegrass

bluegrass

@Pseudohomophylus yaağ bu şarkıyı dinlediğimde ben de hep oraya takılıyordum ksnsjsjnsjs ama çokoşuma gidiyor hala duyunca. 
      @rimmuru yaaaağğ ben şimdi bunu aklımdan nasıl çıkarıcamm:head-crazy-rabbit-emoticon:lololl nezukoyla çarpışabilir bu. 
      @pegasusejder lololl biliyorum izledim bunlarıı. Dknekwnsn Bi de bu var aklımdan çıkaramadığım dksnsksnjenej

18. Dünden beri modum Tony gibi.

https://www.youtube.com/watch?v=177jxGRbPgM

1. bluegrass

bluegrass

Eveeett sincap ya düşecekti bir ara fazla gaza gelmiş dksnsknen Hem Telle hem de Bobby sağolsun şarkıyı 739376262727 kez felan dinledim. :loveloveplz:

2. (See 1 other reply to this status update)

19. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

1. bluegrass

bluegrass

:calm-down-crazy-rabbit-emoticon: Kendine gel de çık girdiğin o ruh halinden.  Anime izleyen minnoş insanlarız hepimiz ne işimiz olur illegalle. 

2. (See 18 other replies to this status update)

20. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

1. bluegrass

bluegrass

Vayy yahu ne çok spekülasyon var. Neyse soruşturma başlattılar zaten. Yakında geri adım atarlar bence ama o.o  

O da emoji otakusudur ? Böyle bir terim var mı acaba o.o Neyse umarım MAL'da başlayan bu hareket küresel çapta animecilerin yüreklerini harekete geçirir. lol akdadada 

21. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

1. bluegrass

bluegrass

Zamanında bay Zuckerberg’e bu konuda açılan bir dava olmuş başım gene ağrımasın diyor olay bundan çıkıyor işte t.t son telegram savunucusu dksnjsnejsn adam muradına erdi şuan. Bizim de bir gün vaktimiz gelecek eminim. :good-job-onion-head-emoticon:

22. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

1. bluegrass

bluegrass

Benim çevrem çok tembel yahu ne yapacaksınız diye soruyorum ya telegrama geçiyolar ya da bekliyorlar öyle jsnsjsnsj sanırım wp geri çekmiş bu olayı felan ama. O.o en azından tek bir güvenilir kankamı ikna edip zevkine kullanırım. Lolol.  

23. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

1. bluegrass

bluegrass

:cool-onion-head-emoticon:krizi fırsata çevirme zamanı. Emoji aşkına, akıllıca bir planla bu milleti line’a alıştırmak lazım.  Kenwjwnsnsn

24. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

1. bluegrass

bluegrass

@Pseudohomophylus Ben de dün geçtiim. Ne bileyim belki açılmıştır ben görmemişimdir dedim eskisi kadar aktif değilim maalesef. ama çocuğum ne illegali kimlerler takılıyorsun sen :confused-onion-head-emoticon:

@pegasusejder O muhabbetten hiç haberim yok da forum adına açılsaydı animelere dair haberleri takip etmek kolaylaşırdı. Ahahahh benimle aynı düşüncedesin ben de herkesi line’a ikna etmeye çalıştım sırf emojileri için ama kimse geçmedi. İndirdim duruyor öyle uygulama kıyamadım silmeye :((

25. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

1. bluegrass

bluegrass

:admire-onion-head-emoticon:Pekala, bırakayım da kahrolsunlar . askdhadada

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.