Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum güncellemeleri bölümüne bluegrass kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. bluegrass

bluegrass

okumak için para ödüyoruz ya bazen gülüyorum şu duruma yahu.tipik Türk gençliği işte, daha geç değil diye kendimi şöyle bir değiştirmeye çalışıyorum inşallah bundan en azından çalışmaya alışmayı öğrenebileceğim :D Çok teşekkürler canım benim ben de sana başarılar ve sabır diliyorum Allah bilir sen neler çekiyorsundur çalışırken. :)

3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Alıştım artık bir zaman sonra belli bir standarta oturuyor çok teşekkür ederim :)

4. bluegrass

bluegrass

ne demeek :) olsun gene de alismak icin de insana zaman gerekiyor.zor oluyodur gene de alistiysan sorun yok.ne diyeyim ben de o yollardan gecicem bir kac yilim var surada :D

2. bu sene de ygs zormus herhalde. girmedigime sevindim sinava :i

2. bluegrass

bluegrass

sormama gerek kalmadan milelt icindekini dokuyor zaten.gecen seneki kolaydi zaten bana gore.felsefeyi bilmiyorum ama turkcenin zorlugundan bahsettiler.onlarda sayisal bolumden cikmalar.sorular aciklansin alip kendim cozucem bir.gelecek seneye antreman yapmam lazim. :)

3. asci

asci

2. üniversite mi? sınav yeri için bile üniversite vermiyorlar bana:) geçen sene kaç yapmıştın peki

4. bluegrass

bluegrass

yani olursa bu bolumu birakicagim.tercumanlik mutercimlik yada ingiliz edebiyati filan.eger kalirsamda cif ana dal yapmam lazim.ben ts2yle girdim bolume ( turkce ogretmenligi 430 kusur.ilk 7 binde.gene sukur son bir hafta bir kac sayfa okuyup girdim :D aklimda bu bolum yoktu ondan ) tmde dusuktu hukuka giremeyecek kadar. -.- eh tembelligim kurusun.

bana sukur tek ygsde ilk ogretim cikti hep unide sinavlara girdm de sinavda hic etkisi olmuyor merak etme :).

3. cahile laf anlatmak deveye hendek anlatmaktan daha zor derler ya hakikaten öyle.İnsanı çıldırtacak tipler çoğaldı her yerde ya.Allah'ım sabır.

2. bluegrass

bluegrass

Sadece gazali onlara karşı kaybetmiş olsa.dünya çoğunluğunu ellerinde tutuyorlar.hiç utanması da yok böyle insanların ya.Hele hele bu tür insanlarla aynı ortamda olmak zorundayım, o bir daha kötü.

3. kata silvia

kata silvia

aynı duyguları paylaşiirez kardeşim bu insanlar sadece duymak istediklerini duyarlar yemin ederim yozlaşma çok arttı buna bağlı olarak beyinsiz tutsaklarda arttı en nefret ettiğim insan türü ölseler yeridir en azından yiyecek içecek ve havadan tasaruf etmiş oluruz

4. bluegrass

bluegrass

içimden geçenleri yazdın.yemin ediyorum bazen onlar kadar acımasız olmak isterdim.çünkü hakikaten o kadar rahatlarki.cahil mutluluğu hakikaten en büyük mutluluk.onlar orada öyle ben burada azap çekiyorum yemin ederim.yüzleri insan yüzü ama hayvandan tek farkları o.böyle insanların yaratılışındaki gaye ne bin yıl geçse çözemem ben.anlatsalar onu da anlayamam,kabullenilecek şey değil.

4. fragman güzel.haydi hayırlısı. u.u

1. Pingu

Pingu

bekliyoruz :D

2. bluegrass

bluegrass

gerçekten merakla beklediğim tek live action.her seferinde kursağımda bırakıyorlar :D

5. şu aralar webtoonlara fena sardım.ardı ardı okuyorum serileri artık t.t

6. çocuk edebiyatı dersinde Komşum Totoro'yu izlemek ve diğer Studio Ghibli filmlerinin izlemek için hocadan söz almak.hmm.

7. Oyasumi Punpun :(

8. mikasayı kiko mizuhara canlandıracakmış. o.o

9. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

2. Soranohikari

Soranohikari

Bilgilerin tazeyken (!) bi dene bence, bakarsın kazanırsın :D ünlem koymamın sebebi, aslında mantıken daha taze olduğu doğru ama ben hiçbir şey hatırlamıyorum asfsdfds ama bir dört yıl sonra bilgilerimizin bundan daha taze olmayacağı kesin :D Ben istanbul üni, amerikan kültürü ve edebiyatındayım :D Çukurova Türkçe öğretmenliği miydi senin? :D

3. bluegrass

bluegrass

geç cevap verdiğim için üzgünüm,internetimde sorun vardı :( valla bilmiyorum ya ksasha bende de pek bir şey yok ama gene girmek istiyorum.evet,doğru hatırladın.ben de şimdi hatırladım,daha önce konuşmuştuk böyle üniversiteyle alakalı durumda. :D

4. Soranohikari

Soranohikari

Aynen konuşmuştuk :D internetsiz günler çook zor olmalıı.. Bu arada bugün bizim de vize haftası bitti ve gerçekten o duygu inanılmazmış :D Tramvayda sürekli sırıtıp durdum resmen sadsfds bu en korktuğum sınavdı ama güzel kapanış yaptık :D

10. gelecek hafta vize haftası ben hala açıp manga falan okuyorum. :/ bazen kendi kendime kızıyorum hiç akıllanmayacağım ben t.t

2. bluegrass

bluegrass

japonca vizesi aa sen japon dili ve edb. falan mı okuyosun ? umarım iyi geçmiştir ? :D ahahh ausdhsadasad okuduktan sonra hocanın ifadesini merak ediyorum askdjad

3. Leath

Leath

Ahah hayir muhendisim ben. :) ek olarak aliyorum. Bence hai hai! Falan der, eline resmen cevap anahtari verdim :D

4. bluegrass

bluegrass

aaa anladıım.açıkcası ilk önce ingilizcede mükemmele ulaşmadan şu japoncayı öğrenmeye başlamayacağım ben ama ben de göz koydum japoncaya.öğreniciğim.inşallh yani :D o cevap anahtarına otsukaresama deshita felan denir anca o zaman :D

11. Chihayafuru izleyip karutaya merak salan tek ben değilim de mi.Kartların zaten ingilizcesi çıkmış Türkçesinin çıkmasıı kaç sene sürer acaba o.o ya da çıkar mı ki :(

12. ne zaman dinlese aklıma snk geliyor.mvsi felan çok uygun

1. bluegrass

bluegrass

jkashdasd çok değil aslında.yeni yeni :D vs showda yer aldıktan sonra bir anda bayağı tanındılar :D ama dinle çok iyi gruptur.You're Crashing, But You're No Wave ayrıca harikadır :)

2. Pingu
    3. bluegrass

bluegrass

bende tesadüf eseri keşfettim,şansıma.ama çok sevdiğim gruplardan biri oldu kısa zamanda.ne demeek sajdkl bende daha ne gruplar var diyormuşum.

bu bakaramon u daha izlememiştim ama opening çok güzelmiş teşekkürleer .^^

13. gecenin 2sinde gidip bu saate kadar gelemeyen elektrik.okulların açılması kadar acı bir şeysin sen ya.

14. Üniversitede okumak da kolay değil.daha yolun başında insan duraklıyor.nedir ya şu otomasyonun hali yahu *-* kafayı yiyecek oldum.

2. bluegrass

bluegrass

en fazla 20 puan kesiliyor diye biliyorum ama oda çok fazla *-*

hayır puan kesmeye ne gerek var ya.

ben çok seviyorum edebiyatı ya o kadar da zor değil bence.biraz fazla kitap okuman gerek ama salkdhas sevmiyorsan biraz zorlanıyorsun.

3. Soranohikari

Soranohikari

bence de ne gerek var yaa

seviyorsan ne güzel, çok zevkli geçecektir dersler

ehm işte sorun o edebiyatla pek aram yok ve hafızam da kötüdür o yüzden kendisiyle pek iyi anlaşamıyoruz maalesef :D

4. bluegrass

bluegrass

hmm,napıcaksın o zaman gidiceksin artık nasıl kopya çekilebilirse üniversitede sınavda kashdad önerecek başka şey bulamadım sana jasdjda

ben bu konuda şanslı bölüme düştüm evet ama gelecek sene tekrar sınav yollarını aşındıracağım bakalım :3

15. yaz tatili manga ve animeler için değerlendiririm ehehh diye düşünürken olanlara bak.daha tek bir seriyi adam akıllı izleyemeden bitti gitti.:(

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Aynı durumdayız acın acımdır xd

2. bluegrass

bluegrass

acılar paylaşıldıkça azalır teşekkürler ajskdgad gelecek yaz için umutlarım yüksek ! xd

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.