Jump to content

bluegrass

Kayıtlı Üye
  • Content Count

314
  • Last visited

• Days Won

6

Reputation Activity

1. Üzgün
    bluegrass got a reaction from Asperatus for a status update, Bazen akademik camiada yer alan hocaların bile düşünceleri düşünce olmaz ve yazıya dö   
    Bazen akademik camiada yer alan hocaların bile düşünceleri düşünce olmaz ve yazıya dökerler sonra sende onların düzeltmesini yaparken sinirden kudurursun. İşte öyle bir gün. 
  2. Karmaşık
    bluegrass got a reaction from Asperatus for a status update, Tez yazmak cidden çok zor. Oku, oku, oku sonra yazmaya gelince tık yok ya da sorun be   
    Tez yazmak cidden çok zor. Oku, oku, oku sonra yazmaya gelince tık yok ya da sorun bende :(
     Dinleyecek müzikler de olmasa. ne yapacağız. Ya da izleyecek animeler. o.o 
  3. Teşekkür
    bluegrass got a reaction from Asperatus for a status update, Cılkını çıkartana kadar dinleyeceğimiz şarkılarda bugün.   
    Cılkını çıkartana kadar dinleyeceğimiz şarkılarda bugün.

4. Beğen
    bluegrass got a reaction from pegasusejder for a status update, Cılkını çıkartana kadar dinleyeceğimiz şarkılarda bugün.   
    Cılkını çıkartana kadar dinleyeceğimiz şarkılarda bugün.

5. Beğen
    bluegrass got a reaction from Caprihorn for a status update, Neezuukoooo-chan . Garip bir şekilde bağımlılık yapan bir tarafı var bunun o.O   
    Neezuukoooo-chan. 
    Garip bir şekilde bağımlılık yapan bir tarafı var bunun o.O
  6. Beğen
    bluegrass got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, Dünden beri modum Tony gibi. https://www.youtube.com/watch?v=177jxGRbPgM   
    Dünden beri modum Tony gibi.
    https://www.youtube.com/watch?v=177jxGRbPgM
  7. Beğen
    bluegrass got a reaction from sShoguNn for a status update, Fumetsu no Atnata E başta olmak üzere 2021'de dikkatimi çeken bir kaç seri varr. Özel   
    Fumetsu no Atnata E başta olmak üzere 2021'de dikkatimi çeken bir kaç seri varr. Özellikle de Evangelon'un ve Sidonia no Kishi'nin filmleri en çok beklediklerimden. Hayırlısı bakalımm. u.u
  8. Beğen
    bluegrass got a reaction from Perfectum for a status update, Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden   
    Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden ne fiziksel ne de psikolojik şiddet görmediğimiz, sevdiklerimizle beraber yeni bir yıl olsunn. Ya da zombi saldırısı olsun lütfen. Neyse yeni yılımııııızz kutlu olsuun.
  9. Beğen
    bluegrass got a reaction from Asperatus for a status update, Yeni yıl kutlama şarkısıığ.   
    Yeni yıl kutlama şarkısıığ.

10. Beğen
    bluegrass got a reaction from Asperatus for a status update, Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden   
    Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden ne fiziksel ne de psikolojik şiddet görmediğimiz, sevdiklerimizle beraber yeni bir yıl olsunn. Ya da zombi saldırısı olsun lütfen. Neyse yeni yılımııııızz kutlu olsuun.
  11. Teşekkür
    bluegrass got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden   
  12. Teşekkür
    bluegrass reacted to heymely for a status update, Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden d   
    Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden daha da iyi bir yıl dilerim. 2021 yılının getirdiği mutluluğun, 2020'nin getirdiği bütün kötülükleri unutturmasını temenni ederim.

Musmutlu yıllar!

13. Beğen
    bluegrass got a reaction from pegasusejder for a status update, Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden   
  14. Karmaşık
    bluegrass got a reaction from Asperatus for a status update, Digimon tasosu topladığım günleri özledim :(   
    Digimon tasosu topladığım günleri özledim :(
  15. Beğen
    bluegrass got a reaction from 908 for a status update, Yarın kpss var. Giren herkese başarılaar ^^ ( Not: Allahım attığımız sorularda Yumeko   
    Yarın kpss var. Giren herkese başarılaar ^^ 
    ( Not: Allahım attığımız sorularda Yumeko şansı ver lütfen. )
  16. Üzgün
    bluegrass got a reaction from 1456ha for a status update, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
    Finaller :'(
    Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dönemi her zaman insanın ruhunu sömürüyor. 
  17. Üzgün
    bluegrass got a reaction from Perfectum for a status update, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
    Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dönemi her zaman insanın ruhunu sömürüyor. 
  18. Üzgün
    bluegrass got a reaction from BURUN for a status update, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
  19. Üzgün
    bluegrass got a reaction from Mutaika for a status update, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
  20. Harika
    bluegrass got a reaction from Asperatus for a status update, İnternette var olan tüm webtoonları okumaya ant içmiş gibi okuyorum. Hastalık bu resm   
    İnternette var olan tüm webtoonları okumaya ant içmiş gibi okuyorum. Hastalık bu resmen o.o 
  21. Beğen
    bluegrass got a reaction from crea for a status update, Yarın gece yeni albüm çıkıyor yahu ama ben niye heyecanlıyım asdsadadsa   
    Yarın gece yeni albüm çıkıyor yahu ama ben niye heyecanlıyım asdsadadsa 

22. Beğen
    bluegrass got a reaction from Yuki-chan for a status update, Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bi   
    Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bir işsizim . 
  23. Karmaşık
    bluegrass got a reaction from Perfectum for a status update, Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu. Yok başarı sıralaması, puanın   
    Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu.  Yok başarı sıralaması, puanın önemi yok cümleleri, falanlar filanlar. 
  24. Üzgün
    bluegrass got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu. Yok başarı sıralaması, puanın   
    Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu.  Yok başarı sıralaması, puanın önemi yok cümleleri, falanlar filanlar. 
  25. Beğen
    bluegrass got a reaction from Yuki-chan for a status update, İnsan ilişkileri çok zor be. :(   
    İnsan ilişkileri çok zor be. :(
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.