Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bluegrass

Kayıtlı Üye
  • Content Count

304
  • Last visited

• Days Won

6

Reputation Activity

1. Üzgün
    bluegrass got a reaction from 1456ha for a status update, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
    Finaller :'(
    Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dönemi her zaman insanın ruhunu sömürüyor. 
  2. Üzgün
    bluegrass got a reaction from Perfectum for a status update, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
    Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dönemi her zaman insanın ruhunu sömürüyor. 
  3. Üzgün
    bluegrass got a reaction from DieNase for a status update, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
  4. Üzgün
    bluegrass got a reaction from MuraTika for a status update, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
  5. Harika
    bluegrass got a reaction from Asperatus for a status update, İnternette var olan tüm webtoonları okumaya ant içmiş gibi okuyorum. Hastalık bu resm   
    İnternette var olan tüm webtoonları okumaya ant içmiş gibi okuyorum. Hastalık bu resmen o.o 
  6. Beğen
    bluegrass got a reaction from crea for a status update, Yarın gece yeni albüm çıkıyor yahu ama ben niye heyecanlıyım asdsadadsa   
    Yarın gece yeni albüm çıkıyor yahu ama ben niye heyecanlıyım asdsadadsa 

7. Beğen
    bluegrass got a reaction from Yuki-chan for a status update, Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bi   
    Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bir işsizim . 
  8. Karmaşık
    bluegrass got a reaction from Perfectum for a status update, Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu. Yok başarı sıralaması, puanın   
    Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu.  Yok başarı sıralaması, puanın önemi yok cümleleri, falanlar filanlar. 
  9. Üzgün
    bluegrass got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu. Yok başarı sıralaması, puanın   
    Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu.  Yok başarı sıralaması, puanın önemi yok cümleleri, falanlar filanlar. 
  10. Beğen
    bluegrass got a reaction from Yuki-chan for a status update, İnsan ilişkileri çok zor be. :(   
    İnsan ilişkileri çok zor be. :(
  11. Harika
    bluegrass got a reaction from ♠Kadir♠ for a status update, Hala umut ediyorum askdasd https://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw   
    Hala umut ediyorum askdasd
    https://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw

12. Beğen
    bluegrass got a reaction from ♠Kadir♠ for a status update, O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi g   
    O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi geçirirken şans eseri buldum gene.  o.o 
  13. Beğen
    bluegrass got a reaction from Ladybug for a status update, Staj günlerimin başlıyor olmasının dehşeti içerisindeyim. TT-TT   
    Staj günlerimin başlıyor olmasının dehşeti içerisindeyim. TT-TT
  14. Beğen
    bluegrass got a reaction from Fumi for a status update, Şimdiden tatil bitecek diye mutsuzluk yaşıyorum -.-   
    Şimdiden tatil bitecek diye mutsuzluk yaşıyorum -.- 

15. Beğen
    bluegrass got a reaction from Perfectum for a status update, Mushi-shi de bitti. İçim acıdı. Ah be Ginko-san ne efendi adamdın. Şimdi openingi din   
    Mushi-shi de bitti. İçim acıdı.  Ah be Ginko-san ne efendi adamdın.  Şimdi openingi dinle dur. 

16. Beğen
    bluegrass reacted to jans09 for a status update, Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor.   
    Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor. Çünkü OVA da olsa tarihi belli olmasa da BLEACH geliyor. Bleach Colorful adıyla 
  • Create New...