Jump to content
Türk Anime TV Forum

bluegrass

Üyeler
    298
  • Son ziyareti

• Başarı

5

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    bluegrass got a reaction from Pelin for bir durum güncellemesi, Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bi   
    Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bir işsizim . 
  2. Beğen
    bluegrass got a reaction from Yuki-chan for bir durum güncellemesi, Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bi   
    Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bir işsizim . 
  3. Karmaşık
    bluegrass got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu. Yok başarı sıralaması, puanın   
    Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu.  Yok başarı sıralaması, puanın önemi yok cümleleri, falanlar filanlar. 
  4. Üzgün
    bluegrass got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu. Yok başarı sıralaması, puanın   
    Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu.  Yok başarı sıralaması, puanın önemi yok cümleleri, falanlar filanlar. 
  5. Beğen
    bluegrass got a reaction from Yuki-chan for bir durum güncellemesi, İnsan ilişkileri çok zor be. :(   
    İnsan ilişkileri çok zor be. :(
  6. Harika
    bluegrass got a reaction from ♠Kadir♠ for bir durum güncellemesi, Hala umut ediyorum askdasd https://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw   
    Hala umut ediyorum askdasd
    https://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw

7. Beğen
    bluegrass got a reaction from ♠Kadir♠ for bir durum güncellemesi, O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi g   
    O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi geçirirken şans eseri buldum gene.  o.o 
  8. Beğen
    bluegrass got a reaction from Ladybug for bir durum güncellemesi, Staj günlerimin başlıyor olmasının dehşeti içerisindeyim. TT-TT   
    Staj günlerimin başlıyor olmasının dehşeti içerisindeyim. TT-TT
  9. Beğen
    bluegrass got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Şimdiden tatil bitecek diye mutsuzluk yaşıyorum -.-   
    Şimdiden tatil bitecek diye mutsuzluk yaşıyorum -.- 

10. Beğen
    bluegrass got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Mushi-shi de bitti. İçim acıdı. Ah be Ginko-san ne efendi adamdın. Şimdi openingi din   
    Mushi-shi de bitti. İçim acıdı.  Ah be Ginko-san ne efendi adamdın.  Şimdi openingi dinle dur. 

11. Beğen
    bluegrass reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor.   
    Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor. Çünkü OVA da olsa tarihi belli olmasa da BLEACH geliyor. Bleach Colorful adıyla 
  • Yeni Oluştur...