Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    bluegrass got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Uzun süredir foruma girmiştim. Genel bir şeyler değişmiş., hmm. u.u Yeni yılda geldi   
    Uzun süredir foruma girmiştim. Genel bir şeyler değişmiş., hmm. u.u
    Yeni yılda geldi çattı. Zaman geçtikçe yeni yıl heyecanını kaybeden tek ben miyim acaba o.o
  2. Beğen
    bluegrass got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, Cılkını çıkartana kadar dinleyeceğimiz şarkılarda bugün.   
    Cılkını çıkartana kadar dinleyeceğimiz şarkılarda bugün.

3. Beğen
    bluegrass got a reaction from Caprihorn for bir durum güncellemesi, Neezuukoooo-chan . Garip bir şekilde bağımlılık yapan bir tarafı var bunun o.O   
    Neezuukoooo-chan. 
    Garip bir şekilde bağımlılık yapan bir tarafı var bunun o.O
  4. Beğen
    bluegrass got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Dünden beri modum Tony gibi. https://www.youtube.com/watch?v=177jxGRbPgM   
    Dünden beri modum Tony gibi.
    https://www.youtube.com/watch?v=177jxGRbPgM
  5. Beğen
    bluegrass got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Fumetsu no Atnata E başta olmak üzere 2021'de dikkatimi çeken bir kaç seri varr. Özel   
    Fumetsu no Atnata E başta olmak üzere 2021'de dikkatimi çeken bir kaç seri varr. Özellikle de Evangelon'un ve Sidonia no Kishi'nin filmleri en çok beklediklerimden. Hayırlısı bakalımm. u.u
  6. Beğen
    bluegrass got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden   
    Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden ne fiziksel ne de psikolojik şiddet görmediğimiz, sevdiklerimizle beraber yeni bir yıl olsunn. Ya da zombi saldırısı olsun lütfen. Neyse yeni yılımııııızz kutlu olsuun.
  7. Teşekkür
    bluegrass got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden   
    Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden ne fiziksel ne de psikolojik şiddet görmediğimiz, sevdiklerimizle beraber yeni bir yıl olsunn. Ya da zombi saldırısı olsun lütfen. Neyse yeni yılımııııızz kutlu olsuun.
  8. Teşekkür
    bluegrass reacted to heymely for bir durum güncellemesi, Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden d   
    Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden daha da iyi bir yıl dilerim. 2021 yılının getirdiği mutluluğun, 2020'nin getirdiği bütün kötülükleri unutturmasını temenni ederim.

Musmutlu yıllar!

9. Beğen
    bluegrass got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden   
  10. Beğen
    bluegrass got a reaction from 908 for bir durum güncellemesi, Yarın kpss var. Giren herkese başarılaar ^^ ( Not: Allahım attığımız sorularda Yumeko   
    Yarın kpss var. Giren herkese başarılaar ^^ 
    ( Not: Allahım attığımız sorularda Yumeko şansı ver lütfen. )
  11. Üzgün
    bluegrass got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
    Finaller :'(
    Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dönemi her zaman insanın ruhunu sömürüyor. 
  12. Üzgün
    bluegrass got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
    Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dönemi her zaman insanın ruhunu sömürüyor. 
  13. Üzgün
    bluegrass got a reaction from BURUN for bir durum güncellemesi, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
  14. Üzgün
    bluegrass got a reaction from Mutaika for bir durum güncellemesi, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
  15. Beğen
    bluegrass got a reaction from crea for bir durum güncellemesi, Yarın gece yeni albüm çıkıyor yahu ama ben niye heyecanlıyım asdsadadsa   
    Yarın gece yeni albüm çıkıyor yahu ama ben niye heyecanlıyım asdsadadsa 

16. Beğen
    bluegrass got a reaction from Yuki-chan for bir durum güncellemesi, Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bi   
    Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bir işsizim . 
  17. Karmaşık
    bluegrass got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu. Yok başarı sıralaması, puanın   
    Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu.  Yok başarı sıralaması, puanın önemi yok cümleleri, falanlar filanlar. 
  18. Üzgün
    bluegrass got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu. Yok başarı sıralaması, puanın   
    Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu.  Yok başarı sıralaması, puanın önemi yok cümleleri, falanlar filanlar. 
  19. Beğen
    bluegrass got a reaction from Yuki-chan for bir durum güncellemesi, İnsan ilişkileri çok zor be. :(   
    İnsan ilişkileri çok zor be. :(
  20. Harika
    bluegrass got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Hala umut ediyorum askdasd https://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw   
    Hala umut ediyorum askdasd
    https://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw

21. Beğen
    bluegrass got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi g   
    O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi geçirirken şans eseri buldum gene.  o.o 
  22. Beğen
    bluegrass got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Staj günlerimin başlıyor olmasının dehşeti içerisindeyim. TT-TT   
    Staj günlerimin başlıyor olmasının dehşeti içerisindeyim. TT-TT
  23. Beğen
    bluegrass got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Şimdiden tatil bitecek diye mutsuzluk yaşıyorum -.-   
    Şimdiden tatil bitecek diye mutsuzluk yaşıyorum -.- 

24. Beğen
    bluegrass got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Mushi-shi de bitti. İçim acıdı. Ah be Ginko-san ne efendi adamdın. Şimdi openingi din   
    Mushi-shi de bitti. İçim acıdı.  Ah be Ginko-san ne efendi adamdın.  Şimdi openingi dinle dur. 

25. Beğen
    bluegrass reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor.   
    Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor. Çünkü OVA da olsa tarihi belli olmasa da BLEACH geliyor. Bleach Colorful adıyla 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.