Jump to content
Türk Anime TV Forum

bluegrass

Üyeler
    302
  • Son ziyareti

• Başarı

6

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    bluegrass got a reaction from AntiNewEra in Erasmus+ sınavına gireceğim, aşırı gerginim. t.t   
    Tüh baktım da şimdi o  zamana yetişemeyeceğim .(( ama şimdiden baktım konserlere :o Bakalım belki gelecek yılkine kadar orada kalma imkanı bulurum. :d
  2. Harika
    bluegrass reacted to 1456ha in Erasmus+ sınavına gireceğim, aşırı gerginim. t.t   
    Ben de eramus yapıyorum şu an ^^ Umarım güzel sonuç alırsın :)
  3. Teşekkür
    bluegrass got a reaction from Barış D. Baryshx in Comicon İstanbul'a gidecek olan var mı buradan ? o.o   
    @Barış D. Baryshx Anladıım, üzücü oldu bu. İstanbul'a gidecektim ben de şansıma o zamana denk geliyor o yüzden ben gideceğim ama başka gelenler de olacak mı merak ettim :) 

4. Teşekkür
    bluegrass got a reaction from Perfectum in Bu aralar fantasi/macera tarzı anime/mangalar okumak istiyorum. Tavsiyesi olan var mı   
    Kujira no Kora wa Sajou ni Utau, Tegami Bachi ilk aklıma gelenler. 
  5. Beğen
    bluegrass got a reaction from 1456ha in Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu. Yok başarı sıralaması, puanın   
    @1456ha Teşekkürleer  :) Gelse ve bir rahatlasam artık. 
  6. Beğen
    bluegrass reacted to 1456ha in Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu. Yok başarı sıralaması, puanın   
    Kolay gelsin istediğin yer olur umarım
  7. Üzgün
    bluegrass got a reaction from Perfectum in Hava delicesine sıcak. Param olsaydı salardım kendimi buzullara :(   
    @Perfectum  Sen öyle deyince benim de aklıma pislik içindeki Ganj nehri geldi :(  Hayır orada olsam serinlemek için gene girmezdim bak gene sıcak bastı. skdfhasda insana niye böyle şeyler düşündürtüyorsunuz efendim 
    Haydi şimdiki vantilatörler neyse de eskilerin tavana asılı vantilatörleri var ya kashdaskdas hani hep bakınca kafana düşücekmiş gibi izlenim veren ve de sıcak sıcak esen vantilatörler. İşlevsizlik resmen jsadhada
    Neyse Londrayı hayal edelim sürekli yağmurlu, ayda yılda bir iki kere güneş gören yazın bile havası çoğunlukla hapalı mis gibi Londra var. Püfür püfür esiyordur oralar şimdi vay :( 
  8. Beğen
    bluegrass got a reaction from quincy in O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi g   
    @quincy Eh biraz fark ettim gibi oldu. Sanırım sadece anime izleyip geri gidiyorlar. Olsun ilerde gene değerlenir burası :d
  9. Beğen
    bluegrass got a reaction from Singularity in Şuraya güzel bulduğunuz mangaları yazında boş zamanlarda göz atayım   
    Şuan için To You, The  Immortal ve Fire Punch'ı öneririm. Bir de biraz değişiklik istersen Machida-kun no Sekai. 
  • Yeni Oluştur...