Jump to content

Yuuko Aika

Üyeler
  • İçerik sayısı

219
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Yuuko Aika kullanıcısının paylaşımları

1. Yuuko Aika

Doujinshi İstek ve Önerileri

Ne tarz bir şey okumak istiyorsun ki?
  2. Yuuko Aika

Selam ^^

okaeri ~~
  3. Adınız çok güzel :D Kolay gelsin.
  4. Noragaminin ilk 4 bölümünü ben çevirmiştim.5. bölümede başlamıştım hatta ama gerisi gelmedi kısmet değilmiş.5. bölüm çevirine baktım çevirilerinde genel olarak çeviri hatası görmedim ancak kurduğun cümlelerde anlatım tarzın ingilizceden türkçeye dublaj yapılan filmlerdeki gibi. Onu biraz daha geliştirirsen bi sıkıntısı kalmayacak.Eline sağlık
  5. Yuuko Aika

NARUTO KOMEDİ

güzel olmuş eline sağlık :D en başta karar veremedim sağdan sola mı ,soldan sağa mı okusam diye :D:D
  6. Yuuko Aika

Free! 2. Sezondan Kısa Reklam Videosu

izlerken bazı bazı içim sıkılsa bile fangirl'lük adına izleyeceğim :good-job-onion-head-emoticon:
  7. Yuuko Aika

Tite Kubo’dan Korkunç Kapak

tsch... <_< yapa yapa as nodt'umu kapak yapmış...hiç beğenmedim
  8. Başlığı türkanimede görünce bi an yeni animesi başlayacak sanmıştım :hell-yes-onion-head-emoticon:
  9. Yuuko Aika

Japonca Dersleri

Ben girmeyeli konuya ilgi artmış :D malesef şu aralar çalışamıyorum ama temmuzda tekrar başlayacağım o zaman yine eklerim :) Kitap olarak Ayşe Nur Tekmen ve Akiko Takano'nun yazdığı "Japonca dilbilgisi" adlı kitabı kullanıyorum.Sözlük olarak elimde fono yayınlarının sözlüğü var.
  10. Yuuko Aika

merhaba,

Herhalde ilk defa okçuluk yapan birini görüyorum :D Ama şöyle bi düşününce özenmedimde değil yani, fırsatım olursa bu yaz belki denerim bende :D Hoşgeldin bu arada :)
  11. Yuuko Aika

Nisan 2014 Animeleri Tanıtımı

Gokukoku no Brynhildr ve Mekaku City Actors (Kagerou Project) ilgimi çekti , onun dışında pek ilgilimi çeken anime olmadı
  12. Yuuko Aika

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Hangi birini sayayım !!!! :confused-onion-head-emoticon: Byakuya (zaten 1 numaları favorim) :admire2-onion-head-emoticon: aizen tayço var tabikide ,onun dışında hirako shinji'de ayrı bi çekicilik ayrı bi karizma var ama daha çözemedim :D kendisi pekte yakışıklı değil malumunuz :D hmmm başka kim grimmjow var birde
  13. Yuuko Aika

En Son Bitirdiğiniz Anime?

kuroko no basuke
  14. Yuuko Aika

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

ahhhhggggg en son 3 dk. anime izledim yemek yerken (clannad) , dahada izleyemedim , vaktim yok izlemeye :hell-yes-onion-head-emoticon:
  15. poster alıcaktım ama banada küçük geldi elinde başka posterler var mı ?
  16. Yuuko Aika

İtiraf Köşesi

sıkıntıdan içim şişti, o kadar sıkıldım ki hatta sıkıntıdan uyuyamıyorum,ayrıca (psycho pass spoiler) makishima ölmemeliydi,gece gece oturdum buna dertlendim resmen
  17. uykum var *-*

1. ohmy34

ohmy34

bir animeci'nin daimi sorunu her zaman uykumuz var :D

18. Yuuko Aika

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

noragami 3 :rolleyes: horimiya
  19. Yuuko Aika

Ve Boynu Bükükler Dizisi Başladı...

Boynu bükükler de ne acaba dedim baktım, "aaaa" dedim espriyle yaklaşıp diziye isim koymuşlar dedim güzel olabilir belki dizi :D fragmanı izledim ve izlemekten vazgeçtim :D artık şu işler güçler tarzı espriler gitmiyor bence, zaten oldum olası sevemedim öyle dizileri ne bileyim :blink:
  20. bademciklerim yine şişti -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Hemoroid icin de iyi geliyo diyolar ama ben kaynağıma güvenmiyorum :D

3. Yuuko Aika
    4. ohmy34

ohmy34

inadına dondurma ye geçer :D

21. Yuuko Aika

Kuroko no Basket | Aomine Daiki | Yeni amv'em

ağğğğğhhhh Aomine :bled1-onion-head-emoticon: Aomine amv'si koyarak benden tam puanı aldın baştan :good-job-onion-head-emoticon: neyse şaka bi yana alt yazılar dışında bence çok güzel bi amv (NOT: bu kararı vermemde Aomine'nin hiç etkisi yoktur :evil-smile-onion-head-emoticon: )
  22. Yuuko Aika

Günün Fotoğrafı

Daha bir sürü animeden atıcaktımda bleachten bile bi ton resim varmış :D neyse azcık atayım şimdilik
  23. Böyle kahkülleri olup,saçı uzun düz olunca bide kahküllerinden daha uzun perçemleri olunca yan taraflarında ben bayılıyorum o zaman :D Yuuko Kanoe fuwa aika adlarını hatırlayamadığım bu kızlar sonracııma bide high school of dead*den Saeko var beğendiğim (şöyle üstü başı kapalı bi fotosunu bulmak ne zor işmiş be :D )
  24. benim aklıma takılan birşey var bu uzumaki klanı yaşam enerjileriyle biliniyor ya hatta kushinadan kyubi çıkartıldığında bile kushina ölmüyor.Naruto niye bu hale geldi peki ?
  25. Güzel bir cosplay yapabilmek için bir sürü kostümün olması lazım , sonracığıma bir ton makyaj malzemenin olması lazım,sonra ülke ülke gezmek lazım,sonra senin fanlarının sana maddi destekte bulunması lazım........Kısacası Reika olmak lazım :D Bu kıza özenmekten ölücem -_- tanımayanlar için reika
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.