Jump to content

Yuuko Aika

Üyeler
  • İçerik sayısı

219
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Yuuko Aika kullanıcısının paylaşımları

1. Yuuko Aika

Hetalia Karakter Anketi (Genel)

Anime ilgimi çekti, konusu ne ve izlemeye değer mi?
  2. ay ben nerelere gideeem kime çizdireyim bunuuu T-T http://comics212.net/wp-content/uploads/2007/11/vagabond-mural.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

tamamnı eliyle çizen ustalara saygımız sonsuz ama böyle çok basit ve etkili bi yöntem var resmi duvara yansıttığında renkleri ters çevir dersten boyaman gereken yerler beyaz görünüyor ve sen ne kadar yeri boyadığını falan görebiliyorsun :) http://9gag.com/gag/aqmAYWQ/painting-seven-samurai-still-onto-a-wall-with-no-drawing-skills-whatsoever

3. Yuuko Aika

Yuuko Aika

aynen projeksiyon olayı çok mantıklı geldi banada, çalışma odam olunca oraya samuray çizicem, nihahahaha :3

4. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Direk duvarı sök duvarı :D

3. mutlu yıllaaaaar!

4. hey hey kotaete dareka imasenka ....

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

hey hey ben ingiliççe bilmemek dont dont yes ay dosınt ay dont sipik igliniççe.

5. Yuuko Aika

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Vagabond Katekyo!
  6. Yuuko Aika

Bleach Manga Tartışma

611.spoiler Sizi bilmiyorum hoşunuza gitti mi ama bence sallanır da bu kadar sallanmaz, Tite tuttu ruh kralını Juha bach'ın babası yaptı :D Şu an resmen bi taraflarımla gülüyorum, Bu kadar zorlama gidişat olamaz.
  7. Sailor moon ilk bölümü epey özenilerek çizilmişti, 2.bölümden sonra çizim hataları, özensizlik göze çarpıyordu. Sailor moon animesinin çıkıcağı neredeyse 1 sene önceden duyurulmasına ve 2 haftada bi bölüm çıkmasına rağmen çizimlerin gitgide kötüleşmesi, resmen biz sizden alabildiğimiz kadar para almanın derdindeyiz demenin türkçesi.Ne diyeyim para kazanıcak olsalarda bu tarz şeyler bana itici geliyor.
  8. HOHOHOHOĞ!! gintamaaa geliyooooooo

9. Yuuko Aika

VanaN'Ice

Eneeem bunların grupları da mı varmış :embarrassed1-onion-head-emotico . Ayrıca favori yiyeceği "patlıcan" nedir :D Ömrü hayatımda favori yiyeceği patlıcan olan birini duymadım :D
  10. ne öküzler var cidden, adam animenin altına ingilizce çevirisi çıkalı 4-5 saat oldu türkçesi nerde yazmış. Sanki çevirmenin işi gücü seni memnun etmek.

1. kawaii kereste

kawaii kereste

hazıra konmak kanımızda var.

2. LeornKayn

LeornKayn

Sen Türkiyede yaşadığını unutuyorsun galiba :D çevirmen :D

11. hohohoğ sailor moon yeni bölüm gelmiş

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Şükür namazı kılacağım.

12. Yuuko Aika

Naruto Yerine Boruto Movie

Hani tek film kalmıştı geriye, resmen manganın ekmeğini yemek için uğraşıyorlar, bunun yerine manga devam etseydi daha güzel olurdu.
  13. olips'in mentollüsünü icat edene kucak dolusu sevgiler :* nefes alabiliyorum sonunda

1. houston

houston

olip xs mentollü 5 :D -favorim-

2. Yuuko Aika

Yuuko Aika

aynen, resmen nefes alabiliyorum hastayken

3. houston

houston

hmm ben denemedim hiç hastayken, saol iyi bir tavsiye gerçekten

yeşil nanelinin tadı :/

14. Yuuko Aika

Ame Çeviri

Hapi Mari - 13 eklenmiştir
  15. Yuuko Aika

Ame Çeviri

Hapi Mari - 12 eklenmiştir Teşekkürler.
  16. Yuuko Aika

Ame Çeviri

Hapi Mari - 11 eklenmiştir
  17. Yuuko Aika

Kişisel web anime projem: Grammon

Ahahah sonu güzeldi :D Başta sıkıldım açıkçası ama sonunda güldüm :D South park gibi olmuş :D Bide 2 boyutlu adamlara niye 3d yazıcı kullandırıyosun ki :D :D O da 2 boyutlu olabilirmiş,bunun dışında seslendirmelerde kullandığın türkçe günlük hayattaki konuşma dilinden farklı olarak yazdığımız türkçe gibi "geliyor,yapacağım...." gibi,seslendirmede günlük konuşma dili kullanırsan daha güzel olur
  18. Yuuko Aika

Ame Çeviri

Teşekkür ederiz, valla dediğim gibi isteyen gelip editler shoujo sever olsun olmasın farketmez :D
  19. Merhabalar, Ame çeviri açılmadan önce daha farklı bir grup olarak çeviri yapıyorduk ancak orası kapanınca buraya geçtik.Geçtik dediğime bakmayın öyle kalabalık değiliz,şu an sadece 2 çevirmen devam ediyoruz. Şu an 3 seri devam ediyor ve 1 seriyede başlamayı düşünüyoruz. Ancak 2 çevirmenimiz olmasına rağmen editörümüz yok.Şu an kenarda birikmiş editlenmeyi bekleyen bölümler var,yani aranızda edit yapmak isteyen varsa aramıza katılabilir. Her ne kadar devam eden serilerimiz yüzünden shoujo grubu gibi gözüksekte beğendiğimiz,sevdiğimiz serileri çevirip-editliyoruz.Yani bizim için tür önemli değil. Devam eden serilerimiz : Hiyokoi,Hapi Mari ve Watamote'dir. Eğer editör gelirse Hajiimari no niina'ya da başlayacağız. Bunun dışında oneshot ve dj çevirileride sitede mevcuttur. Editör veya çevirmen olmak isteyen arkadaşların 20 yaş üstünde olmaları gerekmektedir. AME ÇEVİRİ
  20. Yuuko Aika

K Anime Projesi’nin 2. Sezonu

2.sezonun geldiğinden haberim yoktu sevindim,görsellik olarak diğer animelerden ayrılıyor.Keşke en baştan ilk sezondaki olayları yayarak 2 sezonluk yapsalardı olaylar çok çabuk gelişmişti çünkü.
  21. Kishi'ciğim manga çizmeyeceksen kalemlerini yolla bari :D
  22. kim yaptıysa ne güzel olmuş :D:D sözlerinin çeviriside olaydı keşke :D
  23. Yuuko Aika

Mangakalardan Naruto’ya Övgüler

Öve öve bitirememişler :D:D Biraz daha samimi olmalarını beklerdim.Bir tek Eiichiro'nun jesti güzel olmuş
  24. Yuuko Aika

Naruto (Spoiler İçerir)

Son bölümde yayınlandı ama açıkçası çok tatmin etmedi, anca kim kiminle evlenmiş onu gösterdiler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.