Jump to content

sadece okan

Üyeler
  • İçerik sayısı

984
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

sadece okan kullanıcısının paylaşımları

1. :D erkek toshiro (bleach) kız olarakta akeno ( high school dxd )
  2. sadece okan

Ayrılmaz İkili - İyi ve Kötü Karakterler

sebastian & ciel phantheomhive
  3. gatts- caska (berserk) :D bu 3 lü sayılır ama ako-riko-keita xD hoyun kiyoma - makise kirusu
  4. sen eklemişsin zaten :D ama iyi yani ben alırım yazın kesin :D bu aralar arkadaşlar ile beraber tatile çıkma planımız var para biriktiyorum yoksa çoktan 2 tane poster siparişi vermiştim :p
  5. sadece okan

MangaTurk Çeviri Grubu

:D her hafta berserki dört gözle bekliyorum :D çevirilerde payı olan tüm arkadaşlara teşekkürler.
  6. ürünler güzele benziyor almak isterdim bu aralar para harcayamıyorum :D eğer elinde yaza kadar satılan çıkmazsa alabilirim :D
  7. sadece okan

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

steins gate : makise kirisu
  8. sadece okan

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart 2014

güzel olmuş ama makaleler çok uzun sanki :D gece okurum bir kısmını . emeği geçenlere teşekkürler
  9. konusu ilginç çıkınca izleyecekler listeme eklerim :D bu elemanlarda da böyle köle olma aşkı nedir anlamadım D: bide borç yiğidin kamçısıdır :p
  10. sadece okan

Ve Boynu Bükükler Dizisi Başladı...

fragmana baktım da yok arkadaş bizimkiler diziden anlamıyo ya :D isimden kaybetti direk zaten 'boynu büyükler' nedir abi :D
  11. sadece okan

En Üzüldüğünüz An!

mass and energy balance ( kütle enerji denklikleri ) dersinin final sorularını ezberleyipte bütte farklı soruları görünce o acı kadar üzücü bir şey yok.
  12. sadece okan

( 10 / 10 ) Maken-Ki! Two [BD]

baya eğlenceli bir seri bu ya :D güldürüyo yani. çeviren arkadaşa teşekkürler
  13. sadece okan

selamlar :D

sana ben pentakill jix diyeyim :p
  14. sadece okan

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

BERSERK -_- o kadar hevesle izledim pat 25 bölümde bırakmışlar insanın hevesi ancak bu kadar kırılırdı. mangasını okuyorum ama anime olarak devam etseymiş iyiydi.
  15. sadece okan

:D hehe teşekkür ederim zeynep :D pek heyecanlı bir maç olmadı ama .D forumda güzel vakit geçiceğine eminim baya renkli arkadaşlar var :D
  16. sadece okan

:D öğrenci adamız eve yeni girdim ondan gördüm. dedim açayım bari konu bulunsun :D .p zafer sarhoşuyuz
  17. merhaba arkadaşlar görüldüğü üzere adım okan :D aranıza katıldığım için mutluyum. koü kimya müh. öğrencisiyim :D 20 yaşındayım bartınlıyım :D bekarım :p her hangi bir oyunda bu nickte biri görürseniz o benimdir :D ' sadece okan ' D:
  18. 5 tane yok ama :D Kımı no Iru machı de çok üzülmüştüm :D bide death note un sonunda. 3 arkadaş başlamıştık 2 hafta yurtta yas tuttuk :'( elfen lied ve serial experiments lain
  19. sadece okan

Günün Fotoğrafı

fotolar çok güzel dostum eline sağlık :D çözünürlükleri de çok iyi. bence güzel bir konu olmuş :p neyse ben yorumumu buraya park edeyim :D
  20. ben zaten izleyeceğim serinin tamamını idm ile indirip öyle izlerdim :D ama bazı serilerde olmuyodu . böyle bir site çok iyi oldu saolun :D
  21. berserkin mangasını takip ediyordum 201de takıldı daha hala bekliyorum çeviri yapılsın diye :'(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.