Jump to content

sadece okan

Üyeler
  • İçerik sayısı

984
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    sadece okan got a reaction from Aechee in En Sevdiğiniz Reklam Filmleri   
    herkes bilmez 

2. Beğen
    sadece okan got a reaction from OnUc13 in Animelerden etkilenmeler.   
    sabah bi kalkıyorum biri ohayo diyo diğeri eve girince tadaimaa diyo :D ne bekliyon bu öğrenci evinden :D 
  3. Beğen
    sadece okan got a reaction from Celine in Bir Animeyi Gerçekten Seven Biri Doldurma (Filler) Bölüm Atlar mı?   
    naruto izliyorsan öyle bi atlarsın ki :D
  4. Beğen
    sadece okan got a reaction from Ocarina in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    aynen çevirilse çok güzel olurdu :D baya severdim çocukken ama bulamadım nette çevirisini yapanı

nostaljini dibi :D 

5. Beğen
    sadece okan got a reaction from Ocarina in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    allah rızası için şu animeyi bulup çevirin ya :D 

6. Beğen
  7. Beğen
  8. Beğen
    sadece okan reacted to Ecciel in Doki Doki Edebiyat Kulübü! Türkçe Çeviri Projesi   
    BakaYume Çeviri Ekibi olarak yeni çeviri projemizi sizlere gururla sunarız: Doki Doki Edebiyat Kulübü!

Bu görsel romanda güzel mi güzel dört kızın bulunduğu bir edebiyat kulübüne katılan bir baş karakteri canlandıracaksınız. Bakalım kalplerine giden yolu yazabilecek misiniz.

Çeviri oranı %70'e ulaşmıştır. Tahmini bir çıkış tarihi veremiyoruz ancak en kısa sürede yamayı tamamlamak için çalışıyoruz. Güncellemeler için takipte kalın!
  9. Teşekkür
    sadece okan reacted to Barış D. Baryshx in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Yeni gördüm, doğum günün kutlu olsun @sadece okan ;)
  10. Teşekkür
    sadece okan reacted to Gallardo in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @sadece okan 1 saat rötarlı oldu ama doğum günün kutlu olsun :)
  11. Beğen
    sadece okan got a reaction from quincy in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @quincy teşekkür ederim yarı quincy yarı arrancar yarı shinigami kardeşim.
  12. Beğen
    sadece okan got a reaction from Gallardo in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    bunu cam kenarında ki güvercinlere dinlettim hepsi kartala dönüştü.
  13. Teşekkür
  14. Beğen
    sadece okan got a reaction from Rakuncuk in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    günde 1 kere dinlemek vücuda iyi geliyor.
  15. Beğen
    sadece okan got a reaction from Simuyaa in Hepinize merhaba, tüm animeciler :)   
  16. Harika
    sadece okan got a reaction from dortseker in Çok söz olan/olmayan animeler..   
  17. Harika
  18. Teşekkür
    sadece okan reacted to Barış D. Baryshx in Ramazan ve Kurban Bayramları Kutlama Konusu   
    Kurban Bayramınız Mübarek Olsun 
  19. Beğen
    sadece okan got a reaction from Rakuncuk in Ruh İkizi   
    bütün zevkleriniz aynıysa iyi anlaşamazsınız :D birbirinizin eksiklerini tamamlamanız lazım :D  aynısı olursa sürekli çatışma olur
  20. Üzgün
    sadece okan got a reaction from sphinxd in Ruh İkizi   
    bütün zevkleriniz aynıysa iyi anlaşamazsınız :D birbirinizin eksiklerini tamamlamanız lazım :D  aynısı olursa sürekli çatışma olur
  21. Beğen
  22. Beğen
    sadece okan got a reaction from ciddenmisin in Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?   
    steins gate : makise kirisu 
  23. Beğen
  24. Beğen
  25. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.