Jump to content

can1903bjk

Kayıtlı Üye
  • Content Count

33
  • Last visited

2 Followers

About can1903bjk

• Rank
    Level 1

Recent Profile Visitors

531 profile views
  1. Çevirmen röportajlarında çevirmenin isimini belirtseydiniz fena olmazdı.
  2. nedense yayınladığınız animeleri kendiniz çevirmişcesine yayınlıyorsunuz fansub belirtmeniz lazım...
  3. şunu söliyim ki yandex linlerinin hepsi gitti yeniden fansub yapıp Anikeyf te paylaşıyorum artık burayı güncellemiyebilirim Anikeyf ten takip ediniz...
  4. Betterman Çevirmen:Adem Can Özden Encoder:Adem Can Özden Bölüm:(1/26) Dakika:24 dk. Kategori:Korku,Süper Güç,Dünya,Aksiyon,Asya;Gerilim Özet;"Algernon" adlı öldürücü bir virüs, şeytani amaçlarla insanlara saldırmıştı. Savaşın ilk hedefi, Tokyo'daki fabrikada gizlenmiş bir ağır makinaya sahip olan ve NeuroNoids adlı bir sinirsel silahı (nöratik silah da denebilir) kullanan birn yeraltı örgütü olan Akamatsu Endüstri'yi şaşırtmaktı. Ve bu gizli faaliyetlerine yardım eden "Betterman" adlı gizemli bir mutant vardı. Biraz da ekran görüntüsü :) 1.Bölüm http://yadi.sk/d/1Z2tcIRPDum5o
  5. bende çevirecek anime arıyorum önceden Türkçeye çevirilmemiş shounen vahşet falan önerebilir misiniz?
  6. Hetalia World Series Çevirmen:Adem Can Özden Encoder:Adem Can Özden Kategori:Komedi,4-koma,2.Dünya Savaşı,Tarihi Dakika:5 dk Bölüm:(1/48) Özet; Hetalia Axis Powers'ın 2. sezonu... 1. Bölüm
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.