Jump to content

can1903bjk

Üyeler
  • İçerik sayısı

33
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Son profil ziyaretçileri

880 profil görütülenme

can1903bjk üyemizin başarıları

1. can1903bjk

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart 2014

Çevirmen röportajlarında çevirmenin isimini belirtseydiniz fena olmazdı.
  2. nedense yayınladığınız animeleri kendiniz çevirmişcesine yayınlıyorsunuz fansub belirtmeniz lazım...
  3. can1903bjk

( 25 / 25 ) Tactics

biz çeviriyorduk zaten :/
  4. can1903bjk

Hetalia World Series

şunu söliyim ki yandex linlerinin hepsi gitti yeniden fansub yapıp Anikeyf te paylaşıyorum artık burayı güncellemiyebilirim Anikeyf ten takip ediniz...
  5. çeviri devam edecek atacağım 2-3 güne yeni bölümü
  6. can1903bjk

( 01 / 26 ) Betterman

teşekkürler yeni gördüm pardon :)
  7. can1903bjk

( 01 / 26 ) Betterman

sitenize yükleyebilir misiniz?
  8. can1903bjk

( 01 / 26 ) Betterman

iyi seyirler 1.bölüm eklendi
  9. Betterman Çevirmen:Adem Can Özden Encoder:Adem Can Özden Bölüm:(1/26) Dakika:24 dk. Kategori:Korku,Süper Güç,Dünya,Aksiyon,Asya;Gerilim Özet;"Algernon" adlı öldürücü bir virüs, şeytani amaçlarla insanlara saldırmıştı. Savaşın ilk hedefi, Tokyo'daki fabrikada gizlenmiş bir ağır makinaya sahip olan ve NeuroNoids adlı bir sinirsel silahı (nöratik silah da denebilir) kullanan birn yeraltı örgütü olan Akamatsu Endüstri'yi şaşırtmaktı. Ve bu gizli faaliyetlerine yardım eden "Betterman" adlı gizemli bir mutant vardı. Biraz da ekran görüntüsü :) 1.Bölüm http://yadi.sk/d/1Z2tcIRPDum5o
  10. can1903bjk

Anime İstek ve Önerileri

bende çevirecek anime arıyorum önceden Türkçeye çevirilmemiş shounen vahşet falan önerebilir misiniz?
  11. can1903bjk

Hetalia World Series

1.bölüm eklendi iyi seyirler
  12. Hetalia World Series Çevirmen:Adem Can Özden Encoder:Adem Can Özden Kategori:Komedi,4-koma,2.Dünya Savaşı,Tarihi Dakika:5 dk Bölüm:(1/48) Özet; Hetalia Axis Powers'ın 2. sezonu... 1. Bölüm
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.