Jump to content

Prauin

Kayıtlı Üye
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Prauin

 • Birthday 11/22/1990

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  Antalya
 • İlgi :
  Social Studies
  HBO TV Series
  Basketball

Recent Profile Visitors

864 profile views

Prauin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. En son Yeraltı Edebiyatı diye "Bİr Sex Avcısının Günlüğü: Paradox" aldım, hayatımda bir kitaba bu kadar lanet etmedim ben. Yazarı kadın diye ataerkil dilden kurtulmuştur, belki başka bir bakış açısı kazandırır, sexi kadının gözünden görürüm falan diye aldım; kadın ilk sayfadan karakterin babası ile sorunları olduğunu anlatmış (sorunlu baba klişesi) sonra her şuçu babanın üzerine yıkmış. Sexi de ataerkil bir ağızdan sokakta duyabileceğiniz şekilde yazmış geçmiş. Özet: Satın almayın, paranıza yazık.
 2. Dün Sin City'e gittim, 3d izlemek zorunda kaldığım için illet ettim filmden, bari Sin City'i 3d yapmasaydınız ya. Anlatılan hikayelerden birine x diyelim ve bu x asıl konu denilebilecek konu olsun. X filmin sadece on beş yirmi dakikasını oluşturuyordu ve muhtemelen Eva Green'in oynadığı bölümler film satsın diye xde uzundu ve biraz esnetilmişti. Onun haricinde klişelerin Sin City tarzı ile ne kadar eğlenceli olabileceği konusundaki gerçek hiç değişmemiş, yine eğlendim, yine eğlendim. Marv, sen bizim her şeyimizsin.
 3. No Game No Life'daki Shiro büyüsün diye bekliyorum.
 4. Naruto: Dünya nasıl değiştirilebilir sorusunu kendi içinde aradığı için. No Game No Life: Tez aşamasında yardımını alabileceğim bir kaç nokta var. Kuroko no Basket: Fiziksel durumumu değiştirmeme imkan sağlayacak başlangıcı yapmamı kolaylaştırdı. Mahouka: Gördüğüm en iyi main characterlerden birine sahip ve büyüyü kodlara dökme meselesi bana çok orijinal gelmişti.
 5. True Detective bitti, ağladım mutluluktan. Uzun zamandır -en son Supernatural 5. sezon bittiğinden beri- bu kadar keyifli bir dizi takip etmemiştim. Onun dışında House Of Cards'a ara vermek zorunda kalmıştım onu tamamlamayı planlıyorum.
 6. Gantz izledim, animesi çok kötüydü, arkadaşlar mangasını öyle bir övdüler ki boş zamanımda başlamayı planlıyorum. Ama Kurono Kei de Kuroko, Hunter x Hunter, Naruto gibi animelerde bulduğum kendi favori karakterlerimden daha sığ değil. Beğendim kendisini. Kızdan illet oldum, geberince içimin yağları eridi, nirvanaya ulaştım. Dünyanın en gereksiz karakterlerinden biri olabilirdi.
 7. Farklı yerlerden bakıyoruz olaya, ama bakış açın güzel gerçekten. Benim daha detaylı şekilde anlatabilmem için filmi bir daha izlemem lazım ama hiç içimden gelmiyor. Bu başlığı da daha fazla saptırmak istemiyorum, geçen azarlamıştın çünkü.
 8. Book Of Eli çok komikti bence. Adam Hristiyan olarak King James Bible'ı taşıyor, bir mucize yahut güç göstergesi olduğundan onca zorluk, onca hengame arasından sıyrılıyor... Sonra mutlu sonda bir bakıyoruz Old Testament ve Kur'an çoktan en gıcır şekilde raftaki yerini almış...
 9. Ekmek arası yoğurt + çiğköfte komboluyorum bu aralar.
 10. Bir Alexandra Garcia'mız vardı da biz mi elimizden geleni yapmadık ?

 11. Onegai Teacher bitti Great Teacher Onizuka izliyorum. İkisi de fena değil.
 12. FMA devlet işleyişi ve karmaşık düzeni nedeniyle beni çok etkilemişti, Naruto S. durdu durdu 250'lerden sonra yürüdü gitti ama şu ana kadar en çok Kuroko'dan etkilendim. O kadar etkilendim ki uzun zaman önce bıraktığım baskete 4 ay önce tekrar başladım ve çok mutluyum. Şu aralar da Hajime No Ippo'dan çok etkilendim sanırım gidip bir box salonuna yazılırsam sonu hayırlı olmaz gibi geliyor.
 13. Fazla film izlemedim ama Highlander manyağı biri olarak animesini çok sevdim. Özellikle alt mesajları çok iyiydi.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.