Jump to content

kaskas123

Üyeler
  • İçerik sayısı

172
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Profil Bilgileri

kaskas123 üyemizin başarıları

1. kaskas123

Tokyo Ghoul mangası

Mangasından bahsediyorum. Manga olarak 2. sezon veya devamı da denilebilir.
  2. Tokyo ghoul'un mangasını bitirdim. Bunun 2. sezonu geleeck mi? Tokyo Ghoul:re adlı bir manga daha var ama o 2. sezonu değil. İnternette bazı siteler 2. sezonunun geleceğini belirtmişler ama doğruluk payı var mı?
  3. kaskas123

mangafox'tan manga indirmek

Teşekkürler.
  4. kaskas123

Peki resim kalitesi nasıl? Örnek atabilir misiniz?
  5. kaskas123

çoğu manganın bulunduğu fansub biliyor musunuz? Mesela tokyo ghoul türkçe çevirisini bir fansub yapıyor ama daha 18. mangadalar. Ben direk ingilizce olarak indirmek (arşiv+okuma) yapmak istiyorum. Böyle bir site de işimi görür. Önerebileceğiniz böyle bir site var mı?
  6. Mangafox'tan manga indirmek istiyorum ama tüm seriyi tek seferde veya sayı sayı nasıl indirebilirim?
  7. kaskas123

Naruto’nun Final Bölümü Renkli Olacak

filmdeki narutoya bak. ramenci amcaya benzemiş. Son mangada hokage olarak narutoyu görürüz artık.
  8. 1 veya 2 gün değilde neden 1 hafta?
  9. manga akademisini ayrı olarak burada da mı paylaşacaksınız yoksa atrık derginin içinde mi olacak?
  10. kaskas123

Pandora Hearts Mangası Sona Eriyor

animesi sonu hariç güzeldi. mangası turkcraft.com var ama o da 4 veya 5 bölümü var.
  11. kaskas123

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

kalın ve deli bir sesle söyledi dövüşe katılırken "subarashii" alucard
  12. kaskas123

Naruto (Spoiler İçerir)

madara sadece narutona rikudou senninin çakrasını hissettiğini söyledi. yani sasukede sadece göz olabilir. ben daha çok naruto acaba ışınlanma jutsusununnereden öğrendi onu merak ediyorum
  13. tek bir tür yok. kulağıma hangisi güzel geliyorsa onları seçiyorum.
  14. kaskas123

Naruto (Spoiler İçerir)

yerleri işaretlediğini görmedim ama olabilir. veya bıçak üzerinde bir şeyler yapar.
  15. kaskas123

Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri

daha çok insanları pek sevmediğim için dışarı çıkmam.(birde tembel bir insan olduğum için üşendiğimden) çok arkadaşım yok ama az da olsa dostum var. onlar yetiyor. asosyalliğin(veya benim tabirimle tembelliğin) en büyük sorunu diyalog. arada bir komşulara öğlen varki iyi akşamlar dediğim oluyor. tek kötü yanı bu.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.