Jump to content

asimetrik

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Son profil ziyaretçileri

402 profil görütülenme

asimetrik üyemizin başarıları

1. asimetrik

( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice

ellerinize sağlık
  2. ben yeni nesil de bu kadar aşırı güç patlamasını biraz ütopik buldum serinin gerçekliğini ,inandırıcılığını silmiş süpürmüş resmen :( ayrıca ya abi ne dir bu baruto babası onca mücadele verdi neler neler yaptı adam, çocuğun hiç tınladığı yok anca sasuke peşinde dolaşsın naturonun yaptıklarına daha fazla itibar bekliyodum ben beni üzdü açıkçası
  3. NARUTO ve saiunkoku monogatari de listede olabilirmiş bence tokyo ghoul fln annemle veya babamla izleyebileceğimi düşünemiyorum , o tarz anieleri gördükten sonra anime izlemene karşı çıkabilirler
  4. şükür kavuşturana :D of of
  5. asimetrik

Coiling Dragon (Light Novel)

başlayabileceklerim listesine ekledim
  6. GİLGAMESH !!! nerde :D
  7. one piece guilty crown :)
  8. bölümün tükçe alt yazısı çıkınca bide öyle izledimm ahahh ... efsane bölümdü efsane :wub: :wub: arkada babalar gibi tatsuya var tabi vurulun anam vurulun siz :P tövbe ya :( yazık ne çekiyo onları diriltene kadar şaka maka karşı tarafa acıdım sanki zombi ordusuyla savaşıyolar , dirilişleri fln filmlerden fırlamış gibi .. anime gerçekten çok kaliteli özellikle büyücülerin ızdarıbının yeni başmasıyla ilgili olan sözler çok mantıklı ve kurgu yu daha gerçek yapan bi noktaya değinmiş anime deki siyaset politika fln çok gerçekçi seyirciyi fena bağlıyor :) 2. sezon çabuk gel ♥
  9. bence gayet ikinci sezon a yeşil ışık yakar gibi bitti, maya 'dan ''miyukiyle tatsuyayı görmeyi dört gözle bekliyorum'' fln bana gayet açık ve net 2. sezon mesajı gibi geldi :) :rolleyes:
  10. şimdi bütün sayfalara tekrar baktım ve özetleri gördüm Shiba TATSUYA ellerine sağlık ne diyim allah razı olsun :D anime de anlamadan geçtiğim bi çok yerin olduğunu farkettim :) özetleri okuduktan sonra sanki bi aydınlanma yaşadım :P :lol: seriden düşündüğümden daha complex daha harikaymış :wub: zaten distopyalara bayılıyorum B) ahh noveller a baktım aksiyon sahnelerinde animeyi izlemeyi tercih etsemde animede o sahnelerde geçen bi çok büyüyü açıklamıyolar noveller a göz atınca sanki rusça izlediğim bi filme türkçe altyazı gelmiş gibi hissetim :D yazarın hayalgücüne şapka çıkarıyorum :) EDİT : iyi ki bu konuyu açmışsınız :D keşke diğer light novel dan uyarlama animelrinde böyle ayrıntılı bilgi içeren konuları olsa :)
  11. yeni bölümün preview 'i http://www.youtube.com/watch?v=o1wkv6CcVRg
  12. oha :blink: bölüm harikaydı ing. izledim dayanamadım :) keşke miyuki den daha çok aksiyon görsek :rolleyes: ^_^ final olmasın ama :( 1 bölüm kaldığını haturladıkça insan depresifleşiyo 2.sezon olurmu olusa allah bilir teee ne zamana en az bir yıl :(
  13. dehşet olmuş bayıldım :D ellerinize sağlık acaba novel lerin ingilizcesi var mı varsa nerden bulabilirim yardımcı olabilir misiniz ?
  14. asimetrik

Akatsuki no Yona’nın Karakterleri

oha :D <3 harika :D uzun zamandır böyle bir şey arıyodum kesinlikle bomba gibi olacak tanıtımı bile insana kalp çarpıntısı veriyo :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.