Jump to content

Yasin A.

Kayıtlı Üye
  • Content Count

205
  • Last visited

4 Followers

About Yasin A.

• Rank
    Level 2
  • Birthday 05/10/1995

İletişim Yöntemi

• Website URL
    http://www.turkanime.tv/kullanici/YSat

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Teşekkür ederim Nurarihyon no Mago buna bakarken ana karakter biraz bebe diye bırakıp Katekyo Hitman'a başladıydım seninde önerin üzerine tekrar başlim :good-job-onion-head-emoticon:
  2. Arkadaşlar uzun bir haftadan sonra Katekyo Hitman Reborn'u bitirdim buna benzer ana karakteri sağlam bir anime önerir misiniz ?
  3. Bundan daha iyi bir haber olamaz herhalde sonunda beklediğim arc geliyor :good-job-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon: Oluyor kardeşim hemde fena bir vs oluyor işin içine başkaları da karışıyor türkçeye çevirmişlerdi mangayı 502.den sonra indir oku harika bir arc geliyor
  4. Katanagatari tavsiye ederim aksiyon ve dramayı bulabilirsin.
  5. Yorumun için teşekkürler ama hepsini izledim :)
  6. Arkadaşlar izleyecek güzel bir anime önerir misiniz. Önceliğim aksiyon, doğa-üstü bu tarz olursa birde ana karakteri sağlam bir anime varsa da yazarsanız sevinirim. :D :head2: :punch-onion-head-emoticon:
  7. İzleyecek bir iki anime bulurum dedim izledim animeler çıktı Naruta - One Piece hariç :) birde bunlar dışında bende öneride bulunayım Katanagatari ve Jormungand bu iki animeyide bence izlemelisiniz.
  8. Teşekkürler yorumlar biraz olumsuz ama :) genede bi izleyelim
  9. Arkadaşlar izleyebileceğim güzel bir seri önerir misiniz mümkünse içinde ecchi ve harem saçmalıkları olmayan güzel sürükleyici bir seri yada ana karakteri güçlü olan bir seri.
  10. Merhaba arkadaşlar bana bol aksiyonlu, fantastik, vurdulu kırdılı bir anime önerir misiniz :)
  11. Arkadaşlar izliyecek anime bulamıyorum :D bana bi yardımcı olun fantastik-doğaüstü bu tarz veya imzamdaki gibi anakarakteri olan animeler önerirseniz sevinirim :)
  12. Peki teşekkür ederim sizlere kolay gelsin diğer ciltleride bekliyorum o zaman :)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.