Jump to content

Yasin A.

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Yasin A. got a reaction from Arenist in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Buna daha yeni başladım ama yok böyle bir şey ya :) 

2. Beğen
    Yasin A. got a reaction from lntegral in Gintama "Shogun Suikasti" Arc Başlıyor!   
    Bundan daha iyi bir haber olamaz herhalde sonunda beklediğim arc geliyor  :good-job-onion-head-emoticon:  :admire-onion-head-emoticon:

Oluyor kardeşim hemde fena bir vs oluyor işin içine başkaları da karışıyor türkçeye çevirmişlerdi mangayı 502.den sonra indir oku harika bir arc geliyor
  3. Beğen
    Yasin A. reacted to SiyahDranza in Twitter'dan Love Live! Hayranlarını Tehdit Eden Genç Tutuklandı   
    Ulan liseli, liseli her yerde liseli  :depressed2-onion-head-emoticon:   :depressed2-onion-head-emoticon:  :depressed2-onion-head-emoticon:
  4. Beğen
    Yasin A. reacted to Cold Dewil in Shingeki no Kyojin 2. Live Action Filmi Tanıtım Videosu Yayınlandı!   
    Film ile anime arasındaki fark...
    Titanlar Bülent Ersoy modeli  -_- Eksikler dağ gibi...
    Eren'e asılan kız  :huh:
    Konu desen çok farklı ilerliyor -_- 
    Levi desen gelmedi ama bari onu düzgün koysunlar  -_-
    Neyse ah şu Japonlar  -_-
  5. Beğen
    Yasin A. got a reaction from Rassvet in Yorozuya - OtakuTürk ~ Gintama Çeviri Grubu   
    1.bölümden itibaren indire bileceğim bir link var mı acaba ?
  6. Beğen
    Yasin A. got a reaction from Rassvet in Yorozuya - OtakuTürk ~ Gintama Çeviri Grubu   
    Peki teşekkür ederim sizlere kolay gelsin diğer ciltleride bekliyorum o zaman :)
  7. Beğen
    Yasin A. reacted to Saritabak in Yeni Başladığım Karakalem Çizimlerim (+1 Resim) [GÜNCELLENDİ 10.04.15]   
    Monkey D. Luffy (İlk çizimimdir, dikkate almayınız : : :D

Roronoa Zoro (Çıraklık Eserimdir )

ve Kızıl Saç Shanks 

ve ilk dijital çizimim TONY TONY CHOPPER!  10.04.15

Yorumlarınızı bekliyorum, yeni çizimlerim de yakında gelecektir

Hepinize Teşekkürler :)
  8. Beğen
    Yasin A. reacted to asci in 2015 Gintama Animesi Fragmanı Yayınlandı!   
    Tv Tokyo geçen haftasonu Gintama'nın tanıtım videosunu yayınladı.Açılışı  "Day x Day" parçası ile Blue Encount yapacak.

Kapanışı ise "Destiny" parçasıyla Negoto yapacak.

Kagura: Gintama animesi!
    Shinpachi: Bu biraz cansıkıcı...
    Gintoki: Fakat geri döndük!
    Kagura: Sonucu ne olursa olsun!
    Shinpachi: Geri döndük!
    Gintoki: Birsürü enerjiyle! Geçmişi geride bırakarak...
    Herkes: Yine ellerinizdeyiz!
    Gintoki: Gintama, 8 Nisan Çarşamba günü saat 18.00'de!

Yeni Trailer:
    http://youtu.be/gsZ3mS2yACg

//Bu arada 3 Nisan 2015'te 58.manga sayısı ile alakalı bir Special bölümü gelecek
  9. Beğen
    Yasin A. reacted to Amygirl in 2014'ün En Çekici/Havalı Karakterleri Top 30   
    Asuna mı? Bu Japonlar karı kızdan anlamıyor -_- ne abarttılr şu Asunayı hiç bir etkileyici orijinal bir özelliği yok millet böyle abartınca insan bir beklenti içine giriyor ama beklentiler boşa çıkıyor... Hayvani dövüşler deli gibi aksiyon sığdıracağın müthiş bir konuya gereksiz romantizm ekleyerek senaryoyu fıtık edenler utansın bir daha hiçbir animeyi çok tutuldu diye izlemeyeceğim -_-
  10. Beğen
    Yasin A. got a reaction from historianWeeb in Merhabalar :P   
    Hoş geldin Ayhan ben Yasin.   :)  :D 
  11. Beğen
    Yasin A. reacted to DenizJS in Yorozuya - OtakuTürk ~ Gintama Çeviri Grubu   
    Gintama İle İlgili AMV veya Video İstiyosanız Ben Youtubeda Gintama İsimli Liste Yaptım Eklemeyede Devam Ediyorum Gintamayla İlgili Güzel Video falan gördükçe listeye ekliyorum şu linkten ulaşabilirsin (Eğer Listede Olmadığı Halde Bildiğin Güzel Gintama Videosu Varsa Banada Haber Verirsen Sevinirim)
    http://www.youtube.com/playlist?list=PLAn-YiGemoCE9YFtYNEC880i209OECeig
  12. Beğen
    Yasin A. got a reaction from Sinsine in ( 11 / 11 ) Psycho-Pass 2   
    Harika bir seri veri mükemmel bir çeviri eline ve emeğine sağlık. 
  13. Beğen
    Yasin A. reacted to KuramaUN in ( 11 / 11 ) Psycho-Pass 2   
    Anime Adı : Psycho-Pass 2
    Anime Türü : Aksiyon Polisiye
    Bölüm Sayısı : 11 / 11
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmenler : Sine Güneş (Sinsine)
    Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine)
    Özet; 12 Ekim 2012 - 22 Mart 2013 tarihleri arasında yayımlanan Psycho Pass serisinin, bir buçuk yıl aradan sonra yayımlanan devam serisidir.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

14. Beğen
    Yasin A. reacted to Expectoo in İlk Çizimim :) Güncel   
    Sakurasou no Pet na Kanojo - Mashiro Shiina

İlk kez anime karakteri çiziyorum. Doğruyu söylemek gerekirse çok eğlenceliydi, çalışma odamın duvarında yerini aldı :)

Sword Art Online'ı izledikten sonra Asuna çizmemek olmadı :)

15. Beğen
    Yasin A. reacted to ThePasiFicc in Hayaller ve Savaşlar ASMV [HD] [ 585 SUBS ]   
    Selam arkadaşlar bu sefer karşınıza yep yeni bir ASMV ile çıkıyorum :D daha yeni youtubeye upload ettim 

Her türlü eleştiriye açığım ^^ Keyifli Seyirler :D

NOT: 585 aboneye özel yaptığım ASMV ^^

16. Beğen
    Yasin A. reacted to RinOsawa(Asu) in Japon Ninja Kız Öğrencilerin Nefes Kesen Kovalamacası   
    İki lise öğrencisi… İkisi de sevimli birer kız… Okuldalar ve canları sıkılıyor. Birbirlerine sataşıyorlar, şakalaşıyorlar, sonra aksiyon başlıyor! Aslında ikisi de “kawaii” görünümlerinin altında birer ninja öğrenciler! Arkadaşları yazı tatile gitmek için değerlendirmeyi tercih ederken, ninja kızlarımız sakin Atami sokaklarında çatıdan çatıya atlayarak, gerekirse tırmanarak, taklalar atarak birbirlerini kovalayıp eğlenmeyi seçiyorlar. Bu maceralarına çeşitli ninja teknikleri eklemeyi de unutmuyorlar tabii!

“Makibishi” tekniği başka bir ayakkabı olsaydı fazlasıyla acıtabilecek gibi gözüküyor. “Maruta”, “kemuridama” gibi zekice ve “musasabi”, “yamori” gibi efor sarf ettirebilen teknikler de dudak ısırtıyor. Bu kadar yolu bile koşamayacağımı düşünürken, kızların yaptıkları kendimden biraz utandırmadı değil. Sondaki C.C. Lemon ise bir Suntory tekniği :)
    Profesyonel bir kickboxer olan Fuka Yoshino ve Boredoms grubunun bateristi Muneomi Senju’yla çekilen bu nefes kesen video aslında Suntory’nin C.C. Lemon ürününü tanıtmak için yapılan bir reklam. Yaratıcılık açısından Suntory ve ekibini tebrik etmek gerek :)

Şu Videoyu Gördüm Eğer Böyle Bir Eğitim Gördülerse Rahatlıkla Atlarlar Gibi 

http://www.mynet.com/video/spor/cinli-cocuklarin-iskenceli-jimnastik-egitimi-1466018/
  17. Beğen
    Yasin A. reacted to Sina in En Sevdiğiniz Anime Çocuk Karakteri Hangisi?   
    Ciel'in çocukluğu. Gerçi hala o kadar büyük sayılmaz ama küçükken çok sevimliymiş, eh tabi sonradan suratsızın tekine dönüştü :D Hak veriyorum ama.

Ha bide Inuzuka Shino, tabi yaşına göre her ne kadar çocuk sayılabilirse (!)

Ama bu sıralar favorim naru. Yani tartışmasız. 

18. Beğen
    Yasin A. reacted to rek in En Sevdiğiniz Anime Çocuk Karakteri Hangisi?   
    Naru var burada!
  19. Beğen
    Yasin A. reacted to Senpai~ in AMV Çalışmalarım ~Daha Yeniyim~~ [Yeni]   
    Merhaba arkadaşlar youtube'de anime izlerken gaza geldim ve "bende amv yaparım ne olacak ki??" diye düşündüm.
    Hemen bir video düzenleme programı yükledim , youtube'den üyelik aldım ve amv'yi yapmaya başladım.

1.İlk Amv'nin başı (ilk kısmı). Bunu deneme amaçlı yaptım. Fazladan indirdiğim hiç animem yoktu artık diğer izleyeceğim serileri indirip amv'sini yapana kadar silmicem başka çare yok : :D />

PART2 New

http://www.youtube.com/watch?v=67JDFmj4Aeg&feature=youtu.be

Şu ana kadar yaptığım ilk avm. hiç efekt veya fx (geçiş vs kullanmadım).

Eksik gördüğünüz veya öneri verebileceğiniz bir yer varsa , + sı veya -'si çekinmeden yazın.

Bilgisayarım çok kasmasa daha hızlı yapacağım ama elden en fazla bu kadar geliyor :D

20. Beğen
    Yasin A. reacted to bLacqRoot in amv | No Game No Life ! (+video update)   
    Bayağı uğraştırdı beni kereta efek filan derken :) Yorumlarını bekliyorum... 

21. Beğen
    Yasin A. reacted in İmza Çalışmalarım | Leffwn   
    Yeni imza eklendi.
  22. Beğen
    Yasin A. got a reaction from RinOsawa(Asu) in Anime İstek ve Önerileri   
    Teşekkürler Gungraveye başladım o bitincede sırayla aşağı doğru izlemediklerimi izlerim :)
  23. Beğen
    Yasin A. reacted to RinOsawa(Asu) in Anime İstek ve Önerileri   
    Şuanda İzlediklerim İçersinde Sevdiklerim Ve Orta Sevdiklerim 2. Sezonları Var Bazılarının Yazmadım Bakarsan Daha İyi Olur 
    Sevdiklerim

Orta
  24. Beğen
    Yasin A. got a reaction from Phryne in ( 12 / 12 ) Barakamon   
    Konusu hoşuma gitti şimdiden kolay gelsin beklemedeyim :)
  25. Beğen
    Yasin A. reacted to Hokage_Minato in ( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride   
    Anime Adı : Ao Haru Ride
    Anime Türü : Komedi, Dram, Romantizm, Okul, Shoujo, Yaşamdan Kesitler
    Bölüm Sayısı : 14 / 12+
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmenler : Evallark & Rumeysa Can
    Düzenleme : Hokage_Minato, KuramaUN & Sinsine
    Özet: Yoshioka Futaba'nın yeni bir lise öğrencisi olarak imajını ve hayatını baştan yaratmak istemesinin birkaç sebebi vardır. Sevimli görünümünden dolayı, ortaokulda kız arkadaşları tarafından dışlanmıştır ve bir yanlış anlaşılma yüzünden, hayatı boyunca hoşlandığı tek erkek olan Tanaka-kun'a aşkını ilan edememiştir. Şimdi lisede, arkadaşları onu yine kıskanmasın diye, mümkün olduğunca erkeksi görünmeye kararlıdır. Hayatını böyle mutlu mesut bir halde sürdürürken, tekrar Tanaka-kun'la karşılaşır ama şimdiki adı Mabuchi Kou'dur. Ona, çocukken kendisinin de aynı duyguları beslediğini ama artık hiçbir şeyin aynı olamayacağını söyler. Futaba, üç yıl önce başlamaya fırsat bile bulamamış aşkını sürdürebilecek midir?

Klasör Linki

This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.