Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının son zaferi 17 Kasım 2017

Barış en beğenilen içeriğe sahiptir

3 Takipçi

Barış hakkında

• Doğum günü 01/18/1991

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

131222 profil görütülenme

Barış üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Barış

1. adamlar böyle şaka yapsın bizde hala çaydanlık devirmeye çalışalım :D

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Yurtta bana yaptılar buna benzer bişey tabi bu kadar organize değildi bunlara benzer maske bide kırmızı ışıklı fener gibi bişey vardı. Arkadaş tepeme gelip garip garip sesler çıkarmaya başladı falan benim tepkimse arkadaşı elimde itip uyuyom ben ya demek oldu. Şaka yaptıklarınıda hiç farkında değilim ama uykum o an için çok önemliydi :DÇaydanlık şakası yapsalar daha çok korkardım herhalde.

2. Barış

Barış

sen muhtemeen sezdin onların böyle bişey yapacaklarını o yüzden tepki vermedin. bide kişinin uzaylılar ile ilgili ne düşündüğüde önemli. mel gibson'ın işaretler filminin üstüne bana bunu yapsalar herhalde ertesi gün deli hastanesine kapatılırım :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Aslında sezmedim ama büyük ihtimalle uyku sersemi olduğum için olayın pek farkına varamadım. Eciş bücüş bişeyler gördüğümü bide arkadaşın korkmadı bu ya diğer odaya gidelim dedigini hatırlıyorum. Bide uzaylı varsa ki var olduğu fikrine daha yatkınım insanlara benzediklerini düşünüyorum yapısal olarak benzemeseler bile kişilik ve zeka olarak. O yüzden pek korktuğum söylenemez. Bu şakayıda bana yapsalar korkmadan önce durup dost mu düsman mı olduklarını anlamaya çalışırdım.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.