Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. one piece manga son bölüm....Aman Allah'ım. :cruch-onion-head-emoticon: 

1. lntegral

lntegral

Sabo yakalandı galiba

Ace hikayesi gibi olmasında

2. overlord LN çevirisini yapan arkadaş artık çevirmeyeceğini duyurmuş. duyuruyu yaptığı gün 25 ağustos uluslararası yas ilan edilsin heryıl

1. Leffwn

Leffwn

Türkçe mi İngilizce mi? Ona göre safımızı alalım. :D

2. Barış

Barış

ingilizce çeviren. adam hem hızlı hem güzel çeviriyordu ya. takip ettiğim LN lerin tamamının çevirisi ya durdu ya bitti yada çevirmeyi komple bıraktılar. 

3. Leffwn

Leffwn

Yazık olmuş ama nasılsa İngilizce için başka çevirmen çıkar. Ha aynı kalite ya da üstü yakalanır mı bilemem. 

3. Wano arc'ı aşırı derecede depresif bulan bir ben miyim. Bu oda'da nasıl bir yetenek var da her seferinde insanı yumruk yemişe çeviren hikayeleri yaratabiliyor. smile meyvesi...vay arkadaş ya.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bence çok dandik ve sıkıcı ilerliyor şimdiye kadar 

2. Barış

Barış

built up yeni bitti, artık aksiyona geçiyor yavaş yavaş. anormal büyük arc olduğu için giriş biraz uzadı gibime geldi benimde.

3. lntegral

lntegral

Sanırım en uzun hikaye wano olacak tarzı bişey demiş Oda

Ayrıca en iyi arcın da bu olacağını söylemişti

İlk perdeden bişey beklemiyoruz ama asıl olayların olacağı 2.perdedeyiz şuan ve sönük gidiyor umarım düzelir

Zaten düzelmese bile okuyacağımız için sadece umuyoruz şuan...

4. SAO son bölüm fena keşke bütün stüdyolar bu kadar cesur olup bu sahneleri verebilseler.

1. Gallardo

Gallardo

Seriyi takip etmiyorum ama bu yorumu görünce izledim. Kötü karakterler tipleri aynı olsa da sevindirici bir gelişme. Umarım arkası gelir.

5. world trigger mangası dergi değiştirmiş. bundan sonra aylık yayınlanacak, çeviri tarihleri ve süresi değişir muhtemelen..okuyanlara duyurulur

6. fairy tailin sonunda ne olduğunu özetleyecek birine ihtiyacım var. acnologia ve zerefe noldu fairy tail'e ne oldu. aşk meşk ilişkileri ne durumda, en son okuduğum yer muhtemelen natsu'nun geçmişi ile ilgiliydi. finali ve finaldeki durumu öğrensem yeter.

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Zeref serideki en güçlü karakter seviyesine ulaşıp Natsu'yu öldürdü ardından Ancselam'ın yeryüzündeki gölgesi Lucy E. N. D'nin kitabını kullanarak Natsu'yu hayata geri getirdi ve Natsu dirilerek Zeref'e tek attı Zeref lanetinin kendisini öldürmesi sonucu gg sonra Acnologia Zeref'i geçti ve vücudu ikiye bölündü ejderha acılarını bir mekana toplayıp dalga geçerken öteki bedenine bir şeyler oldu sonra Hiro Mashima(!) Acnologia'ya da tek attı Aşk maşk da yok seri yan seriden devam ediyor

2. Barış

Barış

şaka yapıyosun. ikisinede tek mi attı? blech'in kaderini paylaştı herhalde fairy tail'de. gereksiz gereksiz uzatırsan en sonunda seriyi bitirirler, az sayıda bi bölümde konuyu toplamaya çalışırsın. blech'den ders çıkarması lazımdı biraz.

3. SiyahDranza

SiyahDranza

Zeref'in peri kalbini alıp Natsu'yu öldürmesiyle seri  tam zirveye çıkıyordu. Herkes Zeref vs E. N. D vs Acnologia gibi üçlü dövüş finali bekliyordu yani bundan sonrasında daha düşük bir final olamazdı ama mangaka kolay tahmin edilebilir bir final yapmayı reddetti ve her zamanki gibi okurları ters köşe etti. 

7. shokugeki no souma'nın mangası konuda nerelere gitti Allah'ım ölecem. geçen arc'dan daha ileri götüremez konuyu diyordum yanılmışım ? 

1. Gallardo

Gallardo

"Ecchi yönü level atladı" anlamı çıkarabilir miyim bundan?

2. Barış

Barış

ecchi yönü aynı devam ya, konu olarak baya dallandı budaklandı ? 

8.  goblin slayer bayaa iyi. yetişkin tonuna bayıldım. fantezi ama yinede yetişkinlere hitap ediyor. dram ekliyorlar sürekli..

9. hiç mi olmaz izleyecek bişey şu yeni sezonda ya..heryer shoujo animesinden geçilmiyor pis fujoshiler...

10. sensei hataraku saibo izliyo musun? tıp ile alakalı insanlardan çok beğeniyor ve isabetli olduğunu söylüyorlar.

1. Amygirl

Amygirl

Birinci bölüme göz attım trombositler saykoooo evet gayet mantık çerçevesinde hatta bakteri direnci, antijen sunumu olayı bile var güzel seri izleyeceğim

11. sonunda oldu. bir senedir ertelediğim şeyi yaptım ve pubg aldım. beraber oynamak isteyen varsa beklerim ? 

12. şu saat oldu overlord'un 12. bölüm ingilizce çevirisi hale gelmedi. türkçe çeviriyi etkiler herhalde.

13. hataraku saibo son bölüm fena. bu sezonun en iyi animesi tartışmasız. 

1. Gallardo

Gallardo

Resimlerine göz attım ilgi çekici görünüyor. Killua'ya benzeyen karakteri şimdiden tuttum diyebilirim. Mavi elbiseli uzun saçlı şapkalı küçük kız da maskot gibi. Nanachi'ye benziyor ?

2. Barış

Barış

çok nadir opening beğenirim. bunun her bölümünde eşlik ediyorum ?

3. Gallardo

Gallardo

Ekledim listeye?

14. overlord son bölümü rezalet yapmışlar ya. bi kere fluder'in seiyuu'su berbat adam konuşamıyor resmen. jircni'in olduğu sahneleride hem eksik  hemde kitapta verilen duyguların yarısından fazlasını atlayarak yapmışlar. böyle giderse bu adamlar daha çok şey atlayacak. üzüldüm valla

15. eminim son bölümdeki dram overlord'u çoğu kişi için bir iki click üste taşımıştır. sonunda beklediğim bölümlere ulaştık. sonrasında artarak devam edecek. giriş bitti gelişme bölümlerinin başındayız.

16. overlord'un gerçekten ilginç olan bölümleri başladı. ısınma bitti konu derinleşiyor yavaş yavaş.

17. hataraku saibou... düşük beklentiyle başlayıp kahkahalarla güldüren aynı zamanda öğreten bir seri. kaçmaz.

18. goradaki japon turist sahnesini uzun yıllar sonra tekrar açıp izleyince japonların dedikleri şeylerin %90'ını anlayarak kendimi şaşırttım. ortaokuldaki ilk kez izlediğim cahil halim nerde ben nerde

19. kokkuko her bölüm cliffhanger ile bitiyor. yavaş yavaş hoşnutsuzluğum uyuz olmaya sonrada nefrete dönüşecek bu gidişle. her bölüm olur mu ya her bölüm. izleyicileri tutmak için zavallı bir taktik.

1. Gallardo

Gallardo

İçime doğduydu ilk bölümde bırakmakla doğru yapmışım.

2. Barış

Barış

seinen anime bulmak zor bulduğumuzu izliyok napalım :D 

20. derin bir nefes al ve bağır "ALL HAIL LELOUSH". zero requiemi geri getirin...

21. overlord 2. sezon başlıyor. romanı güncel takip ediyorum ileriye yönelik sorusu olanların sorularını yanıtlayabilirim

22. code geass r3 leloush'un dönüşü trailerı yayınlanmış? :aaah-plz:

1. Barış
    2. Barış

Barış

oha ben bunu nasıl atladım ya eskiymiş bu baya

3. Leffwn

Leffwn

Bugün seriye tekrar başlamıştım hatta 5. bölümdeyim. Omen tanrem. Ne güzel haber oldu ha.

23. yıllık danshi koukousei no nichijou izleme zamanım geldi. her sene en az bir doz almak lazım.

1. Gallardo

Gallardo

fena fikir değil

24. şu cansu taşkını gördükten sonra one piece' deki imkansız kadın vücutları çokta imkansız gözükmemeye başladı gözüme.

25. Allah'ım bu minkler nasıl bir ırktır. şaşırtmaya devam ediyorlar hala.

Spoiler

bunlarla yanlış günde kapışırsa shanks bile zorlanır gibime geliyor :D

1. Gallardo

Gallardo

Ben de uzun zaman sonra mangaya yeniden başladım 794'deydim şimdi 800'deyim normalde spoiler heyecanı azaltır ama ben heyecanlanıyorum eheh :D

2. Barış

Barış

bunun spoiler olabileceğini düşünmemiştim. bi daha okuyunca olabilir harbi sileyim ben bunu

3. Gallardo

Gallardo

Benim için sorun değil ileriki bölümlerden ufak tefek spoiler yemişliğim var minkleri biliyorum en azından :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.