Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. Barış

Bleach Manga Tartışma

abi o nasıl bi finaldir ya hahahaha.ichigo*inoue, rukia*renji. mükemmel. insan insanla. shinigami shinigami ile evlenmiş basit mantık :D
  2. Barış

Bleach Manga Tartışma

şu son arc anime bittiğinden beri olan son arc. yani anime devam edecekse, bu berbat bitişi olan arcı gösterecekler sadece. bence bu saatten sonra hiç animeyle falan uğraşmasınlar. 10 yıl sonra dedi hiç bi halt anlamadım ee noluyor yani. hiç bi açıklama yok. 100 tane adamı savaştırdı yarısının olayı yarıda kaldı. rezalet. ben öyle aman aman bleach aşığı değilim. bazen sıkıntıdan patlayarak ama çoğunlukla zevk alarak takip ettiğim bir seriydi. yanarım yanarım bugüne kadar güncel takip edip beklediğim zamana yanarım. keşke hiç başlamasaydım mangaya.
  3. Barış

Bleach Manga Bitiyor!!

tarihleri kontrol et. manga hakkaten bitiyor
  4. bitmez diyordumda hakkaten gerçekmiş. aynı darbeyi ilk başta ciddiye almayıp sonradan olayın ciddiyetinin farkına varışım gibi. ya bu shounen jump'dakiler serinin durumunu bilmiyorlar mı. daha tonla anlatılması gereken şey var burda seri mi biter? madem kötü performans gösteriyordu editör aracılığıyla niye uyarılmadı bu adam zamanında? 50-100 bölümlük bi seri olsa bişey dememde bu kadar yatırım yaprığınız bi adama 1 seneyi veremediniz mi. yerine getireceğiniz seri sanki çok mükemmel olacak.

5. Barış

Bleach Manga Tartışma

para tatlı geldi. dünya kadar gereksz karakter yaratıp uzattı uzattı uzattı şimdi istediği gibi son veremiyor. zamanında çok dedik sıkıcı bölümler diye ama bunları japonyada hiç diyen olmamış mı bu adama. editörü falan?. ya o dev herifin savaşı kaç hafta sürdü. vurdukça tekrar kalkıyor herif. mayuride yine aynı. işte böyle olursun. ahmak kubo. 15 yıldır seni takip eden hayranlarına yazık değil mi . Oda'ya ibret olsun o da sonlara geldiğinde böyle bi mallık yapmaz umarım.
  6. one piece heart of gold daki ilk 5 dk filmden nefret etmeme yetti. daha tayfayı görmeden kapatasım geldi. berbat bi seslendirme berbat karakter tasarımları vs vs. artık çok çok az yatırım yapıyorlar bu filmlere. 

1. sadece okan

sadece okan

yoldan toplamışlar ses sanatçılarını :D karakter tiplemeleride baya kötüydü

7.  planetarian fena çıktı. buram buram yalnızlık kokuyor. içim bi tuhaf oldu izleyince

1. Perfectum

Perfectum

Yorumlarda herkes senin gibi yazmış odunum ben heralde ya hiç mi duyguyu hissetmez insan :D

2. Barış

Barış

kendini ordaki karakterin yerine sokabilmen lazım. kızın aralıksız konuşmasını dinlemek resmen acı verdi bana. şunu yapıcam diyor elinde kalıyor onu yapayım diyor bozuk çıkıyor kimseyle bağlantı kuramıyor. valla depresyona sokar insanı.

8. mayoiga iyice losta döndü arkadaş noluyor ne bitiyor iyice kaçırdım ipin ucunu

9. golden week boring week

10. Barış

Bleach Manga Tartışma

toshiro olması gereken bedene büründü. sen ichigodan kat kat daha yaşlı ol hala kız kardeşiyle bir görül ayıptır bea. herkesi parlattı baya ichigoyu nasıl gösterecek çok aşırı merak ediyorum. yeni zampaktosunu aldığından beri dövüşmedi herif daha.
  11. Barış

Bleach Manga Tartışma

ÇARŞI KARIŞTI ÇARŞI HOOPP ALOOOO KİMSE YOK MU BEAAA kubo coştu arkadaşlar nerdesiniz gelin tartışak yahu
  12. nisanda mıyız temmuzda mı belli değil bu ne sıcak arkadaş ya yandık bu yaz

1. Kadir-

Kadir-

Antalya çok fenaydı bugün

13. işte one piece'in diğerlerinden ayrıldığı nokta birkez daha kendini gösterdi. tayfanın dışındada one piece evreninde çok büyük olaylar değişiklikler oluyor. her kötü adam one piece'e saldırmıyor fairy tail'de yada bleach de olduğu gibi. herkes luffy de yenmiyor narutoda olduğu gibi. bu olayı çok seviyorum.

1. veritas

veritas

birde don lastiği gibi uzatmasa...bir karakteri öne çıkaracam diye haketmeyen bir başkasını ezmese...sanji yılı olacak dendi daha sanjiyi doğru düzgün görmüşlüğümüz yok

14. bu sezonun favorisi joker game kim ne derse desin.gangsta tarzı bi hava seziyorum seriden. hatta gangstayı ikiye bile katlayabilir. bakalım.

15. Barış

Yeni Animeci aranızda :)

hoşgeldin
  16. grimgar bitti mi şimdi yaaa. yazık oldu baya sevmiştim. bi 50 bölüm olsa tadından yenmezdi.

1. Kutatgu

Kutatgu

2.sezon var diye biliyorum. 

17. Koutetsujou no Kabaneri..hayp

18. ingilizcesi çincesi ve vietnamcası var bildiğim kadarıyla bide tabi orj japoncası
  19. Barış

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

100 bölümlük bilgiyi adam 3 bölümde döktü yahu. 2 yıllık bekleyişin esas ürünlerini şimdi alıyoruz.yonkounu sağ kolunun gücü ne kadarmış görelim bakalım...
  20. Barış

Bleach Manga Tartışma

ben baya baya zevk aldım okurken şu son 3 dövüşü mayuriden itibaren. tamam mangaka uzatıyor uzatmasına para derdi var adamın çalışmaya başladıktan sonra bende anladım. kolay kazanılmıyor meret. ama hakkaten son savaşları çok zevk alarak okuyorum sürekli dövüştüğünü görmediğimiz adamlar savaşıyor ayrı bir tatlı oluyor. ishidanın toshironun savaşını görmekten içim bayılmıştı artık. ichigo ayrı ana karakter ichigonun dövüşler hiç baymaz ama chado gibi renji gibi eziklerin dövüşü sıkıyordu bi yerden sonra .yoruichi urahara kyoraku efsane adamlar uzun süredir bekliyorduk dövüşlerini. uraharanın gücünü sonraya saklayacak anlaşılan ichigoya falan destek verebilir daha çok adam var uraharanın reiatsusunu burda harcatmaması akıllıca.
  21. güncel novel okuyucusu olarak söyleyebilirim ki, beni daha fazla şaşırtamazlar tatsuya gözümde çoktan efsane oldu. ama novel okuyucusu olduğum için salak saçma küçümsemeler ve lise hayatını görmek benim ilgimi çekmiyor artık. bi an önce 2. sezon gelsinde vampir arcına başlayalım artık animede linayı görmek istiyorum.
  22. son sayfayı okumadın galiba cennette oturuyor falan demeyeceksin herhalde :D basbaya o toza dönüştüğü zamanki haliyle tahta sandalyede oturuyor.
  23. valla her arc'da aynı şeyi papağan gibi tekrarlıyoz ama şuanki düşmanların gücü gerçekten çok çok çok üstte. eğer bu son arc değilse bundan sonraki arcda nasıl bi saçmalama yapacak ve dicekki bu adamlardan daha güçlüsü var spriggan'a tek atar falan... benim hayal gücüm o derece bi saçmalığa yetmiyor. o yüzden bu savaş sonrası timeskip yapması ve herşeye yeni baştan başlaması bana pek olası gelmiyor daha ne kadar çıkabilir bilmiyorum ama iyice suyu çıkacak yani serinin. aşırı timeskip de hiç iyi bişey değil. yaratıcının seri devam ederken karakter gelişimi yapamadığını gösterir. işine geliyor. araya bi boşluk koyuyo sonra diyoki oooo bak sen göremedin nasıl oldu bilmiyosun ama bu bu kadar güçlendi şu şu kadar güçlendi bilmem ne. karaktere power up vermenin en aciz yolu.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.