Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. haberci arkadaşlar NGNL'den yok mu hiç haber yahu? saçma sapan serileri çıkarıyorlar şu animenin devamı gelmeyecek mi hala?

1. Luluna

Luluna

Manganın 2. cildi bu yıl sonu yayınlanacak, animenin gelmesi 2017yi bulur

2. en çok narutoyu beğenen güruhtan ne beklersin... tamam güzel seride ilk 300 bölüm full dayak yiyen bi ana kahramanın olduğu 2. sezonun 100. bölümünden sonra animenin zevkli olmaya başladığı bi animenin en çok beğeniyi alması absürddür. sonra one piece sıkıcı pehh ankette ki 3. şık resmen benim ağzımdan çıkmış gibi, 10 hakkım olsa onunuda üçe basarım, çok iyi şık
  3. savaşın ortasında timeskip mi olur canım ya bu son savaş artık burdan sonra timeskip yapmaz, en son finalde yapar yaparsa, evet 7 bölüm falan birikmişti okudum güncele geldim bu hafta, ultear ölmemiş miydi ? ya kardeşim şu fairy tail dünyasında ölmek için daha ne olması lazım toz olup kaybolmamış mıydı bu ultear hala yaşıyor aktif bu nine ne iş? bunlar ölmüyorsa zeref hiç ölmez öldür öldür 10 sene sonra çıkar gelir gene.
  4. boku dake ga ina machi konusu aynı higurashi no kaku çıktı ya la :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

ordada sürekli geri sarıp belli bi tarihi değiştirmeye çalışıyolardı ya.

3. UnderminE

UnderminE

Orada onların zamanı geri sarma gücü yoktu ama. Visual Novel olduğu için evrenin her yeniden başlaması VN'de bir bölüme denk geliyor. Roman ciltleri gibi.

4. Barış

Barış

benziyo sunuçta ya amaan kasma bu kadar :D benzettim birebir aynısı olmayacak herhalde

5. eski durum mesajlarımı göremiyorum :S istediğim anime önerilerine bakacaktım gelen yorumlara falan. off ya yeni tasarım kurbanı oldum

1. HolySpirit

HolySpirit

Spoiler

YkrkYE.png
      8ZDZVW.png

2. HolySpirit

HolySpirit

iyi seyirler ^^

6. bir pazar daha ve ben haftanın tek tatilimi oyun oynayıp anime izleyerek geçirmeyi düşünüyorum.  ama tabiki önce güzel bi pazar kahvaltısı. herkese günaydın

7. Barış

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

fllod olacak ama zaman çok farklı o yüzden bi sakınca görmüyorum. bu hafta Oda çok uzun süre konuşulacak bir sürü malzeme attı ortaya. sırf bu bölümden en az 5 teori çıkar. 2 kez okudum hala tamamını özümseyemedim gibi hissediyorum.
  8. Barış

ya raizo raizo dediler meymenetsiz bişey çıktı. mangada böyleyse animede kim bilir nasıl olur şebek maymunu gibi çizerler en iyi ihtimalle. iyice düştü zaten kalite. insan az karizmatik çizer onu. o ne öyle. komiklik olsun diye mi çizdi sadece acaba? çizimler şöyle dursun minkler ya adamın dibi kardeşim. ben böyle bi ırk görmedim. one piece'de şimdiye kadar gördüğümüz en iyi topluluk denilebilir güçlü ve sadıklar. o koca kedi de effffsane(ismi zor aklıma gelmiyor) zaten en çok ona bayıldım animede izlemek için sabırsızlanıyorum o hareketleri.
  9. Barış

Bleach Manga Tartışma

bir bankai daha gözüktü koşun şenlik var :D
  10. ben bu tarza alışamam arkadaş çok garip geldi.

11. offf offf offf offf minkler gözümde 100 level birden atladılar uln oda yaptın yine yapacağını

12. forumdaşlar bu sezon çok koptum. bu sezonun en iyileri neler bana bi kaç bişey önerin yahu hiç bilmediğimden öyle saf saf bakyorum anime isimlerine, aptalca bi seriye başlayamayacak kadar da değerli vaktim. direk en iyilerinden başlamam lazım

1. Ftsuu

Ftsuu

Ajin ve Noblesse. Noblesse'i henüz izlemedim, Webtoondan animeye uyarlarınmış. Gayet ünlü bir seri ama ne kadar güzel bilmiyorum.

2. Kaxell

Kaxell

dimension w ile hai to gensou o grimgar yeter şimdilik. eğer slice of life istersen ao no kanata ve dagashi kashi var.

13. bu hafta one piece yeni bölüm yok

14. jk rowling 4 yeni büyücü okulu eklemiş HP dünyasına biri kuzey amerikada biri brezilyada, diğeri afrikada en sonuncusuda japonyada, okulun ismi ne olsa beğenirsiniz mahoutokoro, mahou herkesin bildiği gibi büyü demek zaten, tokoroda yer, gitmiş japonca büyü yeri diye isim vermiş okula ya :D

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Hikayelerini mi yazacakmis? :O

2. Witch

Witch

Bir kitap geliyodu da bu muydu şinci-,-

3. Barış

Barış

yok ya sadece ek bilgi ekliyor hp dünyasına, gündemde kalmak için çabalar diye görüyorum ben. brezilyadak okulun ismide büyücü mekanı mı öyle bişey, hiç yaratıcı değil yani öylesine yapılmış yapmış gibi. fantastik canavarlar ve nerede bulunurlar kitabını yazıyordu en son bilmiyorum son güncelleme nedir.

15. Barış

assasins creed a la carte
  16. tek başıma 3 kapılı gardrobu sadece bi tornavida kullanarak monte ettim 4 saat sürdü ama hasta hasta öldüm yorgunluktan ya

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Biz annemle 6 kapili dolabi tek yildiz anahtariyla monte etmistik. Gururlandim. Sidodoc

3. Barış

Barış

hiç vidalama yapmadınız mı kapakları falan? 2 kişi olunca çok daha kolay oluyo tek çok zor. bi ucundan birisi tutmadımı hem çok uzun sürüyor hem çok yoruyor.

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Valla vidaladik da yildizdi diye hatirladim nedense kucuk kucuktu. Ya da tornavida miydi? Bilemedim bak kafami karistirdin simdi. :D 6 kaida da sey zordu, bu ara kisimlari gecirip uste bi kati kpyman gerekiyo. Iki kisi o ara bolumleri tutarken bi yandan uste digerini gecirip vidalamak ölümdü.

17. teşekkür ederim. :) en beğendiğim kutlama buydu :smile_oleyo: teşekkür ederim. :whistling:
  18. imzana bayıldım....

1. Witch

Witch

Ay teşekkür ederim. :D Aoi Bungaku'dan, şahane animedir. ^~^

19. geç olsun güç olmasın :) beğenme kotam doldu beğenemedim kusura bakma :whistling:
  20. alıntı yapacaktımda çok abartı oldu o yüzden direk yazıyorum çok çok çok teşekkür ederim kutlayan herkese. :ragecomic02: :love-you-crazy-rabbit-emoticon:
  21. bu hafta mangalar çok iyi beklediğimize değdi valla kaç hafta

22. sanji ark mı başlıyor yoksa tekrardan. neler oluyor :D çok iyi bölümdü yalnız zevkle okudum
  23. 3 büyük ikraiyenin vurduğu istanbulda yaşıyorum am bnm bilette amorti dahi yok :/

1. Barış

Barış

hayallerim vardı ulan, 3 tane gavat şuan milyoner oldu ama ben sefil hayatıma devam ediyorum aynı olduğu gibi.

2. Barış

Barış

ya zaten abartıyorum, çıkmasada iyi durumdayımda o kadar hayal kurupta her yıl hüsrana uğramak hoş değil sseneye almasam mı acaba

24. bu korelilerdede ne hastalıklı bi zihin varsa, okuduğum manhwalar hep karanlık lanet karakterli adamlar dolu, ya bu korelilerde iyi hayal gücü var, yada içlerinde bi canavar uyuyor

25. Artik kabullenelim persembe gelmiyor manga cevirileri :/

1. Leffwn

Leffwn

Jump ara verdi ocakta çıkacak mangalar.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.