Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. charlotte dolu dolu final yaptı öyle dolu ki beğenmedim, 2-3 bölüme yaysalarmış bu final bölümünü olurmuş

2. mahouka vol 17 spoileer okuyorum anam anam :D serinin en zevkli zamanları :D

3. çok basit bi faranjit, bütün boğazımı kapladı üstüne 2 kulağımada yayıldı, otobüste eve dönerken ölüyorum sandım antibiyotiğin ben canını yiyim be. 1000 mg bi tane attım dayanabilir hale getirdi.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

ha anladım... ondan sonra niye doktora küfür ediyon diyolar... teki kasap gibi genel cerrah öteki doğru dürüst muayene etmez biri hastayı dinlemez sanırsın insan hayatıyla alakalı değil işleri.

3. Siesta

Siesta

Geçmiş olsun, umarım kısa sürede iyileşirsin.

4. Barış

Barış

teşekkürler

4. bi daha bayan doktora özellikle başörtülü doktora muayene olursam ne olsun, doğru düzgün muayene etmiyor, haramsa niye doktor oldun kardeşim hasta güvenip geliyo verdiğin ilaçları kullanıyo doğru düzgün muayene etmeyipatladığın bi sempton hastanın ölümüne sebep olsa nolcak. sen cinsiyet ayrımcılığı yaparsan bende yaparım bayan doktora muayene falan olmam bundan sonra.sensei alınmaz umarım. ikidir aynı şey ya boğazım ağrıyo diyorum kontrol etmeden ilacı yazıp gönderiyor.

2. Kai

Kai

birden bire antioksidanlara yüklen bakalım balgam mı atıyosun yoksa ciğerin mi toptan dışarı çıkıyor görelim :D balgam atamam diye bişey görmedim herkes atar

3. Barış

Barış

zorlasam kendimi atarımda psikolojik balgam atamadan öğürüp kusmaya başlarım. rezil bi durum

4. Kai

Kai

hastalık rezil bir durum zaten, bişeylere düzgün konsantre bile olamazsın, halin olmaz :/ 3 gün dişini sık vücudun tüketsin bütün pislikleri dahada olmaz zaten.

5. wahh ocaktan beri ilk defa hasta oldum, berbat yaa

2. Witch

Witch

Geçmiş olsun. :( Benim de boğazımda atlar tepikliyor ama işte._.

3. Barış

Barış

teşekkürler ssanada geçmiş olsun viç

4. Witch

Witch

Tişikkirlir

6. yine yaptım yaw. kaptırdım kendimi mangaya saat 4 olmuş belim başım ağrıyor.

7. shokugeki no soma son bölümü izledikten sonra kulağımda çınlayan şarkı

8. kapattırdım mdiye bildiğim şirketten 6 aylık fatura gelmiş, nası bişey bu ya, valla üyeliğinizi sonlandırırken dikkat edin.

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Kesmeye devam ederler diye tırsıyorum, iptal etmeme rağmen. Bu internet ortamına güven olmaz, kartı zaten iptal edecektim. bu da bahanesi olur.

3. Cold Dewil

Cold Dewil

En iyisi katlıyorum.Ay sonunda sonradan ekstra ücrette ekleyebilirler.Geçmiş olsun

4. Barış

Barış

en ço korktuğum şeylerden biri 10 sne sonra bi faturanın katlanıp katlanıp önüme ödenemeyecek bi miktar olarak gelmesi. valla neyin altına imza attığımızın çetelesini iyi tutmamız lazım. olmayan şey değil.

9. haftanın en sıkıcı günü bugün :/

10. biri artık bi site yapsın youtube linkini verelim o bizw geri swf linkini versin ya olmuyo böyle işsizlk bu

11. mahallede yavru bi kedi var annesi yeterli büyüklüğe geldiğine karar verip bırakıp gitti galiba mıy mıy 2 gündür bi susmadı ya. gece uyutmuyor şuan hala miyavlıyor, boğazı ağrıyordur muhtemelen şimdi aralıksız miyavlamaktan,

12. gündüz eriten bi sıcak vardı gece fırtına çıktı bu istanbulun sağı solu belli olmuyor

13. charlotte izleyen kimse yok mu burda ya, abi 2 haftadır geçmişin içine ettiler kaç tane paralel evren değiştirdiler niye kimse bişey yazmıyor :D plot twist'e doyurdular 2 bölümde :D

14. log horizonun 2. sezonu aşırı sıkıcı değil mi ya, alıştırdılar beni birinci sezonda poltika oyunlarına 2. sezonda hiç böyle şeyler yok valla çok sıkıldım ya,

15. virtual world konulu daha fazla anime istiyoruz ya, çok geniş o dünya efsane log horizona başladım overlord dan sonra ikiside sardı.

16. her zaman anikeyf çevirilerden uzak dururum ama bazen izlemek zorunda kalıyorum hep aynı şey, bak başka çeviri yoksa ingilizce çeviriye yönel başka çare yok.

2. Barış

Barış

puzzle da tam tersi iyi çeviriyor şimdiye kadar hayal kırıklığına uğratmadı

3. asci

asci

cidden mi? :O altyazıyı sıkışırsam bakayım diye kullandığım oluyor onlarda.Hala ben gintamayı falan onlardan izliyorum gerçekten çok var,şaşırdım şimdi sen deyince,ben mi abarttım falan diye

4. Kai

Kai

Ben animeou veya hikigaya yoksa sallıyorum birini ^^ puzzle çevirisi belli olmuyor.

17. tatsuyadanda fena öküz güçlü bir OP karakter daha gördüm :D overlord fenaymış ya. herif o kadar güçlü ki savaşları hiç eğlenceli değil ama yinede insanın izleyesi geliyor :D

2. Barış

Barış

ağır kasmışlar, korumalarının güçlü oluşunu anlarımda, hizmetçiler bile öküz gibi güçlü 7. seviye büyü yapıyor, insanların yapabildiği en güçlü büyü 6. seviyeymiş, 6. sviyede bırak işte biraz rekabet olsun ağır OP karakterler ya, sadece ana karakter OP değil yardımcılarıda fena.

3. Kadir-

Kadir-

Adam zamanında oyunun en iyisiymiş :D

4. Angriel

Angriel

Aynen öyle :D Ama güçlenebilmek için -spoiler------------- buraya geldikleri evrende baya sağlam debelenip çabalamışlar. Onca zaman sonra bu kadar güçlenmemiş olsa ayıp olurdu.

18. 3 haftadır geciken world trigger mangasının üç bölümünü aynı anda yayınladılar bugün kardeşim elnizde varsa niye bekletiyonuz şunu yayınlasanıza önceden.

1. Anonymmy

Anonymmy

Azcık kalbin çarpsın diyedir heheheh.

19. in the right hands,playing is a lethal weapon" çevirici arkadaşlar nasıl çevirirsiniz? çok iyi çeviren adam yanlış çevirmiş sizin çevirilerinizi görmek isterim. türk anime challenge ^^

2. Kai

Kai

helal o çevirmene :D

3. Kaxell

Kaxell

ilginç ya :P kağıt oyunlarıyla alakam olmadığından iskambilin kesin özel bir çevirisi vardır falan diye düşünüyordum. yalnız "playing card" orada aktivite olarak da kullanilabilir, o yüzden mantıken doğru, sadece içeriğe göre yanlış. ^^ ha belki "playing a card" dese çeviri tam doğru olur. amann neyse işte.

4. Kai

Kai

Playing card iskambil dışında kart oynamak olarak anlaşılacaktır. Çünkü ... ölümcüldür derken, playing card yerine onun adı gelir. Diziyi bilmemde söyleyen adamın sade sağ kolu varda öteki yoksa, çevirmeninkide doğru olabilir. :D

20. charlotte'da plot twistin ağ babası gelmiş :D

21. deliler gibi gülmek istiyorsanız, ecchi'yede alerjiniz yoksa kangoku gakuen izleyin, mangasını bitirmeye uğraştım ama bitmedi 3 saattir okuyorum, yarına kaldı bi 20 chapter, uykum gelmese onlarıda okucam.

22. kangoku gakuen yani prison school'un isminin sitede değiştirilmesi lazım, mangası japonca ismi ile kullanılıyor ama internette hep prison school diye geçiyor myanimelist olsun horriblesubs olsun iki saat prison school diye aradım bulamadım be.

2. slimjack

slimjack

Hoo.. Ecchi mi :O Sen bizim Fc'ye üyeydin demi :D Ben neden görmedim bu animeyi :( yeni mi çıkmış ?

3. Barış

Barış

8. bölüm yayınlandı bu hafta

4. slimjack

slimjack

Hmm.. Güncel animelerde bi bildiğim monster musume var şu ara onun haricinde bu dediğini duymamıştım :) Bunuda ekliyim listeme :P

23. 2 haftalık ev temizliği zamanı geldi yine canım çıktı veletler annenizin kıymetini bilin valla çok zor kendi işini kendin yapmak.

2. Barış

Barış

kendi işimizi kendimiz gördük şükür, sağol yinede

3. historianWeeb

historianWeeb

hocam odamı kendim temizliyorum şimdilk yeter mi :D

4. Barış

Barış

başlangıç için güzel :D

24. polonyanın altında altın, değerli taş ve silahlarla dolu kayıp nazi treni tespit edilmiş , hürriyetin dediğine göre 300 ton altın varmış. off ne keşif be, bulan adam zengin oldu verseler 30 ton altın eder

1. historianWeeb

historianWeeb

en son karşııılğı yerini söyleyeceğini söyelimştiler ama polonyada bi şatonun oralarda olduğu tespit edilmiş tabi yanlış bilmiyorsam onlarla dolu olduğu söyleniyorfakat bohta çıkabilir :D belkide nazilerin gizli silahı malum ruslar berline dayandığında tonlarca kağıtdı belgeyi imha ettiler :D

Bakalım oradaki değermli eşyaları kimler alıcak Almanlar ister diye düşünüyorum :D

2. Barış

Barış

polonyalılarda hareket çeker :D verileceğini sanmıyoum, belgelerin çok iyi korunduğunuda sanmıyorum suyun çamurun içinde değerli taşla altınlar sağlam duruyordurda silahlar ve belgeler bence gidiktir.

3. historianWeeb
  25. noluyo gene şu siteye yaa

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.