Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. overlord hakkında görüş belirtmek isteyen??

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

yeni başlıcam

3. historianWeeb

historianWeeb

seri hoş güzel sarıyor bu sezonun en iyilerinden falan kilişe laflar neyse efenim seri genel olarak güzel fakat bi klişelik olacak gibi sona doğru :d

4. slimjack

slimjack

Güzel seri başta böyle log horizon gibi birşey bekliyorsun ama farklı :) Birde baştan itibaren güçlü olan anime karakterlerini seviyorsan tam senlik bir anime :)

2. zetsuen no tempesti izlemediyseniz bana anime izliyorum demeyin. masterpiece

2. slimjack

slimjack

Evet aynen ya yarıda kalmış gibi biten animeleri sevmiyorum. Hele ikinci sezonu filanda gelmeyince deli oluyorum :/

3. Barış

Barış

bi 25 bölüm anime yapıp bırakıyolar manganın ve serinin üni biraz daha artsın diye bi süre sonra ikinci sezon geliyo anime mangayı manga animeyi desteklesin adamlardaki amaç. daha insanları merakta bırakıyorlar. shokugeki no soma mesela, animesini izleyene kadar öyle bi serinin varlığından habersizdim, takip etmeye başladım anime bbitme bile umrumda değil mangadan takip ediyorum ben şuan adamlar bir yerde amaçlarına kavuştu :D

4. slimjack

slimjack

Ahaha..Aynen öyle :D Bari Bleach gibi yapsalar Manga bitince animesini çıkarsalar :D

3. wilsooooooon özür dilerim wilson bi daha yapmicam....bir adam ve voleybol topunun arkadaşlığı. mükemmel film.

1. slimjack

slimjack

Voleybol topunun arkadaşlığı mı :S Nasıl bir filmmiş o :)

2. Barış

Barış

wilsonu bilmion mu ya :D tom hanks cast away, tv de falan verildi baya. izlemediysen öneririm efsane film.

3. slimjack

slimjack

Duymadım ama görmüş olabilirim. Bakarım filme bir ara :)

4. bütün erkek üniversite öğrencilerinin bulgur pilavı yapmayı bilmesi lazım bu kadar basit ucuz ve lezzetli bi yemek az bulunur. makarna'ya kıyasla çok çok daha lezzetli.

2. Barış
    3. Barış

Barış

tatlar 4 liraydı en son :D bi ara barbunya alıp kendm yapmay denedm de aytı tadı yakalayamadm bi türlü

4. Barış

Barış

Bilgi için teşekkürler :D

5. çayın altını açık unutmuşum su bitmiş üstüne demlikteki çaylar yapışmış kömürleşmiş, az daha geç kalsam yangın çıkacak.

2. Kai

Kai

ağladım :_(

3. Barış

Barış

tabi anlamadı ne dediğimi :D

4. Bipa

Bipa

Yok yok işteyim Kouhai'cım.. ama evet anlamadım :D

6. haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa http://9gag.com/gag/aNKD9X3

2. Just Haz�do

Just Haz�do

Benden bir tane daha bu kadar istenemezdi

3. Barış

Barış

HP'den bi alıntı mı gördüm orda :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Cık ben tek siz hepiniz diceksin

7. abi bu tadımın çekirdeği ne böyle ya. 20 farklı çekirdek denedim yok daha bunların ürettiği ayarda güzel çekirdek göremedim. bide uzun süre dayanıyo. napıyolar şeytanla anlaşma falan mı yaptılar bakire kanında falan mı marine ediyolar? bune lezzet be. bol tuzlu (▰˘◡˘▰)

8. blümden arkadaşımın evlilik etkinlik daveti geldi, ahh o kız erken evlenir, adam üni okumadı evleneblir gibi bahaneler kullanışsız artık, beraber mezun olduğum adam evleniyor, ben napıyorum..

1. Amygirl

Amygirl

Hayata 100den başlayanlar:evi arabası daha öğrenci iken olanlar. Baba zengin Hayata sıfırdan başlayanlar: Babanın evi arabası var kendi hayatını mezun olunca kuranlar... Hayata eksi 100den başlayanlar: Babanın borcunu mezun olduktan sonra en az 3 sene ödemek zorunda kalan evlatlar :D işte o benim :D

2. Barış

Barış

ben sıfırdan başlayanlar kılasmanındayım sanırım :D ama istanbulda çalışıyor olmakta ayrı bi etken kazandığın paranın yarısını istanbul kesiyor.

9. hoppa konu uçtu. kek :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

İşte ben yazarsam konu silinir o derece :D

3. Mileydi

Mileydi

Konunun kapatılmasını anlarım da silmek nedir yaa insan açıklama yapar en azından :| Benim düşünceme göre, forumu alakadar etmeyen bir durum olduğundan silinmiş olabilir sonuçta face sayfasının yöneticilerinin çözmesi gerekir, konunun özel yollardan iletişime geçilip halledilmesi gerektiğini düşünmekteyim bu işe forumu karıştırmak olmaz nasıl ki site chat için veya siteye dair açılan konulara izin vermiyorsak aynı mantık burada da geçerli... Dediğim gibi kendi şahsi fikrim umarım çözülür diye...

4. Mileydi

Mileydi

diyerek bu durumdan gidiyorum ( yazdığım kısım çıkmamış nalet karakter sınırlaması) :P

10. aktif imzacı varmı buralarda şuan ya? bi imza isteğim olacaktı

11. yeni yandere karakterimiz hepimize hayırlı olsun, bu shimoneta gözümde her geçen gün dahada büyüyor favori ecchi animem olabilir

12. S O X S O X S O X

13. ve işte bir kez daha bir spor dalı daha animeye dönüştürüldükten sonra berbat hale geldi, bu bölüm itibari ile aoharu'yu bırakmış bulunmaktayım izlemiyorm dahada, bütün traplara gkkuşaklarına rağmen izlenebilir kılan airsoft konusuydu ama onu da berbat etti şu son bölümle daha da izlemem.

2. Barış

Barış

aynen ya, nasıl bi travması varsa malların, midori resmen dalga geçti, uzaktan tarasa ana karakter illaki biri isabet eder bu kadarda beceiksz olmaz ki bi insan, o kadar ağır tepmiyo o silah eline gerçek silah versin kafasına vurur herhalde silah tepince. bi tane ağacın arkasına pusup tarıcan herifi bi tanesi isabet etse zaten kazanıyosun niye dibine kadar girmeye çalışıyolar sürekli bir türlü anlamadım o silahların menzili baya uzak, admalar 100 metreden vuruyo birbirini

3. Sina

Sina

Aynen öyle, Matsuoka'nın çıkıp resmen düello yapalım demesi başlı başına saçmaydı, bunu görüp koşan Yukki daha salaktı. Hayır silahlarla oynanan bi oyunda neden sürekli milletin dibine girmeye devam ediyorlar, sırf mantıksızlık. Az mantık talep ediyorum karakterler için. Mangaka karaterler arasında olan gerilimi seviyor diye de bu kadar yapılmaz :D

4. Barış

Barış

isabet ettiremiyor muhabbeti de ana karakteri o şekilde kullanmak için bahane ayrıca, şişeye isabet ettirememek başka, koca canlı insana silahı doğrultup isabet ettirememek için hakiki özürlü olman lazım. silahı adamın bedenine doğrulttun mu one piecedeki gözlem hakisi olmadıkça kaçamazsın o mermiden baya hızlı gidiyor çünkü

14. bu DICE'ın manhwakası ile karşılaşırsam kafa göz dalıcam, pislik herif her defasında en heycanlı yerinde bitiriyor.

15. glassip hakkında görüş bildirebilecek var mı

2. Kaxell

Kaxell

eğer izlemediysen yine aynı anime yapımcılarının yaptığı shirobako var.

Hatta çoğu insan P. A. Works'un Glasslip felaketinden sonra Shirobako'yla imajlarını kurtardıklarını söylüyor.

3. Barış

Barış

tmm izlemicem zaten :D zamanım çok yok zaten kötü yorumu yapılmış animeyle vakit kaybedemem

4. Barış

Barış

görüşler için teşekkrler

16. eşme aşı yaptım akşam yemeğine, malzemeler yağ soğan domatez pirinç,love nectar.

1. Strix.

Strix.

Afiyet olsun.

17. dolar üçü görmüş ya allahım daha 2 sene önce 1.5 falandı, evi barkı satıp dolara yatırmak varmış zamanında.

2. Fornax

Fornax

Senin durum buna benzemiş Strix :D http://turkagram.com/wp-content/uploads/2015/08/Herkes-cuzdanindaki-1-dolari-bozdursun.jpg

Benim gözüm doymadı bozdurmadım zarardayım şuan :D

3. Strix.

Strix.

Bence bozdur yarın :D

Bence çok doğru yazmış :D

Beneziyor bayağıda :D

Öğrenciye 3 ₺ az değil :D

4. Fornax

Fornax

Bozdurmak isterdim ama zararlı çıkarım :D ya hep ya hiç modundayım bakalım :D

18. durarara'nn iyi olmadığına kanaat getirdim, full laf salatası ya bu ne, sürekli yeni karakter çıkıp uruyor bu kimdi yaa diyip duruyorum, kafamı allak bullak etmekten başka bişey değil, çok sağlam bi aksiyonda yok zaten, full takip etmesi zor laf salatası özet olarak, izlemiyorum artk, roman olarak belki okurum

19. charlotte basmış dramı bu hafta offf efsane.

1. Kadir-

Kadir-

Aynen fena dram.

20. oho ho ho ho ho ho. ojuo sama gülüşü

1. Barış

Barış

ayrıca en gıcık gülüş demek yeridir :@

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ben her duyduģumda gülmekten kendimi alamiyom ama bence çok komik :D

3. Barış

Barış

bu tip esprileri benim bünya kaldırmıyo ya aksine daha sinir oluyorum,

21. airsoft oynayasım geldi ya, aoharu lanet olsun sana, youtube da bi kaç video izledimde bildiğin savaş dönüyor :O herkes ciddiye alıyo falan.

22. bir oscar adayı kendisi gösterdi, daha tazecik bugün yayınlanmış trailer

1. Barış

Barış

kadro efsane...trailer esnasında çalan müzik ayrı efsane...en sondaki ıslık müzik ayrı bi efsaeydi kill billi anımsattı

23. kiseijuu ya başlıcam ama türkanimedeki sansürlü mü bilen var mı ?

2. Barış

Barış

lan omoshiroi!!! o elin görüntüsü hep bi midemi bulandırmıştır ama güzelmiş anime :D

3. Kadir-
    4. Barış

Barış

plot twist geldi fena geldi anam anam anam anam... anam

24. ölü zaman diliminin içindeyiz yine perşembeye kadar anime manga dünyasında hiç bi halt olmuyor çok sıkıcı.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.