Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Barış got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, eminim son bölümdeki dram overlord'u çoğu kişi için bir iki click üste taşımıştır. so   
    eminim son bölümdeki dram overlord'u çoğu kişi için bir iki click üste taşımıştır. sonunda beklediğim bölümlere ulaştık. sonrasında artarak devam edecek. giriş bitti gelişme bölümlerinin başındayız.
  2. Beğen
    Barış got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, goradaki japon turist sahnesini uzun yıllar sonra tekrar açıp izleyince japonların de   
    goradaki japon turist sahnesini uzun yıllar sonra tekrar açıp izleyince japonların dedikleri şeylerin %90'ını anlayarak kendimi şaşırttım. ortaokuldaki ilk kez izlediğim cahil halim nerde ben nerde
  3. Beğen
    Barış got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, yıllık danshi koukousei no nichijou izleme zamanım geldi. her sene en az bir doz alma   
    yıllık danshi koukousei no nichijou izleme zamanım geldi. her sene en az bir doz almak lazım.
  4. Teşekkür
    Barış got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Japonya gece hayatı ile ilgili çok enteresan bir belgesel ingilizce altyazılı Japonya   
    Japonya gece hayatı ile ilgili çok enteresan bir belgesel ingilizce altyazılı Japonyadaki host kültürünü  anlatıyor benim inanılmaz ilgimi çekti soluksuz izledim. +15 diyelim uygunsuz içerik yok ancak yetişkin hayatı anlatıldığı için daha aklı masum olanların rahatsız bulabileceği konular içerebilir. küçükler izlemesin. 

5. Beğen
    Barış got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Japonya gece hayatı ile ilgili çok enteresan bir belgesel ingilizce altyazılı Japonya   
    Japonya gece hayatı ile ilgili çok enteresan bir belgesel ingilizce altyazılı Japonyadaki host kültürünü  anlatıyor benim inanılmaz ilgimi çekti soluksuz izledim. +15 diyelim uygunsuz içerik yok ancak yetişkin hayatı anlatıldığı için daha aklı masum olanların rahatsız bulabileceği konular içerebilir. küçükler izlemesin. 

6. Beğen
    Barış reacted to quincy for bir durum güncellemesi, Fc'a alalım reyizi :D .Adam yaşayıp bleach'in mangasının sonunu görseydi japonya'yı d   
    Fc'a alalım reyizi :D .Adam yaşayıp bleach'in mangasının sonunu görseydi japonya'yı da bombalardı https://www.animefantastica.com/usame-bin-ladin-anime-hayrani-miydi 
  7. Beğen
    Barış got a reaction from noirwinglessova for bir durum güncellemesi, attack on titan dehşeti yeniden başladı. heleşükür takip etmeye değecek bi anime geld   
    attack on titan dehşeti yeniden başladı. heleşükür takip etmeye değecek bi anime geldi karşıma.
  8. Beğen
    Barış got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi,   
  9. Beğen
    Barış got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi,   
  10. Beğen
    Barış got a reaction from Yuki-chan for bir durum güncellemesi,   
  11. Beğen
    Barış got a reaction from anes for bir durum güncellemesi,   
  12. Beğen
    Barış got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, bitmez diyordumda hakkaten gerçekmiş. aynı darbeyi ilk başta ciddiye almayıp sonradan   
    bitmez diyordumda hakkaten gerçekmiş. aynı darbeyi ilk başta ciddiye almayıp sonradan olayın ciddiyetinin farkına varışım gibi. ya bu shounen jump'dakiler serinin durumunu bilmiyorlar mı. daha tonla anlatılması gereken şey var burda seri mi biter? madem kötü performans gösteriyordu editör aracılığıyla niye uyarılmadı bu adam zamanında? 50-100 bölümlük bi seri olsa bişey dememde bu kadar yatırım yaprığınız bi adama 1 seneyi veremediniz mi. yerine getireceğiniz seri sanki çok mükemmel olacak.
  13. Beğen
    Barış got a reaction from Cagla-Sama for bir durum güncellemesi, bitmez diyordumda hakkaten gerçekmiş. aynı darbeyi ilk başta ciddiye almayıp sonradan   
    bitmez diyordumda hakkaten gerçekmiş. aynı darbeyi ilk başta ciddiye almayıp sonradan olayın ciddiyetinin farkına varışım gibi. ya bu shounen jump'dakiler serinin durumunu bilmiyorlar mı. daha tonla anlatılması gereken şey var burda seri mi biter? madem kötü performans gösteriyordu editör aracılığıyla niye uyarılmadı bu adam zamanında? 50-100 bölümlük bi seri olsa bişey dememde bu kadar yatırım yaprığınız bi adama 1 seneyi veremediniz mi. yerine getireceğiniz seri sanki çok mükemmel olacak.
  14. Beğen
    Barış got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi, http://9gag.com/gag/a8MVK2Y   
    http://9gag.com/gag/a8MVK2Y
  15. Beğen
    Barış got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, http://9gag.com/gag/a8MVK2Y   
    http://9gag.com/gag/a8MVK2Y
  16. Beğen
    Barış reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Allahu Akbar!!!!!!! Spidey sonunda göründü ya lan!!!!! Sup vs Bat halt yesin! OYŞŞŞŞŞ   
    Allahu Akbar!!!!!!! 
    Spidey sonunda göründü ya lan!!!!! Sup vs Bat halt yesin! OYŞŞŞŞŞ
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.