Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Barış got a reaction from SuriyeliYasuo in fairy tailin sonunda ne olduğunu özetleyecek birine ihtiyacım var. acnologia ve zeref   
    şaka yapıyosun. ikisinede tek mi attı? blech'in kaderini paylaştı herhalde fairy tail'de. gereksiz gereksiz uzatırsan en sonunda seriyi bitirirler, az sayıda bi bölümde konuyu toplamaya çalışırsın. blech'den ders çıkarması lazımdı biraz.
  2. Harika
    Barış got a reaction from Perfectum in hiç mi olmaz izleyecek bişey şu yeni sezonda ya..heryer shoujo animesinden geçilmiyor   
    sorma kuroko no basket'i izlerken kendimi rahatsız hissettim sürekli. bi tane fujoshi kızın disquss sayfasına girme gafletinde bulundum aman Allah'ım bi daha kurokoya aynı gözle bakamamıştım ? spor animelerinden uzak durun pis fujosihler ? 
  3. Beğen
    Barış reacted to Amygirl in hiç mi olmaz izleyecek bişey şu yeni sezonda ya..heryer shoujo animesinden geçilmiyor   
    Fujoshiler genelde shoujoları sevmez de.. Bir çok yaoide acayip sağlam ve olgun duygusal ilişkiler var. Gereksiz entrika lüzumsuz yanlış anlaşılma falan yok. Ya da embesil denecek kadar saftirik takılan partner yok. Shoujolarda gırla saçma ilişkiler mevcut. Bir de Japonlar nedense shoujolarda kadın karakterleri çok silik tasarlıyorlar. Ataerkilliği hissettiriyorlar. O sebeple genelde fusojhiler shoujolardan zevk almaz. Fusjoshiler şaşıracaksın ama Barışcım en çok spor animelerini seviyor. Neden bol bol ship var ?
  4. Beğen
    Barış reacted to Amygirl in sensei hataraku saibo izliyo musun? tıp ile alakalı insanlardan çok beğeniyor ve isab   
    Birinci bölüme göz attım trombositler saykoooo evet gayet mantık çerçevesinde hatta bakteri direnci, antijen sunumu olayı bile var güzel seri izleyeceğim
  5. Beğen
    Barış got a reaction from sShoguNn in Anime izleme sayım arttıkça, birbirine benzeyen, klişe, kopya olan animelere tahammül   
    hepimizin geçtiği evrelerden. millet high schol dxd'ye ağzı sulanarak bakarken ben pfffffffff diyerek geçiyordum. klişelere vaktim yok. o yüzden farklı bişey gördükmü yapışıyoruz ya ? 
  6. Harika
  7. Beğen
    Barış reacted to Leffwn in code geass r3 leloush'un dönüşü trailerı yayınlanmış?   
    Bugün seriye tekrar başlamıştım hatta 5. bölümdeyim. Omen tanrem. Ne güzel haber oldu ha.
  8. Harika
    Barış got a reaction from quincy in Fc'a alalım reyizi :D .Adam yaşayıp bleach'in mangasının sonunu görseydi japonya'yı d   
    animenin enteresanlıkta geldiği son nokta.ulaşamayacağı kesim yok. 
  9. Beğen
    Barış got a reaction from quincy in Japonca dublajı sadece animede istiyorum https://www.youtube.com/watch?v=NAy-cYiTi5k   
    aslında komik olmuş güldürdü 
  10. Teşekkür
    Barış got a reaction from Rakuncuk in Uzun zamandır foruma uğramamıştım, İçimdeki Tohru sevgisiyle skyrime daldım uzun zama   
    geçen bende biraz girdim yapcak görev olmadığından sıkıldım kapattım sfırdan başlamayada gözüm yemiyor. yeni bi oyun yapsalarda oynasak. haaa bu arada skyrim multiplayer çıkmak üzere arkadaşlar. grup olarak görevlere çıkabilinecekmiş galiba ayrıntılarını tam bilmiyorum. 
  11. Beğen
  12. Beğen
    Barış got a reaction from slimjack in ubisoft ta bugün 7 oyun free :D hesaplarına eklemek isteyenler için son gün   
    blag flag'i steam summer sale de satın aldım. geçen 7 aralıkta AC^ü ücretsiz aldım daha başka ne oyunlar var bilmiyorum ama bunlar bana yeter. AC3 zaten serinin en berbatlarından. tek katkısı yapımcılara blag flag'i yapmaları için ilham vermiş olması. oyunu resmen benim için yapmışlardı sanki o kadar bana uyuyordu en sevdiğim oyunlardan biri diyebilirim.
  13. Beğen
    Barış got a reaction from Kaxell in Iki gunde 30 sayfa rapor yazdim klavyedeki bosluk tusu kirildi. boslugu kopyala yapis   
    key twitch diye bir program var. işe yaramaz bi tuşa space'in görevini verebilirsin. benimde sağ ok tuşu kırılmıştı numara tuşlarındaki sıfırı sağ ok yapmıştım.
  14. Beğen
    Barış got a reaction from LeornKayn in Bazı gerçekleri itiraf etmenin vakti gelmiş. Animeye ilk başladığım vakitlerde, SAO'n   
    lanet editörlerin baskısı yüzünen ve japonyadaki kültür yüzünden her seride klasik harem oluyor. halbuki anlayamamışlar iyi bi kaliteli kız karakter 5 tane saçma erotik gereksiz yan harem kızına bedel. asuna var işte öbürlerine ne gerek var.  ilk sezondaki oyunda hapis kaldıkları daha doğrusu kiritonun tek takılıp rpg yaptığı yerler benimde çok hoşuma gidiyordu. sonradan yazar zevk alarak yaptığı işi bırakıp editörlere ve salak japon kültürüne boyun eğerek daha popüler olmanın peşine düştü. kimsa sanatsal bişeyler yapayıma kafa yormuyor. light novel'lar malesef böyle manga mantığıyla bölüm bölüm çıkyor popüleriteye göre devamı geliyor yada ipi çekiliyor.
  15. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.