Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Barış got a reaction from DHspark in One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)   
    adaş çarşamba ve perşembe günü anime yada manga farketmez bütün tartışma platformlarından uzak durmalısın. manga bayaa hareketledi son bi kaç bölümdür insanlar kendilerine hakim olamıyorlar spoiler konusunda. 
  2. Beğen
    Barış reacted to -Alper- in Favori Anime Müzigin ?   
    Durarara! nın ilk bölümlerde opening i çok hoşuma gidiyor

https://www.youtube.com/watch?v=_O9hRcIAza0
  3. Beğen
    Barış got a reaction from Yuki-chan in Ağlama Duvarı   
    hergün 2 şer tane vizesi olduğu halde anime izleme rekoru kıran kendime sinir oluyorum. :bsod-onion-head-emoticon:  aho da na watashi  :confused-onion-head-emoticon:
  4. Beğen
    Barış reacted to 0nLin3 in İmzalarım - (Geçici bir süre istek almıyorum.)   
    Resimden karakteri çıkarttım. Hueco Mundo+yeşil aura gibi bir şey planlıyorum arka planı. Yarına hazır olur.
  5. Beğen
    Barış got a reaction from ohmy34 in Yaoi Fc (+15)   
    yeterli yaoi anime yapmıyorlar sanırım normal kız-erkek ilişkisi bile nerdeyse olmayan animeden yukardaki gibi bi resim çıkmış ortaya. :D  bundan sonra o ikisine normal gözlede bakamıcam sanırım. neyse buralarda ben pek dolaşmayayım yoksa günün birinde luffy ile zoroyu öpüşürken falan görürüm mazallah. :crying2-onion-head-emoticon:
  6. Beğen
    Barış got a reaction from quincy in Bleach FC   
    kurotsuchi mayuri benim şimdiye kadarki animelerde gördüğüm karakterine bayıldığım air time aldığı her seferinde en kötü suratımda bi sırıtış oluşturan karakterdir. kimin ne dediğini umursamaz sevdiği işe her şeyden daha çok bağlı. ihaneti sevmez. dünya umrunda değil adamın. favori karakterimdir kendisi. joker bir bu iki  :D

şu sahnede evi inlettim   :D  :D  :D

7. Beğen
    Barış reacted to quincy in Bleach Karakterlerinin seslerinden   
    Bleach denildiği zaman akıllara gelenlerden birisi de açılış ve kapanış müzikleridir.
    Bu açılış ve kapanış müziklerini Bleach seiyuuları kendileri seslendirirse nasıl olur?
    1-Kurosaki İchigo-Asteriks
    2-Rukia&İnoue-Shōjo S
    3-İshida Uryuu-Chu Bura
    4-Aizen Sousuke & Hinamori Momo-İchirin no Hana
    5-Hirako Shinji-Tane wo Maku Hibi
    6-Grimmjow Jaggerjaques-Echoes
    7-Tier Hallibel-Velonica
    8-Apacci&Sunsun&MilaRose-Hitohira no Hanabira
    9-Matsumoto Rangiku-Hanabi
    10-Mayuri&Nemu-Life is Like a Boat
    11-SoiFon&Yoruichi-Houki Boshi
    12-Ulquiorra Schifer-Anima Rossa
    13-Zaraki Kenpachi-Tonight,Tonight.Tonight

Müziklerin tamamını dinlemek için
    YouTube
  8. Beğen
    Barış got a reaction from ErosAfrodit in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    bu arama konularında tecrübeliyim. isminiunuttum.com diye bir site var ismini hatırlayamadığınız herhangi bişey olursa bu siteyi kullanabilirsiniz.anime konusunu bilemicem ama film,müzik vs gibi şeylerde hatırlayamayıp çıldırcak gibi olduğunuzda orda şansınızı bi deneyin bende sık sık girip yardımcı oluyorum orda aramak zevkli oluyor  :)
  9. Üzgün
    Barış got a reaction from Ocarina in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    video nun orjinalini buldum animelerin isimleri açıklamada var belki bulursun içinden 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.