Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Barış got a reaction from Amygirl in Fanlar Evlenmek İstedikleri To Love Ru Karakterlerini Sıraladı!   
    E)Hiçbiri     :smile_oleyo:
  2. Beğen
    Barış got a reaction from SiyahDranza in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    mavise yazık olmuş, belliydi zeref ile aralarında bunların olduğu ama ilk öpücükten sonra öldü, bakire gitti yazık oldu  :smile_artiz: etin nimetlerinden mahrum kaldı :LTkJN9u:
  3. Beğen
    Barış got a reaction from Sakuragi in One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)   
    burgess'in hedefi ace'in meyvesiydi, luffy'nin orda olduğunu bilmiyordu, ayrıca karasakal'ın öyle değerli bi bıçağı o salağa teslim edeceğini sanmıyorum. bende kabul ediyorum teoriyi ve mantıklı sorularla çürütüyorum :D ayrıca bu teori mi hipotez mi o konudada emin değilim,
  4. Beğen
    Barış got a reaction from Cansu Otogakure in Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Otogakure''   
    o bir eleştiri değildi öncelikle, yapılan işe ve emeğe biraz olsun saygın olsaydı bi önceki yorumu yapmazdın, beğenmemeninde bir adabı vardır,o yorumu yapmamın sebebide yapılan çalışmayı öyle değersiz görmüşsün ki bende hakikaten bu işin ustası olup ona göre değerlendiriyorsun sandım, ama değilmiş, benim gözümde de senin değerlendirmen bir çöp
  5. Beğen
    Barış got a reaction from Cansu Otogakure in Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Otogakure''   
    youtube dan bende takip ediyorum artık böyle kaliteli işler yapan insanları takip etmicezde kimi edicez. çalışmaya devam. daha fazla güzel işler beklyorum, takipteyim :)
  6. Beğen
    Barış reacted to Cansu Otogakure in Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Otogakure''   
    Cansu Genç ''Cover''  

Herkese merhaba arkadaşlar...  
    Öncelikle kısaca kendimden bahsetmek istiyorum :) Adım Cansu, 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. :) Bildiğim yabancı diller, Yunanca, Korece, İngilizce...   En büyük hobim ise şarkı söylemek müzik yapmak ve cosplaylerle uğraşmak :) splay olarak, ilk cosplayim Naruto'dan Orochimaru oldu. Gerçekten hayranı olduğum bir karakterdi o yüzden fazla özen gösterdim. Sürekli bu karakteri cosplay olarak yapabilirim :D 2. yaptığım karakter ise yine Naruto Shippuuden'den Karin'di. Bunu da biraz kendime benzettiğim için yapmak istedim.  :D :D  Cosplay çalışmalarımı da cümlelerimin sonunda ekleyeceğim:) Müziğin hayatımda yeri oldukça büyüktür. Benim için 'yaşam felsefem' diyebilirim ve bunun yanı sıra önemli olmakla birlikte artık daha da anlamlı bir hale getirmek istiyor ve çaba sarf ediyorum ... :)   2013 Yılında Kore konsolosluğunun düzenlediği K-Pop World Festival Türkiye finalinde 1. oldum. Güney Kore'ye Türkiye'yi temsilen gittim... ve o günden bu yana müzik hayatımda elimden geldiğince gelişmeye ve geliştirmeye özen gösterdim...
    Arkadaşlarımın beni tetiklemesiyle de bu işe girdim! 
    Türkiye'de Anime Cover'ları yapan fazla kişinin olmadığını düşünüyorum ve bunun üzerine ben de arkadaşlarımın desteğini alarak Türkiye'deki en iyi Anime Cover yapan biri olmak hayali ile bu girişimde bulundum. :) Her hafta cover çalışması yapmaya özen göstereceğim ve bunu tamamen güncel tutmak için elimden geldiği kadar çok fazla çaba sarf edeceğim
    Sizlerin de desteğini çalışmalarımda bekliyor olacağım :) Umarım çalışmalarımı beğenir ve desteklerinizi sakınmazsınız.
    Facebook sayfamı beğenerek, beni orada takip edebilir, aynı zamanda Youtube kanalıma abone olup video paylaşımlarımı orada da takip edip, beni öyle de destekleyebilirsiniz.
    Teşekkürler.   Facebook Sayfam   Youtube Kanalım  

4.Çalışmam:  Naruto Shippuden Opening 15 (Does-Guren) Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:  

3.Çalışmam: Death Note Ending 1 Nightmare Alumina Cover
    Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:

2.Çalışmam: Hunter x Hunter Opening 1 Derpature!    Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:                        İlk Cover Çalışmam Naruto Shippuden Opening Blue Bird!
      Youtube Kanalı Video Direkt Link:    

Cosplay Çalışmalarımdan, Uzumaki Karin ve Orochimaru Çalışmalarım  
    Uzumaki Karin

Orochimaru  
  7. Beğen
    Barış got a reaction from VanHohenheimO_O in Eiichiro Oda’nın Love Live! Yorumu Ortalığı Karıştırdı   
    ya fanatiği oldukları seriye bak anlarsın zaten kalitelerini, 
  8. Beğen
    Barış got a reaction from Strix. in Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)   
    shokugeki no soma'daki yemekleri gerçek hayatta yapan bi youtuber var. bi kaç videoyu atıyorum baya baya yapıyor adam.

9. Beğen
    Barış got a reaction from Dj-Morphosis in One Piece 2016 Anime Filmi Duyuruldu   
    2016 yazın hadi olumlu bakalım haziran ayında çıksa 2 ay gösterimde kalsa 6 ayda dvd çıkmasını beklesek korsan izlemek için 2017 ocakta filmi ancak izleyebileceğiz yani. pehh
  10. Beğen
    Barış got a reaction from Strix. in Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)   
    naruto manga final spoiler

11. Beğen
  12. Beğen
    Barış got a reaction from Armisael in Sup!   
    hoşgeldin,
  13. Beğen
    Barış got a reaction from zaman in One Piece: Episode of Sabo   
    Allahım oturdum izledim bende ya görmediğimiz bişey göstercekler diye, baştan sona dressrosa ile flashbackleri derlemişler film yapmışlar, neyse sabonun hikaye olduğundan sıkılmadım izlerkende bklentim farklı olduğundan sonunda sinir olmadım değil.
  14. Beğen
    Barış reacted to zaman in One Piece: Episode of Sabo   
    Olayları sabo gözünden anlatan bir bölüm....

One Piece: Episode of Sabo - 3 Kyoudai no Kizuna Kiseki no Saikai to Uketsugareru Ishi episode 1  

http://animeonlinetv.tv/one-piece-episode-of-sabo---3-kyoudai-no-kizuna-kiseki-no-saikai-to-uketsugareru-ishi-episode-1

Aşağıdaki linkten de izleyebilirsiniz..

https://redirector.googlevideo.com/videoplayback?requiressl=yes&id=826b486e262661fe&itag=18&source=picasa&cmo=secure_transport%3Dyes&ip=0.0.0.0&ipbits=0&expire=1440370314&sparams=requiressl,id,itag,source,ip,ipbits,expire&signature=19E4BFD04B73334C90929589C07DE36BFAFFBD7C.85F0DFCBC3FDE3A639EEDB3C68B33A08C4431D22&key=lh1

Youtube burada açılmıyor fakat sitede açılıyor sanırım gizli yapılmış...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=non
  15. Beğen
    Barış got a reaction from jans09 in Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)   
    bu konu kendi başlığıyla açılamayacak seriler tartışılsın diye açıldı o serilerin mangasının ortalarında biryerlerde aklınıza takılan birşey vardır onu yazarsınız diğer okuyanlarda fikir yürütür, spoiler verebilirsiniz dendiyse, özellikle serilerin sonunu söyleyerek spoiler verin denmedi arkadaşlar cıvıtmayalım,
  16. Beğen
    Barış got a reaction from Mileydi in Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)   
    bu konu kendi başlığıyla açılamayacak seriler tartışılsın diye açıldı o serilerin mangasının ortalarında biryerlerde aklınıza takılan birşey vardır onu yazarsınız diğer okuyanlarda fikir yürütür, spoiler verebilirsiniz dendiyse, özellikle serilerin sonunu söyleyerek spoiler verin denmedi arkadaşlar cıvıtmayalım,
  17. Beğen
    Barış got a reaction from şamann in Bleach Manga Tartışma   
    şimdi baktım son arc başlayalı 160 bölüm olmuş, daha bitmeye yakın bile değil manga. ben anime yapımcısı olsam bunu anime yapmam artık haketmiyor, doğru düzgün bi bölüm yapabilmeleri için 3 chapter'ı birleştirmeleri lazım. hızlandır artık şu seriyi kubo ya. saçma sapan elin gizemlerini anlatıyosun devasa devasa sayfalarda. azcık doldur şu sayfaları.
  18. Beğen
  19. Beğen
    Barış reacted to quincy in Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü   
    Evet forum sakinleri.Burada animelerle ilgili capsleri paylaşacağız.
    Capsler küfürlü olmazsa iyi olur.
    Adminlerden uyarı yemek istemezsiniz değil mi? 

20. Beğen
    Barış reacted to Mileydi in Gangsta. Seiyuuları Karakterleri Hakkında Konuştu   
    Gangsta. Seiyuuları Karakterleri Hakkında Ne Düşünüyor?

Görmeye alıştığımız temaların dışında bir çizgi izleyerek sezona renk katan Gangsta., seinen seri özlemi çeken pek çok anime severe bir oh çektiriyor bu yaz. Kanunsuz şehir Ergastulum’da şekil alan hikayenin ilginçliği bir yana; çoğu yapımda görmeye alıştığımız profillerin aksine otuzlu yaşlarının ortasındaki tehlikeli ve gizemli iki orijinal karakterin başrollerde olması da Gangsta.’yı oldukça farklı kılıyor sezondaki animeler arasında. Söz konusu bu iki karakter olduğunda şimdiden kendilerine bir hayran kitlesi oluşturmuş Nicolas için de Worick için de söylenecek pek çok şey var gibi görünüyor şimdiden. Peki bu karakterler hakkında animenin kadrosundaki isimler ne düşünüyor dersiniz? Bu soru cevabını, animenin seiyuularından Junichi Suwabe (Worick), Kenjiro Tsuda (Nicolas) ve animenin yapımcılığını üstlenen FUNimation’un CEO’su Gen Fukunaga’nın verdiği röportajda buluyor.
    İlk olarak seiyuuların eğlenceli cevaplarına  göz atıyoruz:

Solda Worick’i seslendiren Junichi Suwabe (Grimmjow Jaegerjaquez – Bleach, Greed – Fullmetal Achemist, Archer – Fate/Stay Night), sağda Nicolas’a ses veren Kenjiro Tsuda (Lambo – Kateikyou Hitman Reborn, Sadaharu Inui – Prince of Tennis)

Karakterlerinizi çekici yapan etmenlerin neler olduğunu düşünüyorsunuz? Suwabe: Worick’in cazibesi… Göğüs kıllarında!
    Tsuda: Sadece o mu? (gülüyor)
    Suwabe: Hayır, hayır. Öncelikle göğüs kılları ona erkeksi bir çekicilik katıyor, ki bu da onun kişiliğinin en iyi yönü. Bunun yanında jigolo olarak çalıştığı için kadınlarla içip muhabbet edebilmesi gerekiyor. Hiç kimseye bahsetmeden karanlık geçmişinin ağır yükünü omuzluyor. Seksi, gizemli ve seçim yapmakta tereddüt etmeyen biri. Worick işte böyle bir karakter!
    Tsuda: Worick gerçekten seksi. Kurgusal bir karakter olduğundan bu yanının ortaya çok da çıkmayacağını düşünmüştüm ama görünen o ki kendisi oldukça olgun bir cazibeyle yanıp tutuşuyor.
    Worick kadınlar arasında çok popüler. Peki ya sizin karakteriniz Nicolas? Tsuda: O bir Twilight, yani özel güçleri var ve çok güçlü. Hepsinden öte, duyma engelli. Ama uğraşması gereken her şeye rağmen, Worick ile işaret dili kullanarak konuştuğu gayet normal bir hayat yaşıyor. Bence, işte bu sarsılmazlık Nicolas’ı havalı yapan şey.
    Peki kadın kahraman Alex hakkında ne düşünüyorsunuz? Tsuda: Kadın kahramana pek de benzemeyen bir kadın kahraman. İzleyicilerin ilk bölümde şaşırmış olabileceklerini düşünüyorum.
    Suwabe: Biraz şok edici doğrusu. (gülüyor)
    Tsuda: Alex, Nicolas ve Worick’in etrafında yaşanan tüm bu olayların ortasında buluyor kendini. Karanlık bir geçmişi olmasına rağmen gizemli bir denge üzerinde aydınlık, sıradan bir hayat yaşıyor
    Suwabe: Şov ,Ergastulum* isimli bir şehirde geçiyor ve bu şehrin dışından gelen biri olarak Alex, ana karakter olmasına rağmen bir gözlemciye benzer şekilde hareket ediyor. Gerçekten de şehirde normal olarak kabul edilen ama diğer yerlerde anormal sayılacak olayların vurgulanmasına katkı sağlıyor. Seride ayna görevi görüyor ve varlığı önemli.
    *Ergastulum, Romalılara ait bir köle hapishanesinin ismidir.
    Yönetmeniniz kayıt esnasında size hiç görev ya da talimatlar verdi mi? Suwabe: Drama CDsinin kaydını önceden yaptığımız için bana öyle özel isteklerde bulunmadı. Drama CDleri bir hikayeyi sadece ses kullanarak anlatır; bu yüzden karakterleri birbirinden ayırt edebilmek önemlidir. Tsuda-san da ben de tok seslere sahibiz o yüzden Drama CD’sinde repliklerimizi seslendirirken dikkatli olmak zorundaydık. Ama animede bu konu hakkında endişe duymaya gerek yok.
    Tsuda: Nicolas’ın karakterinin önemli bir parçası duyma yetisini kaybetmiş olması; bu yüzden hazırlık yapmak için kayıt yönetmeniyle birlikte Tokyo’daki İşitme Engelliler Federasyonu’na gittik. Aslında, sadece işaret dili kullanmıyorlar (oradaki insanlardan bahsediyor); aynı zamanda bizimle kendi seslerini kullanarak da iletişim kurdular. İşte bu tecrübeyi kullanarak Nicolas’ın sesini yarattım.
    Animenin kadrosu saygın seiyuularla dolu. Kayıt esnasında hiç sizi derinden etkileyen izlenimleriniz oldu mu? Suwabe: Stüdyo erkeklerle dolu. Tek görebileceğiniz bir sıraya dizilip oturmuş; gözlüklü, sakallı-bıyıklı orta yaşlı adamlar. (gülüyor)
    Tsuda: Evet!  Eğer sakallı ya da gözlüklü değillerse sakallı ve güneş gözlüklülerdir. (gülüyor)
    Suwabe: Alex’in seiyuusu Noto-san’ın etrafı her zaman yaşlı adamlarla sarılı, neredeyse onun da kendi sakalını uzatabileceği noktaya varacak kadar! (gülüyor)
    Tsuda: Sakal ve gözlükle dolup taşan muhteşem bir yer.
    Bu arada, eğer bir Twilight olsaydınız nasıl güçleriniz olsun isterdiniz? Suwabe: Hımmm… Gelecekte patlama yapacak şeyleri önceden sezebilmek isterdim.
    Tsuda: En iyi şey bu olurdu! (gülüyor)
    Suwabe: Neyin başarılı olacağını bilseydim, ona yatırım yapardım! İşte bu gücü istiyorum, aynı zamanda da sonsuz miktarda para. (gülüyor)
    Tsuda: Eğer sonsuz miktarda paran olsa yatırım yapmaya devam etmene de gerek olmazdı, değil mi?
    Suwabe: Aa haklısın!
    Tsuda: Ben de performansımı milyonlarca kişiye beğendirebilme gücüne sahip olmak isterdim.
    Suwabe:  Herkesin harika dediği aktör mü olmak istiyorsun?
    Tsuda: Evet! Hayranlarım konusunda çok da seçici değilim. (gülüyor)
    Şimdi de yapımcı Gen Fukunaga’nın okuyucularla paylaştıkları:

Sizce Ergastulumda böylesine azimle yaşayan Nicolas ve Worick’in hiç zayıf noktası var mı? Fukunaga: Nicolas’ın gerçekten herhangi bir zayıflığı olduğunu düşünmüyorum. O bir Twilight ama ondan önemlisi özel güçleri olmadan da fiziksel anlamda çok kuvvetli. Worick’in zayıf noktası tepesinin çok çabuk atması muhtemelen (gülüyor) ama işte bu zayıflığından dolayı Ergastulum’da yaşamayı seçti bence. Her neyse, gelecek bölümlerde onların bazı zayıf noktalarını görebileceksiniz, bu yüzden lütfen animeyi izleyin!
    Eğer Worick ve Nicholas yaz tatilinde olsalardı tatillerini nasıl geçirirlerdi sizce? Fukunaga: Nicolas’ın her zaman yaptığından farklı bir şey yapacağını sanmıyorum. Kitap okur, vücut çalışır ve Nina’ya takılırdı. Worick ise tatilini kadınlarla geçirirdi muhtemelen (Fukunaga burada kadınlar için “lady ya da madam” diyerek farklı yaşlardaki kadınların söz konusu olduğunu vurguluyor). Ama yaptığı şey onun mesleği olduğundan buna tatil denilebilir mi ki acaba?
    Eğer bir sebepten ötürü halka açık yüzme havuzuna gitselerdi nasıl mayolar giyerlerdi? Fukunaga: O vücutlarıyla, mayoları kesinlikle Speedo olurdu! Hayal edin lütfen. Kesinlikle onları giyeceklerdir.
    Eğer animenin izleyicileri Ergastulum’a yaz tatiline gitselerdi, ikili onları nereyi görmeye götürürdü? Fukunaga: Bence onlar harika ev sahipliği yaparlar. İş olarak talep edildiği sürece ne isterseniz o isteğinizi yerine getirirlerdi. Herkesin onlardan ne tarz isteklerde bulunacağını duymayı bekliyorum.
    İşte Gangsta. yapım kadrosundan bu üç ismin serinin karakterleri hakkında düşünceleri bu şekilde. Röportaj, Ergastulum’un sakinlerinden Nico ve Worick’i onlara hayat veren seiyuuların gözünden görmemize yardımcı olurken kadın ana karakter Alex’in de farklı yönlerini biraz olsun aydınlatıyor gibi. Peki siz bu karakterler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin favori Gangsta. karakteriniz hangisi?
    Kaynak: AnimeFantastica
  21. Beğen
    Barış reacted to AlucardHell in Erza'nın En Sevdiğiniz Zırhı   
    Bu zırhı ayrı seviyorum

22. Beğen
    Barış got a reaction from Sabah Sisi in Eiichiro Oda’nın Love Live! Yorumu Ortalığı Karıştırdı   
    ya fanatiği oldukları seriye bak anlarsın zaten kalitelerini, 
  23. Beğen
    Barış got a reaction from LucisTenebris in Anime Beğeni Analizi (7)   
    tokyo ghoul'un türkiye genelinde birinci olması...... işte izleyici kalitemizi gösteriyor. en çok izlenen listesi olsa anlarımda o saçmalığın nesini beğenmiş insanlar gerçekten hayret verici. ve shimonetanın bizim listede hiç yer almaması, yabancı forumlar shimoneta diye kırılıyor özellikle son bi kaç hafta bizim burda kimsenin adından söz ettiğini görmedim. 6. bölümün sonunda sex oyuncağı yapım tarifi verdiler yaw, nerde türkiyenin ecchi severleri.
  24. Beğen
    Barış got a reaction from Barış D. Baryshx in Ecchi FC [+18]   
    daha önce üye oldumuydum hatırlamıyorum ama bende başvurayım. benide alın

+bonus

25. Beğen
    Barış got a reaction from historianWeeb in Ecchi FC [+18]   
    daha önce üye oldumuydum hatırlamıyorum ama bende başvurayım. benide alın

+bonus

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.