Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Barış got a reaction from typerion in Karakterler için Slogan uyduralım   
    daha şimdi buldum 

natsu-ölümüne kankayız.(bütün anime şu düşünceden ibaret) :D 
  2. Beğen
    Barış got a reaction from Berker51 in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    hep aynı şeyi yapıyoruz ya bende önceden hep daha güçlü bir ekip vardır vardır iyilerin tarafında diyordum ee hani nerde az daha avatar arcının sonunda herkes büyüsünü kaybediyordu faceler yüzünden. nerde bu herifler istedikleri kadar güçlü olsunlar bi b*ka yaramıyorlar. mashimotaya zaten kılım oda daki yada kishimotadaki yetenek yok herifte. bak naptı oda yonkou dedi shichibukai dedi dünya hükümeti dedi tepedeki adamları verdi animenin ne zaman biteceğini tahmin edebiliyorsun. mashimanın yaptığına bak bide ulan hah tamam zerefe yürürler artık diyoruz daha yeni yeni adamlar çıkarıyor karşımıza. yeter da. sabrında bi sınırı var. sebepsiz gaza geldim gene. bak yazıyorum buraya en son zerefin karşısına çıkacak gene bizim 5'li. owww arkadaşız dostuz ölümüne kankayız derken natsu zerefe tek atacak bu seri böyle bitecek. :D
  3. Beğen
    Barış got a reaction from historianWeeb in Masashi Kishimoto ve Eiichiro Oda Röportajı   
    laaan röportaj yapacağına mangayı çıkar odaaaa
  4. Beğen
    Barış got a reaction from asci in Shokugeki no Souma Kaç Bölüm Olacak?   
    ben araştırmadım açıkcası o kadar ayrıntılı. mangayı okudum sadece. 3. kişi çalışıyor bile olsalar çok güzel bi kombinasyon yapmışlar. i tanesi araştırıyor bi tanesi senaryoyu hazırlıyor öbürüde çiziyor. canavar.bakuman gibi :D 
  5. Beğen
    Barış got a reaction from Ftsuu in Shokugeki no Souma Kaç Bölüm Olacak?   
    mangada güncel biri olarak söyliyim. 24 blümde bitireceklerse görünen o ki benim bayıldığım etkinliğin olduğu bölümler 2. sezona kalacak. 4. bölümde 7 manga chapterı işlediler. nerdeyse 1 anime bölümü 2 manga chapter olarak gidiyor. ilk arc diye tabir edebileceğim tootsuki resort çalışma kampının bitimiyle ilk sezon bitecek. sonbahar yarışması ikinci sezona kalacak. 2. sezonda sonbahar yarışmasıyla geçer. şuan manga 3. sezonuna başlıyor. seriyi sevenler mangayı okusunlar öneririm. bi bölümde döner yapıyorlar :)
  6. Beğen
    Barış got a reaction from asci in Shokugeki no Souma Kaç Bölüm Olacak?   
    mangada güncel biri olarak söyliyim. 24 blümde bitireceklerse görünen o ki benim bayıldığım etkinliğin olduğu bölümler 2. sezona kalacak. 4. bölümde 7 manga chapterı işlediler. nerdeyse 1 anime bölümü 2 manga chapter olarak gidiyor. ilk arc diye tabir edebileceğim tootsuki resort çalışma kampının bitimiyle ilk sezon bitecek. sonbahar yarışması ikinci sezona kalacak. 2. sezonda sonbahar yarışmasıyla geçer. şuan manga 3. sezonuna başlıyor. seriyi sevenler mangayı okusunlar öneririm. bi bölümde döner yapıyorlar :)
  7. Beğen
    Barış got a reaction from DragonSoul in Hepimiz felsefe taşına dönüşeceğiz. AZ KALDI!!   
    Pekala öncelikle bu konunun full metal alchemist brotherhood hakkında spoiler içerdiğini belirtmeliyim.

9gag'da az önce gördüğüm bir resmi sizinle paylaşmak istiyorum(Türk anime 9gag temsilcisi gibi hissediyorum kendimi ;) )

Ne düşünüyosunuz 10 yıllığına gidip amerika yada japonyaya en kötü avusturalya'ya falan mı yerleşsek :D 

ingilizcesi kötü olanlar için çeviri

8. Beğen
    Barış got a reaction from Amy's in Hepimiz felsefe taşına dönüşeceğiz. AZ KALDI!!   
    Pekala öncelikle bu konunun full metal alchemist brotherhood hakkında spoiler içerdiğini belirtmeliyim.

9gag'da az önce gördüğüm bir resmi sizinle paylaşmak istiyorum(Türk anime 9gag temsilcisi gibi hissediyorum kendimi ;) )

Ne düşünüyosunuz 10 yıllığına gidip amerika yada japonyaya en kötü avusturalya'ya falan mı yerleşsek :D 

ingilizcesi kötü olanlar için çeviri

9. Beğen
    Barış got a reaction from Ftsuu in Naruto Spin-off Mangasının Başlangıç Tarihi   
  10. Beğen
    Barış got a reaction from Sabah Sisi in Naruto Spin-off Mangasının Başlangıç Tarihi   
  11. Beğen
  12. Beğen
    Barış reacted to Berker51 in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    keşke bir süre böyle çift bölüm verse anime fillerle uğraşmaz :) çizmek kolay değil ama isteyince yapıyor. gray olayı ters köşe oldu benim için ve güzelde oldu ama bu frosh olayına anlam veremiyorum neden kediyi öldürsün ? keşke gelecek rogue ayrıntı verseydi bu arada natsu'nun nasıl güç kazandığıyla ilgili bir teori sayılmaz varsayım, natsu'nun atkısını igneel vermişti hatta zeref saldırısındanda korumuştu atkı ve igneel bunca zaman natsunun içindeydi asıl gücünü kullanmasını engelliyordu başından beri igneel gidince gücü açığa çıktı sonuçta artık ejderhaya dönüşebilir veya igneel ölünce ona verilen atkıdan birşeyler çıkmış olabilirmi veya bir ateş ustası bulmuş olabilir :D ve hayla merak ettiğim ft'deki herkesmi natsu gibi power up aldı? yoksa hayla yerinde sayan ve çok azmı güçlendi umarım biran önce gösterip ana konuya döner.
  13. Beğen
    Barış got a reaction from Sparklet in One Piece Genel Sohbet ve Tartışma (Spoiler İçerir)   
    kinemonun şimdiye kadarki kaynaklarda haki kullanabildiği belirtilmedi. ama zoro'nun arabastada bi anlık haki uyanışıyla çeliği kesebildiğini biliyoruz kinemon zoro ile beraber punk hazardda çelik kapıyı kestiğine ggöre bi derece haki kullanabildiğini varsayabiliriz. ateşi kesmesi ve oksijeni kılıcının hareketiyle uzaklaştırması demek. bunu muhtemelen gözlem ve silahlanma hakisiyle yapıyor. kalkanını oksijen moleküllerini uzaklaştırmak için kullanıyor olmalı. tamamen hakiden alakasız da olabilir. benim teorime göre oksijen moleküllerini haki ile sezip uzaklaştırarak ateşi kesiyor. mihawk'ın zorunun kılıcını kesmesine gelirsek 2 hakiylede bunu gerçekleştirebilirsin. silahlanma hakisi kullanarak güç ile demir moleküllerini zor kullanarak kesersin. bu birinci method. gözlem hakisi kullanarak kılıç üzerindeki en zayıf noktayı sezer oradan kesersin. kendimde gerçek hayatta malzeme mühendisi olduğum için söyleyebilirim. mükemmel işlenmiş malzeme yoktur. her malzemede çatlaklar vardı.. mikro boyutta olsa bile mihawk'In kılıcında bile çatlak vardır. kılıcın kalitesi bu çatlakların azlığına göre belli olur. bizim sektörde çatlak ilerlemesi diye bi terim vardır. kırılan demir malzemelerde çatlaktan kusur ilerleyerek en sonunda malzeme kırılır. gözlem hakisini kullanarak bu çatlak avantajını kullanarak kılıcı kesebilirsin. hakisiz kesileceğini sanmıyorum
  14. Beğen
    Barış got a reaction from Strix. in Mahouka Koukou no Rettousei FC   
    eklendiniz
  15. Beğen
    Barış reacted to Aviantese in AMV Çalışmalarım (Güncellendi.)   
    İlk denemem biraz kurcaladık bakalım. Umarım beğenirsiniz : :)İyi seyirler.

İkinci AMV im Akatsuki No Yona'dan. İyi seyirler.

Üçüncü AMV im Guilty Crown'dan. İyi seyirler.

16. Beğen
    Barış reacted to -Alper- in Roronoa Zoro'nun Gözünün Sırrı?   
  17. Beğen
    Barış reacted to Nishaven in Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi   
    Baka-Tsuki'de tüm kitaplar çevrili. İngilizce ismiyle geçiyor o yüzden bulamamışsındır. Link
  18. Beğen
    Barış reacted to Kaxell in Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi   
    Ben atarim buraya, daha bilgisayari elime alamadim ama 10. Sayiya kadar var internettr.
  19. Beğen
    Barış reacted to Aviantese in Bütün animeleri bulabilecek misiniz?   
    One Piece(Şapka), Bleach(Zangetsu Kılıç) , Soul Eater(Kemer), DragonBallz(Yüzü), Shingeki no Kyojin(Ceketteki sembol), Hellsing(Tabanca) , Yu-Gi-Oh(Milenyum bulmacası) , Death Note(Ceketin solunda ki defter), Pokemon(Pikachu) , FMA(Sol kol) , Naruto (Turuncu kıyafeti) , Avatar(Kafasında ki mavi ok dövmesi) , Digimon ( Tai'nin gözlükleri ) Chin Chan (Pikachu'nun yüzü) Inu Yasha ( Pantolonun solunda ki tesbih) Belzeebub ( Pikachu'nun penisi)

17. yi bulamadım. Cekette bir şeyler olabilir ama daha çok ceketin Shingeki'den olduğunu düşünüyorum.
  20. Beğen
    Barış got a reaction from Rofh in Bütün animeleri bulabilecek misiniz?   
    beelzebup ve street fighter dedikleri ne ki. ben yeleği merak ediyorum. 

ha pipiymiş ok ok :D
  21. Beğen
    Barış got a reaction from Sabah Sisi in Bütün animeleri bulabilecek misiniz?   
    beelzebup ve street fighter dedikleri ne ki. ben yeleği merak ediyorum. 

ha pipiymiş ok ok :D
  22. Beğen
    bu helsing ama aynı şey mi ikisi. ben izlemediğim için bilmiyorum. trigun yazdığımda grünen silah farklı.
  23. Beğen
    Sizce resim kaç farklı animeden öğe barındıryor? anime isimlerini alalım.

örnek olarak, başındaki şapka luffy'nin hasır şapkası ve sırtındaki zangetsu...

toplam

24. Beğen
    Barış got a reaction from Berker51 in One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)   
    ilerde luffy'nin saldırılarından birine bu isim babalığı yapablir :D

çeviri: 

25. Beğen
    Barış reacted to Berker51 in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    fairy tail'den kimse ölmüyorki maşallah birçok kötü öldü dirildi ama ft yaşıyor natsu biran önce gray durdurmazsa bu rogue için kötü olabilir :) benim anlamadığım loncayı basmaya gidiyorsun yanında lucy ile happy'nin ne işi var daha önce sabertooth basdığında happy esir almışlardı aklı başına gelmedimi gene aynı durumda.bu bölümde gajeeli çok beğendim napcağını çok iyi biliyor direk karşısında duracak gray'in natsu gibi kendine gel demekle dönmez zaten kendinde ama aradığı cevaplar için farklı bir yoldan gidiyor kötü ve dönüşü olmayan bir yol :o
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.