Jump to content

-Alper-

Üyeler
  • İçerik sayısı

720
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

-Alper- kullanıcısının son zaferi 22 Mayıs 2015

-Alper- en beğenilen içeriğe sahiptir

2 Takipçi

-Alper- hakkında

• Doğum günü 10/20/1992

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

3136 profil görütülenme

-Alper- üyemizin başarıları

1. 2013 yılında şu post ile gelmişim foruma "ben alper yaşım 22 bayadır türkanimeyi takip ediyordum forumunu yeni gördüm anime olarak sadece one piece izliyorum one piece konularına bol bol katılcam artık:)" Tekrar bi foruma bakayım dedim de Zaman hızlı akmış. Şuan 250 civarı anime izlemişliğim var. Mangalara da sardım ve overlord un novelini okuyorum. Herkese iyi seyirler
  2. -Alper-

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Log Horizon
  3. -Alper-

inuyasha
  4. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

trigun var ama romantizm var denemez
  5. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

Trigun var ama romantizm var denemez
  6. -Alper-

Ushio to Tora
  7. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

Teşekkürler Quan Zhi Gao Shou ve Toaru Majutsu yu izlemiştim eklemeyiunutmuşum Diğerlerinede bi bakarım Teşekkürler Fate/zero yu hep erteledim. Japonların avrupa kültürünü taklit etmesi bana hep itici geliyordu. Ondada şovalye falan diyince... Ghost in the shell i sinemada izledim güzeldi animesinide izleyebilirim
  8. -Alper-

Bu Animeyi İzledin mi?

evvet alttaki Mushishi yi izledi mi?
  9. -Alper-

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet yıllar önce Alttaki Nobunaga Concerto yu izledi mi?
  10. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

Ne zamandır yeni seriye başlayamadım. Anime bulamıyorum İzlemesi keyifli bir anime önerirmisiniz Senaryosu kilişe olmasın yeter Birde pek bilinen bişey olmasın. Çok bilinen ve listemde olmayanları sevmediğimden izlememişimdir. Buda listem yardım ederseniz çok sevaba girceniz kaç gündür sıkılıyorum https://myanimelist.net/animelist/AlperKs?status=7&order=4&order2=0
  11. özel güç olayına girdiler aslında Başlarda kenichi nin öğrendiği herşey gerçek dövüş teknikleriyken sonlarda fantastiğe doğru yöneldiler.
  12. -Alper-

Özlü Sözler

"Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşayamaz"
  13. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

listeni atarsan iyi olucak gibi. Daha mesajının yarısındayken senden öneri isteyesim geldi. Benim gösden kaçırdığım yada kapağına göre yargılayıp izlemediğim bir animen olabilir :)
  14. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

Altta yazdığım serilerin hepsi özgün animeler Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin (Kesin izle bence ) Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou.. (İlk çıkan seriyiden başla. Hikaye oradan başlamıyor ama böyle izlemek daha zevkli) Trigun (western tarzı, bir miktarda bilim kurgu var) Gangsta. (Harika bir seinen. Üstelik hareketli.) Mushishi (Buda aşırı derecede durgun bir seinen. Huzur verici bir havası var. Herkesin sevebilceği bir tarzda değil ama ben çok severim) Kaiji (İzlemesi zevkli bir seri) Nobunaga Concerto (İstemeden eski japonyadaki tarihi bir karakterin yerine geçen bir öğrenci var) Sakasama no Patema (Güzel bir movie) Kiseijuu : Sei no Kakuritsu (Bu listedeki en harika animelerden biri) Great Teacher Onizuka (Bizdeki Mahmut hocanın çete lideri gibi birşey olduğunu düşün) Baccano (Anlamak için baya izlemek gerekiyor sonradan parçalar oturuyor) Monster (BU ANİME HARİKA!!!!!!) Steins;Gate (Profil resmim bu animeden. Bilimkurguyu en iyi işleyen anime bence bu)
  15. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

Shokugeki yi bikaç bölüm izlemiştim çok abartısından dolayı sevmedim Hai to gensou..... ı izledim listeme eklememişim Kuroshitsuji de ise japonların avrupa özentili animeleri hep itici geldiğinden izlemediğim bir animeydi Diğerleri ilgi çekici geldi sırayla bakıcam
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.