Jump to content

-Alper-

Üyeler
  • İçerik sayısı

720
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

-Alper- kullanıcısının paylaşımları

1. -Alper-

Son Goku Vs Superman 2 Yayımlandı

izledim şimdi onuda ordada gaaranın alması lazımdı bence Toph uçan varlıkları göremez gaarada uçabiliyor
  2. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

Kiseijuu : Sei no Kakuritsu bu anime tokyo ghoul a benziyor bence daha güzel ama ghoul daha popülerElfen Lied buda aşırı aksiyon, cinayet ve kan içerirGantz aksiyonu bol ölümüde bolMonster Aksiyonu fazla değil ama konusu sağlam.Bir seri katille ilgili ama hiçde sıradan değilShingeki no Kyojin izlemişsin heralde.İzlemediysen izle
  3. -Alper-

Son Goku Vs Superman 2 Yayımlandı

db yi tam izlemedim süpermeninde kendi limitini zorladığını hiç görmedim.Genelde fazla hasar vermemek için gücünü dizginler hatta darkside ile dövüşünde iskambilden bir dünyada yaşıyor gibiyim diyordu.
  4. -Alper-

Narutonun Son oyunu hangisi?

eyvallah bende tam bulmuştum sonra senin mesajı gördüm :D Yinede düşünmen yeter :D
  5. Narutonun çıkan son oyunu hangisi gaiba sonuncuyu oynamadım geçen fotolar gördüm oyundan onları hatırlayamadım en son oyunun adını yazabilcek varmı
  6. -Alper-

Dota Muhabbet Mekanı

Bende dota ya başlamayı düşünüyordum ondaki TL kullanımı nasıl lol ile aynımı
  7. -Alper-

Kutsal Soru Hakkında ne düşünüyorsunuz ?

forumda bunun için özel konu olduğu için bence sorun yok edit: 2 tane "için" hiç sevmem ama yapmışım :wacko:
  8. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

tam istediğim olmasada güzel animeye benziyor ekledim izlerim
  9. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

doğa üstü yazıyor o animedede dövüşler gerçekmi yani nasıl ifade etsem mesela adam 70 kilo ve yerden destek almadan kendinden ağır birine vurup onu fırlatırken kendi bedeni geri tepmiyor Yani fizik ve mantık kuralları olması lazım kapakdaki duruşdan tahmin edip listeye eklemiştim onu manntıklı dövüş sahneleri var gibi
  10. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

Hajime No İppo gibi dövüş animesi bilen varmı Gerçekçi dövüşler olsun ama
  11. -Alper-

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim alttaki one piece izliyordur
  12. -Alper-

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim alttaki steins gate izlemiştir
  13. -Alper-

Bu Animeyi İzledin mi?

izledim izledikden sonra muay thai a başladım :) iyi gaza getirdi alttaki durarara yı izlemiştir
  14. -Alper-

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlememmi tadı damağımda kaldı :) alttaki Baccano izlemiştir
  15. -Alper-

Bu Animeyi İzledin mi?

hayırr ama alttaki Monster ı izlemiştir
  16. -Alper-

Anime klişeleri

aynen sanki biz salağız anlamayız oyüzden söylüyorlar gibi geliyor bazen
  17. flood olucak ama bu alıntı işinde pek iyi değilim karıştırırım böyle yapmazsam. Dofun meyvesi sicim meyvesi .Bende sicimi duydukdan sonra araştırdım atom altı parçacıklarmış normal ip değil
  18. örnek verdim sadece ilk bölümlere bakarsan bütün tayfanın boyunu kıyasla luffy ufalıyor mangayı bayadır takip etmiyorum ama çizimler Oda nın çizimleriyle aynı bildiğim kadarıyla
  19. 2. bölümü aç zoroyla aynı boydalar, bölümler ilerledikce kısaldı 2 arc sonra chopper ın brain point boyuyla aynı olur heralde
  20. çizimleri iyice soğutmaya başladı beni ya bu ne böyle adventure time gibi orantısız karakter çizimleri saçma hareketler Bazıları yeni başlayanlara çizimler ilerde düzeliyor diyorda neresi düzeliyor bence bozuluyor iyice çocuklaşıyor
  21. ben hazırlasam bu listeyi bunlardan bir tanesini bile yazmazdım
  22. başlıkda sadece karakter adı yazıyor sen olayı anlatmışsın ama ben senden değilde bu şekilde one piece ve naruto nun çok spoileri yedim
  23. spoiler içine al ama dışındna one piece olduğunu yazda millet okumak istiyosa görsün
  24. -Alper-

Anime klişeleri

kötü karakterlerin ya aşırı abartı bir kahkahası vardır yada aşırı ifadesizdirler.
  25. -Alper-

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim Alttaki üye Magi serisini izlemiştir
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.