Jump to content

-Alper-

Üyeler
  • İçerik sayısı

720
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

-Alper- kullanıcısının paylaşımları

1. mangayı okumuş olsan sormazsın zaten gelecekle ilgili bir şey soruyorsun ya cevabı mangada geçiyor olsa ve spoiler yersek. hala anlamadınmı?
  2. sorularının cevabını en iyi Eichiro Oda bilir ondan sonra ise manga okuyanlar bilir. Mangadan cevap bekliyorsan yanlış yere yazıyorsun başkasıda farketmez cevap yazar spoiler yer millet.Ben manga okumayı bıraktım one piece manga bölümündeki konuları nezamandır okumuyorum Spoiler istiyorsan manga bölümüne sor milletin anime zevkine zarar vermemiş olursun
  3. -Alper-

Naruto (Spoiler İçerir)

ama bijular tamamen çakradan oluştukları için birinin içine girebiliyordu et ve kemikden b nasıl giricek
  4. -Alper-

Naruto (Spoiler İçerir)

öyle bir mantıklı açıklama yok :D killer b neden madaranın içine girsin naruto giriyormu :D galiba açıklaması yok killer b nin yaşamasının
  5. -Alper-

Naruto (Spoiler İçerir)

bence bu konudaki son mesajı geride bırakmak yerine yeni konu açmak daha iyidi oyüzden burda sormadım madem öyle diyorsun Madara 8 kuyrukluyu aldığında neden killer b ölmedi bilen varmı?
  6. -Alper-

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

izaya kesin galip gelemezde lelouch yi olabilirdi :D sadece zaka yetmez öyle olsa einstein profesör olurdu :congrats-onion-head-emoticon:
  7. -Alper-

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

sırf bu yüzden naruto değilse ozamn en güçlüsü kyuubi oluyor ama ona bakarsak juubi var onu geçtim rikidou sennin var onuda geçtim bazı animelerde tanrı var ölümsüz varlıklar var. Şu konuya ciddi yorum yapanlara şaşıyorum
  8. -Alper-

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

mantık hatalarıyla dolu, güç dengesi berbat bir anime
  9. -Alper-

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Filler cehennemleri ile meşhur anime.Güncele geldiğimde tam aksiyon sahnesinin ortasında bir ay filler bölüm e geçti
  10. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

one piece ve narutoyu dene denemediysen
  11. 14 doğru anime üstadı çıktı sadece shikamaru nun üstündeki soruyu yanlış yaptım
  12. Hajime No İppo(Çok güzel bir boks animesi)Ben izledikden sonra Muay Thai a başladım.Muay Thai boks uda kapsayan bir spor.Şuan 3 lisansım var boks,kick boks ve muay thai
  13. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

saçma sapana biraz örnek verirsen ben tavsiyelerimi yazarım.
  14. -Alper-

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

ya arkadaşlar gerçeklerle bağlantınızı koparmayın.Hayal kuru tamam ama yapamıcağınız bir şeyse inanmayın
  15. -Alper-

Ne Kadar Zekisin?

2. link deki testte ne yaparsam yapayım çoklu zekan gelişmiş diyor.Önce kendime göre yaptım, sonra asosyal ve çalışkan biri gibi yaptım sonrada tam tersini yaptım.
  16. -Alper-

Ne Kadar Zekisin?

143 çıktı
  17. avatar: 3 (bişey anlayamadım çünkü) imza: 7 (güzel resim ama animeyi bilmiyorum)
  18. Eğer severek yaptığın bir şey ile dalga geçtikelrinde utanıyorsan aşalık kompleksidir..Utanmıyorsan sorun yok zaten.Ben 22 yaşındayım çevremdeki herkez animenin ne olduğunu ilk bende gördü ama dalga geçen olmadı.Tabi arada takıldıkları oluyor çocukmusu sen falan da onu ciddiye alırsam asıl o zaman komik duruma düşerim.Arkadaşlar arasında olur şakalaşmalar
  19. Sinir olanlarda bence aşağılık kompleksi var.Kendileri ile barışık değiller. Çizgifilm izlemeye utandıkları için çevresindeki insanlara animenin faklı olduğunu kanıtlamak istiyorlar
  20. -Alper-

Gol d Roger - Luffy.

azmi vardır zaten huyuna örnek veremezsin .Azmi huyunun sadece küçük bir parçası
  21. -Alper-

Gol d Roger - Luffy.

luffynin azmine ve huyuna sahip kim varki ?
  22. -Alper-

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

bu konuyu görünce aklıma kendini pikachu sanıp camdan atlayan çocuk geliyor :D
  23. -Alper-

Oppailerin saçmalığı

one piece dede o sorun var.Kadınların göbek kısmı sanki baş ve işaret parmağınla sarabilceğin kadar ince ama göğüslerin tanesi kafa kadar.Bu japonların sapıklığından kaynaklanıyor bence.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.