Jump to content

Hitsuganza

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

Hitsuganza üyemizin başarıları

1. haklı olabilirsiniz ama keşke a class b class olayı değilde sayılarla renklerle belirtseydiniz bu sınıf farkını özgün olması açısından.. yinede konu ilgi çekici merakla yeni bölümü bekliyorum ^^ kendi manganıza özgü şeyler katmayı unutmayın benzerlikler olmasına rağmen bazı mangaların benzerlerini solladığı zamanları gördük misal Sao'nun 2. sezonunu vasat buldum ona benzer olan log horizon'un 2. sezonu daha güzel şayet log horizona sao çakması denildi ama mangaka konuyu daha iyi resmediyor önemli olan bu aklınızdan çıkarmayın ^^ başarılar dilerim.
  2. Hikayeye orjinal deselerde ister istemez hayran kaldıgınız senaryolardan alıntılar yapmışsınız belli ki.. şu class olayı bir çok manga ve animede gördüğüm şey en basitinden fairy tail'de ki büyücü sınıf sistemi bu olay tabi ki mangaya heyecan katıyor bu konuda sıkıntı yok ama baktığınız zaman fairy tail gibi sınıf sistemi kullanan seriler akıla gelmiyor değil a class s classı okuyunca orda... ayrıca hikayenin genelide biraz psycho pass'i(bilmeyenler siteden konusunu okusun) andırıyor bana bir alet ile karşındakinin suç seviyesini ölçme olayı.. karakterler özgün o konuda sıkıntı yok ama kendi fikrim; hikayede özentilik var.. belki ilk deneyişinizdir bilemem ama insanlar orjinal konu dese de bana pek orjinal gelmedi üzgünüm takip edeceğim bölümleri ama eleştirmek bildiğiniz gibi bir okuyucu olarak hakkım elinize sağlık.. sadece bir gözlem ama bence eksiğiniz hikaye. Ganbare ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.