Jump to content

Ferris

Kayıtlı Üye
  • Content Count

303
  • Last visited

• Days Won

4

Ferris last won the day on August 25

Ferris had the most liked content!

About Ferris

• Rank
    FF Şampiyonu
  • Birthday 11/12/1999

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Karakalem, akrilik boya, badminton, yüzme, edebiyat ve sinema. <3

Recent Profile Visitors

1,447 profile views
  1. Hayat bir şeylerle zaman öldürmeye kurulu zaten. Ders çalışmak olsun, hobiler olsun, konuşmak vb. Her şeey bir uğraş ve zaman harcarız, yaşamanın bir getirisi bu. Ama anladığım kadarıyla, bir amaç yönden boşluktasın. Kendine minik de olsa bir hedef koyarsan bu ruh halinden çıkabileceğini düşünüyorum.
  2. Yeni bir uğraş bulmak, psikolojik olarak daima insana iyi geliyor. Önceden ilgini çekip ama başlayamadığın bir işe başlayabilirsin. Çizim yapmak, enstrüman çalmak vb. Kitap okuyarak ya da şarkı dinleyerek kendini gevşetip rahatlatabilirsin, özellikle klasik müzik. Ne gibi bir problemin olduğunu bilmediğim için diyeceklerim bunlar.
  3. Izliyorum Alttaki Dragon Ball izlememiştir.
  4. İzlemedim Alttaki Natsume Yuujinchou izlememiştir.
  5. Shiki olabilir mi? Kız hayalet değil vampir ve erkek gözlüklü ama gri saçlı.
  6. İzlemeyi bıraktım. Alttaki Ouran Kouko Host Club izlemiştir.
  7. İzledim Alttaki Blood Plus izlemiştir.
  8. İzledim Alttaki Code Breaker izlememiştir.
  9. İzledim Alttaki Kuroshitsuji izlemiştir.
  10. İzledim Alttaki Hajime no Ippo izlememiştir.
  11. İzledim Alttaki Kuroko no Basuke izlemiştir.
  12. İzlemedim Alttaki Lovely Complex izlemiştir.
  13. Shounen seviyorsan izle derim, özellikle Shippuuden öncesi çok güzel. Onu da seversen devamını zaten izlersin. Fillerları atlarsan da izleme zevkin düşmez böylece. Yine ilk bir Zabuza'nın olduğu arc'ı izle, onu beğenmezsen bırak bence.
  14. Ben mahallenin en çirkin kızıyla/erkeğiyle donumu camdan salladım, zaten istiyordum.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.