Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

314
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Lycaenidae kullanıcısının paylaşımları

1. Ooo, şahsen boş yapan halimi çok görmek isteyeceğini sanmıyorum, boş yapınca cidden yaparım yani...
  2. Rahatsız ediciliği şu yönden, bilgili abladan deli abla rolüne girdim, çocukların önünde ayrıca yaşıtlarım "acaba neyin kafasını yaşıyor?", büyükler "..." falan olmuş olabilir ki bilmiyorum yaptıklarımdan değil yapamadıklarım pişmanım diyeyim o zaman. sşkfşlks Akira Kurosawa'dan watch listeme Throne of Blood filmini almıştım, şöyle hafif görsellerde takıldım pinterest kullanarak ve bazı repliklerini gördüm ve cidden hoşuma gitti, bunu da beğeneceğime inanıyorum. O zaman listeye bu yönetmenin tüm filmlerini atalım, letterbox canlansın o zaman.
  3. @KaladinStormblessed film önerileri için çok teşekkürler, Rashomon izlemiştim cidden etkileyici idi ki hiç sıkılmadan izlediğim bir filmdi, Uzakdoğu filmlerine başlangıç olarak bu filmi seçmiştim ve iyi ki seçmişim dedim. Haha o gün biraz yazıklarım rahatsız edici gelmiş olabilir, ben bile hatırlayınca rada ürperiyorum, Allah'tan gece geldim de kimse rahatsız olmadı. :D Ooo hayırlı olsun, çok hoş bir bölüm. Umarım dolu dolu güzel geçen bir üni hayatın olur, benimki pek olmasa da küçüklerim en azından yaşasın diyorum artık. Geldiği yerde çok var, canı sıkıldıkça değiştiririm benlik.
  4. Eh adınızla elbet seslendim ama bu beni siz demekten alıkoyamıyor. :D Tamam senli benli konuşurum ama siz rahatsız olabilirsiniz diye çok bu tarz konuşmamıştım. :)
  5. Olma ihtimalim sıfır be Capricim. :( Yani hangi ilde okuduğuna da bağlı da hazırlık sınıfımda makine mühendisi vardı ve uçak mühendisi yoktu. :( Ki bölümüm bilgisayar müh, tanışıklık sanmıyorum. :(( Ama olsun, her türlü muhabbete açık biriyimdir ki çok anime manga muhabbeti yapan biri değilimdir, beni tanıyanlar bilir. ^^ Her türlü gelebilir buraya. Zorla ablanı buraya getirteceğim sanırım... Arada beynimin şalterleri atabiliyor ya da devreleri yanabiliyor, o günkü talihsizlik için üzgünüm ve göreceğin üzere bir daha yapmadım. sşlfkşslfks İyi dileğin için çok teşekkür ederim, sen ne düşünüyorsun bölüm olarak peki?
  6. @Pseudohomophylus kusura bakma selam vermişsin, görmemişim, nasılsın?
  7. Evet öyleydi, yaşlanmışsın Pega Bey! Umarım çok güzel yerlere gelir, o da sen gibi anime ile ilgilenir mi? Buraya o da geliyorsa belki bir ara tanışırız, ikimiz de mühendis adayıyız sonuçta. :) Başlangıç olarak kimi tavsiye edersiniz peki? Şahsen animeler çok sıktı ve uzuuuuuun süreli bir film izleme maratonuna girmek istiyorum.
  8. Ben Kaladin'le hep öyle konuştum, ne yapayım, ne diyeyim? Beğenemedin mi?
  9. Ooo güzel tercih olmuş, mühendislik bölümünü şahsen diyetetikten daha güzel bulurum. Umarım diyetetiği erken bırakıp geçmiştir mühe.
  10. Daha genciz, körpeyiz, yavaş. :D Siz hangi yönetmenleri tercih ediyorsunuz?
  11. Unutursan yazdığın yorumları oku yavrum, o kadar yazdın ya. A-aaa. Cumartesi izleyebilirm sanırım, hafta içi bir saatlik filmler izleyeceğim haftasonu 2-3 saatlik olanlar olarak ayırdım. Pardon ya, karıştırmışım o zaman. Ablan kaçıncı sınıf, merak ettim. Lisedeyken ben de uçak mühendisliği düşünürdüm.
  12. Hocam öncelikle Ahlak serisi sardı, o bitmeden olmaz ve ayrıca bir iki film daha var sırada ama haftaya izlerim. Üzgünüm bekleme için ama izledikten sonra engin bilgilerimle film yorumumu yazacağım. :p
  13. Ben günleri beynim durulunca sayıyorum, normalde yoğun biri olunca günleri saymayı bırakıyorum bir arada sınav tarihlerini falan yoklarım o kadar. :D Ablan ne bölüm okuyor özel değilse eğer? Sen sanırım son sınıftın ve mimarlık merak eden sen miydin?
  14. Pinterest sağ olsun, Eric Rohmer ile tanıştım, ilk film 24 dk ama düşündürme yönünden etkili, aslında toplum yoluyla dayatılan ahlak anlayışı ve kişinin kısa süreli kendince yarattığı ahlak anlayışının peşinden gitse de doğru olana gidiyor, bir nevi La Fontaine gibiydi ki ahlak serisinin ikinci filmi de bu şekilde oldu. Siyah beyaz filmler için bence güzel girişim olur senin için. Ben asıl Koleksiyoner'i merak ediyorum, asıl bu filmle keşfettim Eric Rohmer'i ki umarım beğenirim.
  15. Benim zaman algım değişiktir bebek. Varsa sorun alırım ama unutmaman şaşırttı. Ki daha 15 tatilim bitmedi. 00.00'a kadar vakit var, Külkedisi misali.
  16. İyidir ne olsun, bir bakayım dedim ne kaynattınız falan ben yokken de burası da mevta sanki ha? :D Açın bir muhabbet de okuyalım.
  17. Haha, selamlar. Nasılsınız?
  18. @Pseudohomophylus Geçmiş doğum gününüz kutlu olsun, nice yaşlara.
  19. Site niye kasıyor acaba derken ana sayfada Shingeki'ye yeni bölüm geldiğini gördüm. Her şey mantıklı bir hale geldi.  :sigh-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Caprihorn

Caprihorn

İnternetten dolayı manga sayfasının yavaş yüklenmesi daha sinir bozucu bir durum bence:sigh-onion-head-emoticon:

Neyse ki pek sık olan bir durum değil.

3. pegasusejder

pegasusejder

@Lycaenidae hee geçmiş olsun. :/ Gene yapmışsın bari. 

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Yeni nesil gümbür gümbür geliyor :up-crazy-rabbit-emoticon:

Bir de siteye takviye şart, yaşlanmış artık aynı ben gibi:flying-crazy-rabbit-emoticon: 

20. Bir list atıp kaçayım, güzel listtir.
  21. Dertlendim, az kafa toplayıp gelirim buraya.
  22. Sınav mağdurları ya da ödev, gelin dertleşelim. :(
  23. Tamam son yazdığım harbi iğrenç olmuş. Mimarlık olarak ilk yıl deneyimlediklerimle yardımcı olurum. Akşam yazmaya gelirim, aklında ne varsa dürüstçe cevaplarım. Benim danıştığım çok dürüst olmadığında yanlış bir tercih oldu ama tabii tercihin yanlış olma nedeni bölüm değil okuldu. Okul olunca da ilgimi de falan kaybettim. Neyse etiket atmak zor, kimlerden bahsettiğim okuduklarında anlarlar. Ja ne minna-san.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.