Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

314
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Lycaenidae kullanıcısının paylaşımları

1. Uykuluyum rimnuru, alamadım bir türlü alıntılı. Umarım hedabımdayımdır şu an. Ondan bile mein değilim, siz bıcırıklar yarıyıl tatili gelsin size nasıl akıldır öğreteceğim. Pega size bunu öğretmez ama ben... Bye bye bebişler.
  2. Yok be babuş, takılırım. Yeni bebişler ararım işte ya da civcivler. slfslsşlkfs
  3. Hadi oradan sıpa, git sen uyu. aklflakf
  4. Ölmüşsünüz oğlum, şuna bak. Konuşan yok. Konuşan olsa da yıksam ortalığı. sşlfklşs
  5. Hadi oradan. ORADAN. pUHAHA. :D
  6. Sus sıpa. SIPA. S I P A Bööö.
  7. What's up sıpalar ?@Toprakezgi @pegasusejder

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. pegasusejder

pegasusejder

Hadi be. :( Kolay gelsin. :D 

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ödev yapma aşamasına geldiysen kafan fena gelmiştir yerine. Geçmiş olsun, senin enerjik halini çok sevmiştik biz. :D Pega'yı umursama o yaşlanmış. aiskdnaiskd

4. pegasusejder

pegasusejder

Haha tabii enerjik halinin büyük bir çoğunluğuyla ben uğraşıyorum size tatlı tarafları kalıyor, öyle bende severim. :D :D 

8. İyidir canım. Nasıl gidiyor? Bir uzun süredir girmiyordum, yoklama alayım dedim.
  9. N'abersiniz, görüşmeyeli? Sizi gidi sıpalar!
  10. Manga tr'de mevcut, bilmiyorum link atma izni var mı ama site adını yazarsan çıkar.
  11. Anime ve mangası farklı ama kısa zaten mangası, keyfine okumak istersen. Final olarak zaten bitti konu olarak, biraz yoruma açık bir son ama yeni sezon olacaksa da bu saatten sonra zor.
  12. J-Rock severler için gayet hoş bir karma albüm.
  13. Lycaenidae

Forumun Enleri

Böyle düşünmen beni mutlu etti, çizimim bitsin bir arkadaşla beraber sana etiket atacağım, sizlere armağan. ^^
  14. Hımm düşüncelerinde katılmadığım noktalar var ve kısa bir hatırlatma yaptıktan sonra -vizeler bitince- kendime, tartışmaya dahil olacağım. Özellikle Crixus üzerinden ve Güneş Devleti ile idealizm üzerinden diktatörlük, Spartacus başka yollar seçseydi durum ne olurdu, mesela hangi yolu falan seçmeliydi bir düşünelim. Güzel beyin jimnastiği olur. Eline ve bileğine sağlık.
  15. Ben artık kendimi Yang Wen-li'de buldum, normalde izlediğim serilerde benzer kendime karakter bulurum az çok ama bu kadar bana benzeyen... Hajimete desu. Ama senin karakter de benziyor bana ama sadece bazı fikirler ve kitap konusunda. : D Ama karizma olarak evet haklısın, Kubo'nun karakter tasarımları cidden çok hoş. Ben senin kişiliğini düşündüm ve az çok ilgi alanlarını ve anime listemi açıp tüm animelere hızlıca bakarak bir karakterleri anımsadım, sonuç olarak seni Kanuzari Usa'ya benzettim. : D
  16. Haha onurlandım efendimiz. :D Cinsiyet olarak dişi birey bana pek çıkmıyor zaten. :D Sana da bir karakter düşüneyim ben de.
  17. Teşekkürler. : D Hehe çok güzel denk gelmiş ya beğendim. Senin de geçmiş doğum günün kutlu olsun.
  18. Hachiman Hikigaya, nedense ilk aklıma bu geldi.
  19. @ChaneLaforet teşekkür ederim.
  20. Büyülü bir dilim vardır, insanlara dediğim dediğim şeyi genelde yaparlar. Ayıp hem konuşuyor o kadar hem bunu diyor :[ sen benle 3 gün böyle uyudun ya. Üzgünüm ama o uyku düzeni rip. Üstüne bir bardak soğuk su içersin artık. Günaydın.
  21. sen bilirsin
  22. He gittin yani. Sen bilirsin. Gecenin zevkini sen kaçırıyorsun
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.