Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

314
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Lycaenidae kullanıcısının paylaşımları

1. Sabah 8de ders vardı, iyiki de bitti şarj ne yaptın dostum? Derse uykusuz mu girseydim? Ama iyi konuştuk haklısın. bu ne sevimli bir ikon ya. XD Bugün ne yapıyoruz? Asal sayıları sıralatıyoruz? Sonra toplarız olmadı, dün ilk başta topluyoruz sandım jldjlkjasfa. Benim karanlık dünyam aydınlıktır, farklı geldiği için karanlık algısı verir. Her güzellik karanlığın içinde saklıdır. Valla acımasızlık, mimarlıktayken tek bir yerin ölçüsünü yanlış aldım diye sınır girmişti. İnsan bir doğru olanlara not verir, insaf be. Neyse ben rapor yazmaya kaçayım, biz bugün de sabaha kadar konuşuruz ben diyeyim. :D
  2. Valla öyle.
  3. Sen de eğlendin itiraf et, ders çalışmaktan içim şişmiş, iyi geldi ama. :D Erken kalkıp erken uyumak kadar uyuz olduğum bir şey yok. Ne güzel bana ayak uyduruyorsun işte. fkljf
  4. @pegasusejder bir de gece o saatlere kadar yapamam edemem derdi. neyse ben dersime geri döneyim, herkese günaydın.
  5. Uçaktan atlama sahnesini anımsadım sanki ya. :D Benim Cüneyt Arkın videom. Ok sahnesi favorim, öyle teknik hiçbir sanal camiada yok.
  6. Hoş geldin, bye bye.
  7. Her moralim bozulduğunda bunu hatırlatıyorum kendime. Videoda Cüneyt Arkın'ın kadını ittiriş şekli aklıma geliyor. Ve krize giriyorum.
  8. Ben ölsem de yıkılmam! KANIM SATILMIŞLARA HARAM OLSUN! fkljlksjglsk
  9. Az yavaş gelin be, az insaf ya! Bugün Into to prog ödevini yaparken into to c.engin hocası da ödev attı, kesin python. Bir oturup ağlayacağım az kaldı.
  10. Kaptan deyişini seveyim, gel tayfama katıl genç!
  11. Zaten fantastikten çok fantastiği felsefeye alet ettim diyebilirim. Amacım fantastik bir şeyler yazmak ama içerisinde felsefe ve insan yaşamı ve onuru düşünceleri olsun istiyorum. Tarihi göndermeler ve mitolojik dinsel figürler falan kullanmak istiyorum. İnşallah kazasız belasız yazıp bitireceğim.
  12. Dizi olmaz, yayından kaldırılır. Belki kitap. Dizisi çıkması için Amerika gibi bir ülkede yaşamam gerekirdi ki onda bile bazı sıkıntılar olabilr. :D
  13. Var ol
  14. Zaman ayırıp okuduğun için ben teşekkür ederim. Dostum burada reklam yapsan ne olacak. Sana dedim bu hikayenin daha eksik yerleri var özet hali, bu daha ayrıntı olacak. Gel o zaman tanıt. Bastıralım afiş, sokaklara asalım, netten reklam yapalım. XD
  15. Öğrenmiş oldun, izinsiz hikayemi paylaştın. Telif cezası ödersin bir artık. Bundan sonra da sormadan paylaşmazsın. XD Belli olmaz, hayat sürprizlerle dolu.
  16. Bildirim getirterek korkutma beni. İlk defa bağlantı paylaşma bildirimi alıyorum. XD
  17. Sağlık olsun. :D Bunu da geç görmüşüm. XD Günaydın. Kimyadan özel ders vereyim istersen sana. Fen bilimlerinde başarılı bir insanım. Kimyanın sayısal konuları çalışırsan hakkını alabileceğin yerdir. Sözel konuları belki şüpheye düşersin ama aklına kazırsan çözmesi çok zevklidir.
  18. Ödev yaparken pek buralara bakmıyorum ya, ancak youtubede playlist bakarım. XD Neyse herkese iyi geceler. Bu kafa ders çalışmayı daha fazla kaldıramıyor artık. :D
  19. Ödevler adamım. Ödevler... Ben ölmüşüm.
  20. Lycaenidae

Berserk

Öncelikle 97 yapım Kenpuu Denki Berserk/Berserk izlemelisin. Daha sonra 3 filmlik Golden Age arcı var onu tavsiye ederim. Sonra mangasına geçersin ve tavsiyem birinci bölümden itibaren okuman. Bazı sahneler animeden çıkarıldı ya da sansürlendi.
  21. İyileşirsin sen, uçan atsın sonuçta. Ben ise işte bir tane homosapiens. Herkese adieu, iyi geceler ve tatlı rüyalar.
  22. Geliyorsun bunu yüzüme söylüyorsun, ayıp denen bir şey var. :[
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.