Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

314
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Lycaenidae kullanıcısının paylaşımları

1. Ortaya koca bir kaos çıkar sanırım. XD
  2. Mafyalar duymasın bunu, aman sakata gelme sonra. :D
  3. Sistemin kabul edeceğini sanmıyorum. jlfjwl
  4. İyi geceler, tatlı rüyalar.
  5. Texası görsen buraları çok ararsın, sonra Walter White'ın peşindeki adamlar falan düşer peşine.
  6. Ben sana fav mitlerimi atayım. Dryadlar Kerberos Kimera Griffin Phoenix Siren Nemf Byakko Ancak Ejderha. Sürüngenlerden pek hoşlanmam.
  7. Burada gizlilik mi olurmuş, ayıpsın. jklsjf Bu iki gruptan olan herkes asildir. Hadi Ravenclaw da olsun. Gerçi Cedric'ten dolayı onun grubunu da sevmeye çalışıyorum. Ah Cedric üzümlü kekim.
  8. Valla mitlere girecekasek favori mitlerimin yanında üzgünüm ama atlar sonlarda yer alıyor :((
  9. @Toprakezgi Pega büyük harflerle konuştu, acaba uyarı verilebiliyor mu? jflksjfls
  10. Zarar verdiğin insanlarsan özür dile hemen. -_- Harry Potter'da daha tatlı. :D Unicorn sevmem, at tarafı boynuzlu at. Normal ata miğfer geçir aynısı olur. Pegasuslar o yönden daha güzel.
  11. Ben iki grubu da giremiyorum ya, hatta testlerini denedim. Ne kadar farklı hesap açarsam açayım bir Gryffindor çıksa diğeri Syltherin falan. :/ Ama patronosum Snape ve Harry'in annesiyle aynı.
  12. Teşekkür ederim.
  13. Ne hırsızısın pega? (hırssızdan sonra yazmak çok zor oldu. jlfjslf) Adamotu çizmeyi planlıyorum, çizince sana atayım. Aslen çok sevimliler. Hatta çizmeyi planladığım adamotu resmini bulup atayım. Uğraşmak istesem de Tanrı tarafından korunmaya alındın herhalde, vaktim pek yok şu aralar. XD
  14. Haha, sesli güldüm. Yazımı çok irite edici ya. XD Var var, insanlara lanet okuduğumda genelde başlarına bir şey gelir. (Büyüye de mor pek güzel gider.)
  15. Yazarken ben de zorlandım, ne yalan söyleyeyim. jflsklşs
  16. @MikasaWithInTheFire Lycae (Laysi) , korku ve gotik kültürü ile ilgiliysen konuşalım bir ara uzun uzun. :)
  17. Gündüz vakti ödevler sağ olsun doldurunca, genelde gece gelir olduk. X( Peki, çok hırssızsın. Evet olacağım deseydin ya. :((
  18. Azmettikten sonra gerisi kolay. Ganbatte Pseudo!
  19. Sıradaki bölümü de rüyanda gör, seni pegasusların mesihi ilan edeceğim. :D
  20. Mutlu, sen nasılsın? Ne yapıyorsun?
  21. Biliyorum ama umurumda değil. XD Dediğim gibi vücut arada adrenalin salgılamalı ki yaşadığını hissetsin. XD Hem ben de açtım yeni bölümü hatta ışıkları söndürmeyi düşünüyorum.
  22. Sana da kolay gelsin, ganbatte! Ben de kaçayım, herkese iyi sohbetler ve iyi geceler.
  23. Kolik var o da bir şey :P Ben de iyiyim, böyle eğlenip keyfe bakıyorum. Ders arası az.
  24. Fırında cipsi yapacağımda koyayım madem. Zaten pazar yapmayı düşünüyordum. Muhabbetkolik
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.