Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

314
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Lycaenidae kullanıcısının paylaşımları

1. Selam, ne haber?
  2. E iyi bari, ben de yemeyi sevmem ama zamanla zorla da olsa valide sayesinde yemeyi öğrendim. T_T
  3. Bir araştıralım o zaman. Olmadı ben bir mercimek köftesi yaparım. Kaç gündür canım istiyor. Oo ceviz de pahalı inş tadı güzel olur. XD Yeaph.
  4. Badem unsuz olmuyor mu bu? Normal pasta unu ile yapılan ve denediğin tarif varsa alırım ama gıda boyası kullanmayı sevmem. Ondan herhalde renk verici olarak sebze suyu kullanırım sanırım. Senle zaten konuşuyorum. Hoş bulduk dersem garip kaçar diye şey yaptım.
  5. Çene kitlenmesi, gece plağı kullanıyorum. Sanırım nedeni yirmiliklerim. Plağımı bir yıl kullanacağım ve geçmezse üst iki yirmiliğimi çektireceğim. Yirmilikler malum çene yapısını bozabiliyor ve açılıp kapanmada sorun yaşanıyor. Önceden çenemi tam değil yarım açabiliyordum ama artık şu an açma var ama çenemde kayma var. O da düzelecek umarım. Biraz canımı sıkmıyor değil.
  6. Hoş bulduk. Nasılsın? En son makaron yapacaktın ne oldu?
  7. Hem parasal hem iyileşme süreci açısından ne kadar erken o kadar iyi. Benim tedavim bitsin ben de tel taktıracağım, iki dişimde problem var ve umarım kısa sürede düzelme olur. Fazla uğraşasım yok çünkü. Böyle 3-4 yıl diyenleri görünce fenalık geliyor. X(
  8. Durumun kazasız belasız hallolması sevindirici. ^^ Biz de sen gibi üni öğrencisi olarak üni yorgunluğu var. Ödevler yağmur gibi yağıyor.
  9. Fullmetal al derim. Edit ve çeviri çok özenliymiş, bazı arkadaşlarım dedi. Bu dediklerinin bazıları bende var ve elimdekilerin çevirisi ve editi özenli olmadığı bir gerçek. Ama FMA yok.
  10. 29 Ekim'iniz kutlu olsun, nice Cumhuriyet Bayram'ları görmek dileği ile.
  11. Kısaca abla acı çekmiş. XD Herkese iyi geceler ve tatlı rüyalar.
  12. AAAA bu şarkı mükemmel bir şarkı. Pega kral adamsın, 10 numarasın ben şimdi bunu sabaha kadar dinlerim.
  13. Ruh ikizi herkese aynı hissi vermez. İlgi, sevgi ve ruh ikizi bunların hepsi farklı hissiyat verir. Ve hatta sevginin bile farklı türleri var. Bu cümle zaten herkese denmez.
  14. Yarın bunu konuşalım, güzel metaforlar çıkar bundan. Konuyu harcamayalım, az tartışalım.
  15. Bye bye o zaman. Ergen ruhumuz hiç ölmesin uçan at.
  16. Sana "Kay, Kay" desem anlar mısın? Asi ruhumuz için. XD
  17. Ölmenin çeşitleri de var şimdi, ruhen kahrol manasında deme manası var, bunu diyorsa da kendisini kırdığı içindir. Hammurabi takılışı.
  18. Tamam kaçış şarkımızı ayarlayalım da öyle gidelim. Bence de sevelim, yoksa dünyanın yarısından fazlası ölür bu gidişle. XD
  19. Hehe onun için ağır olamamış, belki de ruh ikizleri olduklarını düşünüyorlardı, olmayınca ilişki bunu dedi. :P
  20. Word üzerinde düzenliyorum zaten şu an ama ilk bölümü az çok düzenledim, belki gelecekte değişir mi bilmem ama atayım discorddan.
  21. Benim C den beynim pert olmuş. Düşünemiyorum ben de. Görsün ama homosapienslerden nefret etmeyenler görsün. Bu arada "Beni sevmiyorsan öl." diyor hanım ablamız. XD
  22. Samhain gününü nasıl unutursun? Bir ara yazdığım FFi oku da böyle boşta kalma. XD Ne uykusu ayıp. Hadi sabaha kadar buradayız. Tamam bir tane daha var bulunca atayım.
  23. Çüklüt dışında başka ne vardı ya? Böyle komik telaffuz olan, nedense bir tane daha konuştuk da hatırlayamıyor gibi hissediyorum. Aynen pankartlar asalım.
  24. 31 Ekim'de klorlu kan içelim o zaman. Tamam sana daha sakin Rusça şarkı atayım. Böyle hoş, korkunçlu ablalar ve abiler yok.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.