Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

314
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Lycaenidae reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Vampire Hunter D: Bloodlust ne kadar güzel bir filmmiş. Dün gece uyumam gerekirken ot   
    Vampire Hunter D: Bloodlust ne kadar güzel bir filmmiş. Dün gece uyumam gerekirken oturdum ve izledim. Harikaydı. Animasyonun akıcılığı, atmosfer, karakter tasarımları ve derinliği beni benden aldı. Neden daha önce keşfetmemişim, şaşırdım doğrusu izlerken. Öteyandan eski animelerde beni kendine çeken bir albeni var. İster istemez karşılaştırıyorum şimdikilerle ve onlardan olmayan şeyler var bence eskilerde. Alınteri kokuyor. Züğürt olsam da cebimdeki paraları çıkarıp mangaka ve yapımcının eline tutuşturasım geldi izlerken :D
  2. Harika
    Lycaenidae reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Bunlardan amerikada da varmış xvzbs   
    Bunlardan amerikada da varmış xvzbs

3. Beğen
    Lycaenidae reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, ve hayır diyemeyenler için Evet bugünlük tamamım dndn   
    ve hayır diyemeyenler için

Evet bugünlük tamamım dndn
  4. Harika
    Lycaenidae got a reaction from mrsaitama for bir durum güncellemesi, Site niye kasıyor acaba derken ana sayfada Shingeki'ye yeni bölüm geldiğini gördüm. H   
    Site niye kasıyor acaba derken ana sayfada Shingeki'ye yeni bölüm geldiğini gördüm. Her şey mantıklı bir hale geldi.  
  5. Harika
    Lycaenidae reacted to Beytize for bir durum güncellemesi, Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D   
    Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D
  6. Harika
    Lycaenidae reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Selam Ferris-san. Nasılsın :) Şimdiki kullanıcı adını çok havalı bulduğumdan ve merak   
    Selam Ferris-san. Nasılsın :) Şimdiki kullanıcı adını çok havalı bulduğumdan ve merakımı da uyandırdığından bir araştırayım dedim ve bir kelebek türü olduğunu öğrendim. Mavi olmaları bana başka bir şeyi hatırlattı. Bir yerde okumuştum. Eskiden topluluklar mavi kelebeklerin bol olduğu topraklara evlerini veya tarlalarını kurarlarmış. Çünkü o kelebeklerin bulundukları habitatlar hep verimli olurmuş. Biraz karanlık haber ama yakın zamanda bu kelebekler sayesinde bir toplu mezar bile bulundu. Neyse lafı fazla uzatmak istemem. İsmi güzelmiş türün. :D
  7. Beğen
    Lycaenidae reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek ka   
    Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek kalıp olan "Ich bin Perfectum." dan ileriye gidebileceğime ümit ediyorum :D 
  8. Beğen
    Lycaenidae reacted to Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Dev 5 TB'lık ingilizce manga arşivi, ilgilenenlere https://nyaa.si/view/1304255   
    Dev 5 TB'lık ingilizce manga arşivi, ilgilenenlere
    https://nyaa.si/view/1304255
  9. Harika
    Lycaenidae reacted to heymely for bir durum güncellemesi, Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak...   
    Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. 

10. Harika
    Lycaenidae reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Kougami ve Makishima'nın kitap sohbetinden oluşan en az 2 saatlik bir Psycho-Pass fil   
    Kougami ve Makishima'nın kitap sohbetinden oluşan en az 2 saatlik bir Psycho-Pass filmi izleyesim var.

11. Üzgün
    Lycaenidae got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Sevdiğin bir karakter vardır, onu çok görmek istersin ama kendisi az görünen bir yan   
    Sevdiğin bir karakter vardır, onu çok görmek istersin ama kendisi az görünen bir yan karakterdir. Dram. 
  12. Üzgün
    Lycaenidae got a reaction from Ellen for bir durum güncellemesi, Sevdiğin bir karakter vardır, onu çok görmek istersin ama kendisi az görünen bir yan   
    Sevdiğin bir karakter vardır, onu çok görmek istersin ama kendisi az görünen bir yan karakterdir. Dram. 
  13. Beğen
    Lycaenidae reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bu gerçek olamaz https://mobile.twitter.com/japanvxsuals/status/1303655462836097025   
    Bu gerçek olamaz
    https://mobile.twitter.com/japanvxsuals/status/1303655462836097025
  14. Üzgün
    Lycaenidae got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Fumetsu no Anata e, Bahar 2021'e aktarılması...   
    Fumetsu no Anata e, Bahar 2021'e aktarılması...
  15. Beğen
    Lycaenidae reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Son zamanlarda keşfettiğim ve de çok hoş bulduğum bir editi sizlerle paylaşayım dedim   
    Son zamanlarda keşfettiğim ve de çok hoş bulduğum bir editi sizlerle paylaşayım dedim.  

16. Teşekkür
    Lycaenidae got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Baba adaylarının, babaların ve de babalarınızın babalar günü kutlu olsun. ^^   
    Baba adaylarının, babaların ve de babalarınızın babalar günü kutlu olsun. ^^ 
  17. Beğen
    Lycaenidae got a reaction from DrClover for bir durum güncellemesi, Baba adaylarının, babaların ve de babalarınızın babalar günü kutlu olsun. ^^   
    Baba adaylarının, babaların ve de babalarınızın babalar günü kutlu olsun. ^^ 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.