Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

314
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Lycaenidae reacted to Pseudohomophylus in @Perfectum Buralardayım, sadece sık girmiyorum, müsait olursam aklıma da gelirse kısa   
    Sınavlarda başarılar Perfekto-kun 
    Mitolojiyi sever miydin vayy bilmiyordum 👀

@Lycaenidae aşk kadınım gelmiş, hoş gelmiş
  2. Beğen
    Lycaenidae reacted to Perfectum in Herkese selamlar Mini bir duyuru yapmak için foruma dalmış olan Bendeniz vefa çuvalı   
    Nerdesin sen ya. Sen yoksun, @Gallardo yok, @Lycaenidaeyok. :( Bıraktınız sandım. Ah beee güzel de bir etkinlikmiş hem de yakın bana. Kütahya'dan geçerdim ama katılamayacağım muhtemelen. Efsanevi Miyazaki'nin Türkiye'de ilgi görüyor olması güzel şey. 
  3. Beğen
    Lycaenidae reacted to Pseudohomophylus in Herkese selamlar Mini bir duyuru yapmak için foruma dalmış olan Bendeniz vefa çuvalı   
    Nerdeyim ben de bilmiyorum
    Orada burada bazen de şurada
    Asıl siz nerdesiniz??

Gallardo'dan haberim yok
    Ferris en son Litvanya'daydı yoğun tempolu geçiyor hayatı aşk kadın resmen
    Ankara'dakilerin her şey ayaklarına seriliyor ben bi AVM'ye gitmek istesem şehir değiştirmem gerekiyor
  4. Beğen
    Lycaenidae reacted to Perfectum in Cyber City Oedo 808 gibi serilere bayılıyorum. Muhteşemdi ve şu an 3.bölüme geçtim. H   
    Valla bu aylar en güzel zamanlar tadını çıkarmalısın 
  5. Beğen
    Lycaenidae reacted to Perfectum in Petshop of Horrors çok güzel bir seriymiş gerçekten. Nedense iptal edilmiş ve halihaz   
    Arkadaşlar çok sağ olun  Bu aralar aç kurt gibi her şeyi okuyor ve izliyorum sağ olun önerileriniz için. Seinen,hayattan kesitler ve ağır psikolojik serileri okumayı çok severim. Josei'ye olan ilgimse Nana'yı tekrar izlememle alevlendi. Bir şeyler buldum ama sizin önerilerinizi de bilmek istemiştim. Benim liste kabarık ama ortada bir liste yok keşke izlediğimi yazsaydım zamanında,neyse . Dezaki tarzı animeleri çok severim. Eski tip demek ne kadar doğru bilmiyorum ama artık nadir kullanılıyor. Bu tarz prodüksiyonlar bana daha ilginç geliyor. 
  6. Harika
    Lycaenidae got a reaction from Perfectum in Petshop of Horrors çok güzel bir seriymiş gerçekten. Nedense iptal edilmiş ve halihaz   
    Vampire Hunter D'nin LN'si çevrilmişti, en son onu aldım ama okumadım fakat güzel olacağını düşünüyorum, bir bak derim, malum ülkede bu alanda bir şey basılınca baskısı çabuk bitiyor... Hımm benim en çok sevidğim Josei animesi Shouwa Genroku Rakugo ama izlemiş olma ihtimalin çok yüksek, aynı şekil Chihayafuru. Ama Chihayafuru'nun karuta oyunundaki şiirlerin nasıl yazıldığını anlatan bir anime var, izlerken ben beğenmiştim, adı: 
    Chouyaku Hyakuninisshu: Uta Koi.
    Geçen gün ise Genji Monogatari Sennenki bitirdim, fena değildi, şahsen Genji dünyada yazılmış ilk roman -yazarı üstelik bir kadın, onunla adını bahsettiğim Uta Koi animesinde tanışacaksın, en azından anime usulünde- Genji okumadan önce animesini izleyeyim dedim en azından beni nasıl bir şey bekliyor merak ettim, fena değildi, izletti kendini bir şekilde. Ama kitabını daha güzel bulmuş birisi.
    Ayrıca, Kyuukeysukihime Miyu kesin tasviye ederim, ben hem anime hem OVA olarak tükettim lakin OVAları daha güzel. Vampire Hunter D olsun Petshop of Horrors olsun, bunları sevdiysen senin için bence bu anime ideal olur. Anime listeni bilmediğim için bu şekilde bir önerme yaptım,  Josei'de bilindik şeyleri önermemeye baktım. 
  7. Harika
    Lycaenidae reacted to Perfectum in Vampire Hunter D: Bloodlust ne kadar güzel bir filmmiş. Dün gece uyumam gerekirken ot   
    Böyle serileri bulmak zorlaştı. Bulduğumuzu da bırakmıyoruz bizde :) Sıradan bir manganın bir sayfasına belki 30 saniye ayırıyorsam, bunlara 5-10 dakika ayırıyorum, analiz ediyorum. Hayal ediyorum ve iki boyut oluyor üçüncü boyut benim için. 
    -Seinen avcısı Perfectum 
  8. Harika
    Lycaenidae got a reaction from Perfectum in Bunlardan amerikada da varmış xvzbs   
    Haha sesli kahkaha attım. şslkfşslkfs
  9. Üzgün
    Lycaenidae reacted to Caprihorn in Site niye kasıyor acaba derken ana sayfada Shingeki'ye yeni bölüm geldiğini gördüm. H   
    İnternetten dolayı manga sayfasının yavaş yüklenmesi daha sinir bozucu bir durum bence
    Neyse ki pek sık olan bir durum değil.
  10. Harika
    Lycaenidae reacted to mrsaitama in Site niye kasıyor acaba derken ana sayfada Shingeki'ye yeni bölüm geldiğini gördüm. H   
    İzlediğim en sağlam anime olmasını geçtim. Çıktığından beri hiç bozmadan ilerliyor. Kolay değil. 
  11. Beğen
    Lycaenidae got a reaction from Beytize in Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D   
    @BeytizePuparia adındaki kısa bir anime filminden. Tavsiye ederim, oldukça estetik. Zaten 3dk.
  12. Üzgün
    Lycaenidae reacted to Perfectum in Bazen ağıt yakıyorum okuduğum bölüme ama seviyorum da :D B öyle çalkantılı bir ilişki   
    Sen kazasız atlatmışsın şükür biz sağa sola çarpıyoruz bakalım ne olacak sonumuz :D Biliyor musun dediğini yapana helal olsun derim çünkü yapmak yürek ister. Bende düşünüyorum böyle mesela resim öğretmeni olsam ya da aşçılık veya müzisyenlik ne güzel olurdu ama bölümümü de sevmiyor değilim. Bazen böyle yoruluyorum arada.  
  13. Harika
    Lycaenidae got a reaction from Perfectum in Bu gece 10 yılda bir görülen @Lycaenidae tutulması yaşandı. Bu tutulma sırasında Lyca   
    Sizi de öyle fişek ederim ki aklınızı alırım. Hadi oradan! Unutulurmuş, peh!
  14. Üzgün
    Lycaenidae got a reaction from Toprakezgi in What's up sıpalar ? @Toprakezgi @pegasusejder   
    Yaaa kopuyoruz Ezgi Onee-sa... Öhö öhö nerede kaldık. Kopuyoruz Ezgiciğim. slfklşs
  15. Beğen
    Lycaenidae reacted to Perfectum in Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek ka   
    @LycaenidaeBen Almanca'da hatrı sayılır bir kısmı bitirdim. Bu A1 dedikleri kısmı bitirdim ama bolca tekrar ve alıştırma yapmam gerek. Zira konuları şimdiden unutmaya başladım. Almanca'da ismin halleri, çoğullar, sıfatlar... Mesela artikel(Türkçede tanımlık deniyor buna. Her ismin belli istisnalar dışında bir tanımlığı oluyor.) bilmedende bir cümle kuramıyorsun. Final haftasından sonra bolca konu tekrarı bir de Almanca kelime sözlüğü yapmaya başlayacağım. 
  16. Harika
    Lycaenidae reacted to Perfectum in Her şey birbiri ardına üstünüze üstünüze geldiği anda, Kendinizi nasıl rahatlatıyorsu   
    Hmm...Bazen fazla vurdum duymaz olup her şeyi salıp oluşuna bıraktığım oluyor. Hiiiiç ırgalamıyorum böyle zamanlarda (keşke hep böyle olsam 100 yaşına kadar yaşarım )ama baktım kafaya takıyorum ve artık başedemiyorum olan bitenlerle yaptıklarımdan birkaçı şunlar: ilk önce elimi yüzümü soğuk suyla yıkayıp bir aynanın başına geçer olan bitenin bir özetini kendi kendime anlatıyorum nerede hata yaptım neler yapmalıydım bir nevi özeleştiri... sonra ise kendimi affedip, motive ederim. Üstesinden gelinecek şey neyse başaracağıma dair inancımı tazelerim. Birde her şeyin düzeleceğini söyleyip kendime gülümsediğim zaman gerçekten rahatladığımı farkettim. 
  17. Beğen
  18. Harika
    Lycaenidae got a reaction from Pseudohomophylus in Her şey birbiri ardına üstünüze üstünüze geldiği anda, Kendinizi nasıl rahatlatıyorsu   
    Sevdiğim şarkıları hoparlörden yüksek sesle dışarı verip modum yükselene kadar şarkıyla ritim tutup söylüyorum.   
  19. Beğen
    Lycaenidae reacted to pegasusejder in Netflix 2021 yılında Tenkuu Shinpan ve Gokushufudou'nun animesini yapacakmış. Merakla   
    Ya tamam konuşmak isterim seni yalnız bırakmak istemem ama rüyama girsinde bron korku dolu anlar mı yaşasın  
    Kitap konusunda zaten teşekkürlerimi sunuyorum 
  20. Beğen
    Lycaenidae got a reaction from Pseudohomophylus in Netflix 2021 yılında Tenkuu Shinpan ve Gokushufudou'nun animesini yapacakmış. Merakla   
    @Pseudohomophyluso senin güzelliğin canım. :))
  21. Harika
    Lycaenidae reacted to Pseudohomophylus in Netflix 2021 yılında Tenkuu Shinpan ve Gokushufudou'nun animesini yapacakmış. Merakla   
    Haber için teşekkürler güzellik
    Listem kabarıyor ömrüm yetecek mi acep bunların hepsini izlemeye 
  22. Beğen
    Lycaenidae got a reaction from heymely in Netflix 2021 yılında Tenkuu Shinpan ve Gokushufudou'nun animesini yapacakmış. Merakla   
    İdeal erkek profilimi değiştirdi manga, şu an artık bir ev erkeğiyle evlenmek istiyorum. Böyle eve geldiğimde yemek hazır, çamaşırlar yıkanıp ütülenmiş. En sevdiğim film açılmış beni hazır ve nazır bekleyen koca. Hayali bile güzel. 
  23. Beğen
    Lycaenidae reacted to heymely in Netflix 2021 yılında Tenkuu Shinpan ve Gokushufudou'nun animesini yapacakmış. Merakla   
    Gokushufudou’yu bende merakla bekliyorum. Harem üyelerimden biri ev erkeğim. 
  24. Harika
    Lycaenidae got a reaction from V3X in Bugün Doğum Günüm :)   
    Otanjoubi omedetou.
  25. Beğen
    Lycaenidae reacted to Gallardo in Sevdiğin bir karakter vardır, onu çok görmek istersin ama kendisi az görünen bir yan   
    Char'ı henüz izlemedim ama seviyorum. Psycho-Pass ikilisi hayalimde bromance.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.