Jump to content

trabzonlu8

Üyeler
  • İçerik sayısı

70
  • Son ziyareti

1 Takipçi

trabzonlu8 hakkında

• Doğum günü 11/23/2000

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

774 profil görütülenme

trabzonlu8 üyemizin başarıları

1. Güzel güzel biraz daha fazla emekle iyi yerlere gelirisiniz taze serilerden kavırlar bekliyorum.
  2. Hm film olması cidden üzücü bama kalırsa orjinal bir hikayeye ait bir film çıkmalı eğer animenin kaldığı yerden devam ederse sezon olmalı film değil.
  3. trabzonlu8

[Anket] 2016 Kış Sezonunun En İyisi...

Erased bence bu yılın en iyi animesi olabilir cidden konusu çok güzel işliyor hiç bir bölümü beni hayal kırıklığına uğratmadı sona doğru nasıl olur hiç bilmiyorum.Grimgar da ciddi konuşmalar odada bir atmosfer yaratıyor sonra ending çalıyor ve tüm büyü bozuluyor.Ansastu komedi ve ciddiliği bir araya koymuş 2. sezonu da çok güzel ilerliyor ilk serisi gibi :)
  4. trabzonlu8

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Konusuna bakarım eğer konusu güzelse izlerim tabii bu yöntemle hayal kırıklığına uğradım serilerin sayısı fazla.
  5. Sanki bu konuyu daha öncede görmüştüm :)
  6. trabzonlu8

Hyouka 1. Bölüm (Türkçe Dublaj)

Demolarını izliyordum ama 1. bölümü türkçe olacağını hiç düşünmemiştim gül rengi yerine pembe renk demek uyumlu olmaz mıydı video ile?Sonuçta görebildiğimizcesine pembe yapraklar var :)
  7. ecchi isteğimi gidertebilecek seriler geliyor uhuehe
  8. Güzel ödüller var katılan herkese başarılar :)
  9. Chino Kafuu çok tatlı ya :3
  10. trabzonlu8

Angel Beats! 8 Ocak'ta tekrar başlayacak

Hmm acaba nasıl olacak yeni sezonu çok meraklıyım.
  11. trabzonlu8

Ocak 2015 Animeleri

2-3 tane yeni seri izlerim diğerleri yeni sezonlar pek ilgimi çekmedi bu sezon :I
  12. Piyano ile çalınan anime şarkılarını çok seviyorum çalışmalarının devamını heycanla bekliyorum :) Ayrıca kanalına abone oldum.
  13. A/Z bittiğinden beri 2. sezonunu düşünüyorum nasıl olacak diye çok fazla merak ediyorum -.-
  14. trabzonlu8

Joukamachi no Dandelion Animesi Geliyor

Cidden çok normal bir aileymiş :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.