Jump to content

Zone-Tan

Üyeler
  • İçerik sayısı

73
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Zone-Tan kullanıcısının son zaferi 23 Kasım 2013

Zone-Tan en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

Zone-Tan hakkında

• Doğum günü 10/11/1996

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Zone-Tan üyemizin başarıları

1. Arkadaşlar Dailymoiton olduğu için video olarak atamadım ama nasıl video olarak atılcağını söylerseniz düzenlerim buyrun linkler; Kuroshitsuji Live Action Part 1-2 Part 1 Part 2 Paylaşıldıysa üzgünüm bulamadım ben buyurun linkler Part 1, Part 2 yazılarına tıklayarak gidebilirsiniz videoya. İyi seyirler
  2. Sonunda Çok fena spoiler verdi 3.kardeş ile ilgili :D
  3. Zone-Tan

sonunda konu açabildim. merhabaaa ((:

Yaoi nedir bilirmisin ? ona göre izle yoksa güvenimi sarsmayım :D @obrisko
  4. Zone-Tan

sonunda konu açabildim. merhabaaa ((:

yaoi yede bak sen yinede yaoi candır <3 :D
  5. Zone-Tan

Re:Hamatora Tanıtım Videosu

Nice öldümü gerçekten mangası falan varsa orda bilgi varsa cevap olarak mesaj atabilirmisiniz
  6. Yeni başladığım için birşey yok daha her çizim yaptığımda fotoğrafını çekip konuyu güncellicem şuanda şunu çiziyorum.Eren abiden ilham aldım :D acemiyim daha kötü,iyi eleştirilerinizi bekliyorum biliyorum bazı renkler oturmamış Çizeceğim chibi : Çiziyor olduğum Chibi:
  7. avatarların yerine kullanıcımı gelicek ?
  8. Lupin III Rolüyle Oguri Shun Monkey Punch’ın 1967′de başladığı ünlü mangası Lupin III’nin yeni bir live action filme uyarlanacağı duyuruldu. İlk 1971′de animeye uyarlanan, 1974′te ise bir live action filmine uyarlanan, yaklaşık 45 yıllık bir geçmişi bulunan serinin şimdi bile oldukça büyük bir hayran kitlesi var. Filmin yapım süresinde, mangaka Monkey Punch da filmin senaryosuna çeşitli fikirler ile katkıda bulunmuş. Arsene Lupin III, en büyük hırsız Arsene Lupin’in torunudur. Lupin III, ekip arkadaşlarıyla birlikte dünyanın en ünlü hazinelerini çalmaktadırlar. Uyarlanacak film ise orijinal hikayeyi takip edecek. Genel oyuncu kadrosu açıklanan filmin kahramanı Lupin III karakterini Oguri Shun oynayacak. 10 ay boyunca aksiyon sahneleri için eğitim alan Oguri’nin bu bağlamda 8 kilo verdiği de gelen bilgiler arasında. Filmde Lupin’in çete üyelerinden Jigen Daisuke’yi Tamayama Tetsuji, Ishikawa Goemon’uAyana Go ve Mine Fujiko’yu Kuroki Meisa oynayacak. Yine hikayede Lupin’in eski düşmanı Zenigata Koichi (nam-ı diğer Müfettiş Zenigata) rolünde ise Asano Tadanobu arz-ı endam edecek. Filmin bir önemli özelliği de çeşitli ülkelerden oyuncuların yer alacak olması. Tayvan’dan Jerry Yan; Tayland’dan Thanayong Wongtrakul, Nirut Sirijanya, Yaya Ying; Avustralya’dan Nick Tate ve Güney Kore’den Kim Joon açıklanan isimler arasında yer alıyor. Yönetmenliğini Kitamura Ryuhei (Godzilla: Final Wars), senaryosunu ise Mataichirou Yamamoto‘nun (Crows Zero) üstlendiği filmin 2014 yazında vizyona girmesi planlanıyor. Kaynak: www.AnimeFantastica.com
  9. 3 bölüm sonra sevenlerine veda edecek. Gotik manga Rozen Maiden, önümüzdeki 2 ay süresince yayınlanacak olan üç bölümünden sonra sona erecek. Bu üç bölümden ilki 28 Kasım’da, ikincisi 5 Aralık’ta ve sonuncu bölüm de 4 Ocak’ta yayınlanacak. 11 yıldır devam eden manga, 2002’den 2008 yılına kadar Gentosha’nın aylık Comic Birz dergisinde yayınlanmıştı. 2008 yılından itibaren ise Shueisha’nın Young Jump dergisinde yayınlanmaya başladı. Kaynak: www.AnimeFantastica.com
  10. Zone-Tan

Naruto Shippuuden Aralık Programı

özel mesaj sistemi facebook gibi chat yerimi yoksa konumu normal mesajlaşmak için ?
  11. Zone-Tan

a pardon bilmiyordum
  12. Zone-Tan

sohbet etmek yasakmı ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.