Jump to content

Salkin

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Salkin hakkında

• Doğum günü 10/24/1991

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

619 profil görütülenme

Salkin üyemizin başarıları

1. Salkin

Aegisub karakter hatası

@SiyahBeyaz senin yöntemini denemiştim işe yaramadı. @Kaxell çok sağol, söylediğin yöntem işe yaradı. Ama diğer programlarda sorun çıkarır mı?
  2. Merhaba arkadaşlar. Son birkaç gündür aegisub programında japonca karakterler ve tag işaretleri(*), kare olarak görünüyor. Önceleri kapatıp açınca düzeliyordu ama sonradan sürekli hale geldi. Nasıl düzeltileceğini bilen birisi yardım edebilir mi? Not: Konunun yerini bilemedim. Yanlış yerdeyse kusura bakmayın.
  3. Bölüm Sayısı: 13 Tür: Komedi, Okul, Slice Of Life Yıl: 2008 Çeviri & Encode: Salkin Konu: Haruka, Kana ve Chiaki Minami birlikte yaşayan üç kız kardeştir. Minami-ke, onların birbirleriyle ve çevreleriyle olan ilişkilerini, günlük hayattan kesitlerle komik bir şekilde sunar. Sıradan kızların, sıradan maceraları, sıra dışı bir şekilde anlatılır. Serinin 2. sezonudur. 1. BÖLÜM: VK MAİL İNDİR(MF) 2. BÖLÜM: VK MAİL İNDİR(MF) 3. BÖLÜM: VK MAİL İNDİR(MF) 4. BÖLÜM: VK MAİL İNDİR(MF) 5. BÖLÜM: VK MAİL İNDİR(MF) 6. BÖLÜM: VK MAİL İNDİR(MF) 7. BÖLÜM: VK MAİL İNDİR(MF) 8. BÖLÜM: VK MAİL İNDİR(MF) 9. BÖLÜM: VK MAİL İNDİR(MF) 10. BÖLÜM: VK MAİL İNDİR(MF) 11. BÖLÜM: VK MAİL İNDİR(MF) 12. BÖLÜM: VK MAİL İNDİR(MF) 13. BÖLÜM FİNAL: VK MAİL İNDİR(MF) Opening ve Endingler hardsub olduğu için raw olarak indirilip çevrisi, karaokesi yapıldı ve bölümlere eklendi. İsteyenler için; OP: VK MAİL İNDİR(MF) ED: VK MAİL İNDİR(MF) RAW OP: VK RAW END: VK
  4. :D @Usui-chan o kadar da değil yani @Siyah Beyaz bilmiyordum. Düzelttiğin için teşekkür ederim.
  5. Seitokai Yakuindomo animesinin ilk sezonunun son iki ovası çevrilmemişti ve animenin ilk sezonunun finalini izleyememiştim. Bende beklemekten sıkılıp son 2 ovayı kendim çevirdim. Çevirilerde hata varsa veya beğenmezseniz şimdiden özür dilerim. Seitokai Yakuindomo OVA 7 İndir Seitokai Yakuindomo OVA 8 Final İndir
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.