Jump to content

Yoichi D. Gremory

Kayıtlı Üye
 • Posts

  154
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Yoichi D. Gremory

 • Birthday 03/14/1995

İletişim Yöntemi

 • Website URL
  http://www.animehearts.net

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  Türküz

Recent Profile Visitors

1434 profile views

Yoichi D. Gremory's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

36

Reputation

 1. Bu aralar o günden bu güne kadar geliştirmelere daldığım için pek bakmamışım konuya :D Daha fazlasını takip etmek istiyorsanız oyunun sayfası var onu takip edebilirsiniz. https://www.facebook.com/loco2revo/ Bu arada karakterlerin hikaye ve oynanışı: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.706442616206153.1073741830.495265037323913&type=1&l=38e180a42e
 2. Quan Zhi Gao Shou da ki glory oyununa benzer APM türü oyun Herkes merak etmiştir bu oyunun ne nerde olduğunu, hatta çin sitelerinde bile araştıranlar var. Maalesef biz de bulamadık fakat yaptığımız oyuna az da olsa APM türü eklemek istedik. Hasarlardan kaçış için baya hızlı olmanız gerekiyor. https://giphy.com/gifs/N1BmkaEsg9cre Aslında bu proje ocak ayında başlamıştı LOCO'NUN REVO yani Revize edilmiş hali. 2018 de Erken erişim olarak piyasaya sunulacaktı ve halen devam ediyor. Büyüler için ekranda beliren tuşlara seri bir şekilde basıp büyünüze ekstra hasar katmak için hatırladığınız hasar büyü harflerine basarak rakibe hasar verebilirsiniz. Saldırılar içinde aynı durum fakat bu projede ikisi de olmayacak. Yeterli katkı sağlanırsa yeni projede FULL APM türünde bir oyun projesi yapacağım. Ne diyorsunuz?
 3. Oyun yeşil ışık yakıldı! Bedava katılmak için tester keyleri kaçırmayın! https://www.facebook.com/groups/ChaosOfHearts/ 10 TLye steam key alabilirsiniz. Oyun sonsuz hesabınızda kalacaktır yani released olunca bile silinmeyecek.
 4. Yayınlanacak olan Türkiyenin ilk action moba oyunu Chaos Of Hearts steam oylarınızı bekliyor! http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=716348182
 5. 1- Yeni Mobil 3D MMO RPG oyunu 2- Yeni MMO Browser Oyunu (İndirilmeksizin tarayıcı üzerinden.) https://www.facebook.com/myanimehearts/videos/1062893223754286/ Toplamda 6 Oyunumuz olup piyasaya vurgun yapmaktayız. Sadece oyuncu yetersizliği nedeniyle paylaşma gereği duydum. Umarım reklam olarak algılamayıp katkı sağlamış olursunuz.
 6. Teşekkür ederiz. Etkinlikler bitmeyecek hep devam devam. Hatta 2. Türkiye Turu da çıkacak.
 7. Evet Anime Hearts 3 Yıldır ayakta ve ayakta durmaya devam edecek! Bu sene ne mi yapacağız? ----1---- İlk önce ürün etkinliği 1 ALANA 1 BEDAVA Etkinliği! https://www.facebook.com/myanimehearts/posts/1041613245882284 1 Tane Rias gremory Dans figürü Alırsanız 1 adet aynı üründen bedava. Kurumi toisaki figürü, shiro figürü dahil herşey var.! ----2---- Türkiye Turu cosplay etkinliği. https://www.facebook.com/events/1032075193480003/ Adana'dan başlıyoruz tüm Türkiye'yi hem geziyoruz hem eğleniyoruz. Alıntı: "Adana'da oturan cosplayerlerin umutları tükenmeden bu seneyi eğlenceli geçirecek bir etkinlik hazırladık. Adana dışındakiler; Cosplay hayallerinizi sıkıca tutun! Sizin oturduğunuz illere de geleceğiz!" Adana > Niğde > Mersin > .... Her yere geleceğiz. ----3---- Yeni online Oyunlarımız çıktı! Google Play'de Mobil oyunumuz Dragon Hearts Türkiye'de tutuldu. 4.000 İndirmeyi aştık! Diğer 3 PC Oyunumuz Rusty Hearts, Sword Hearts ve S5 League yayında! 1 Oyun da Browser oyunumuz geliyor! ----4---- Daha fazlası da olacak! Takipte kalın! Kaynak: http://www.animehearts.net/konu-anime-hearts-3-yasinda.html Sitelerimiz: A.H Online: http://online.animehearts.net/ A.H Market: http://market.animehearts.net/ Ve zaten diğer sitelerimizi bilirsiniz.
 8. Rusty Hearts var Tam Anime MMORPG si. Bu arada Tam anime ve yarı anime oyunları için: http://online.animehearts.net/ Rusty Hearts da http://online.animehearts.net/ içinde zaten.
 9. Anime Hearts üzerinden açtığımız yeni mmo mobil oyunumuza sizi davet ediyoruz. Anime Hearts 2 Yıldır Aktif Toplam 12 Adet sitesi + 3 Online Oyunu mevcuttur. Rusty Hearts(PC Oyunu) , Tien Hearts(Browser Oyunu) , Dragon Hearts(MMO Mobil oyunu). Android şuan geldi IOS için henüz çalışmamız yok ama geleceğine inanabilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ahzs.dragonhearts 6 Tane ayrı yeni etkinlikler mevcut (Video izlerseniz ) Okçu: 1-Ok ve yay 2-GunMachine silahı Büyücü: 1-Yelpaze 2-Asa Savaşçı: 1-Yumruk eldiveni 2-Ağır kılıç Suikatçı: 1-Hançer bıçağı 2-Kılıç bıçağı Yani her bir karakterde 2 farklı silah kullanım stili var. Mutlaka bağımlısı olacağınız oyun Artık Türkçe olarak Google Play'de!
 10. Android sistemi olarak bu ay çıkacak olan oyun Dragon Hearts'ın Çıkmasına az kaldı. Oyunla ilgili bi sürü video ve resim paylaştık: https://www.facebook.com/myanimehearts/videos/970367209673555/ resimler: Veya https://www.facebook.com/myanimehearts facebook sayfamızdan güncel olarak görebilirsiniz. Oyun Google Play'e konulduğunda bilgi verilecektir.
 11. Aa benim konum ne ara sabit oldu :D Neyse yorumlarınız için teşekkür ederiz yeni Anime mmo mobil oyuna zaten isim bulduk. Android üzerinde çalışıyoruz. IOS için android yayınlandıktan sonra çalışmalara başlanacak. Zaten türkanime de konu açmıştım: http://forum.turkanime.tv/topic/14136-yeni-anime-mmo-mobil-oyun-geliyor/
 12. Son zamanlarda Bilgisayar oyunu Rusty Hearts, S5 League. Browser Oyunu Pokemon RPG ve Tien Hearts oyunlarını yayına çıkaran Anime Hearts Ekibi sonunda Android ve IOS uyumlu MOBIL oyunu da getirdi! Oyunun içeriği ise tam net olarak bilinmese de AÇIK DÜNYA (OPEN WORLD) Dungeon sistemi, klan, pvp, etkinlik sistemi gibi bir çok sistem bulunuyor. Oyun içi görüntülere ve trailere ulaşmak için kaynakça: http://game.animehearts.net/2015/07/06/anime-hearts-durmak-bilmiyor-yeni-anime-mmo-mobil-oyun-geliyor/ Websitesi: http://dh.animehearts.net/
 13. Siz launcher ile mi giriyorsunuz sorunuzu tam olarak anlayamadım
 14. Winrar indirdiniz mi ? Winrar kurulu ise oyunu sağ tıklayıp "Dosyaları çıkar" yaparak oyunu kurabilirsin. Hazır olarak kurulu.
 15. Bekleriz Bu arada yarın 16:00 da PVP Solo Survival Savaşı etkinliği olacak hemen 10 Level olun.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.