Jump to content

Özay

Üyeler
  • İçerik sayısı

65
  • Son ziyareti

Özay kullanıcısının paylaşımları

1. İngilizce çevirisi olan visual novel önerileriniz varsa alabilir miyim??

1. Kaxell

Kaxell

ne tarz istediğine bağlı olarak veriyim.

2. Paprika

Paprika

Freelerden mi?

2. Ben Fairy Tail'i 7. kez izlemeye gidiyorum o zaman...

1. Özay

Özay

Teşekkür ederim :D

3. Gintama'ya yeni sezon geliyormuş. Allah'ım nasıl mutluyum. Nasıl sevindim. Acayip sevindim ya. Sevincimden ağlamak istiyorum şuan

4. Ağlamak istiyorum şuan. Onca zamandır aldığım en güzel haber. Şuan ne kadar mutlu olduğumu nasıl tarif ederim bilemiyorum. Ortalıkta zıplamak istiyorum sadece. Acayip güzel bir haber ya çok mutluyum
  5. Gintama... Nasıl bir şeysin sen öyle ya. Hele o mangası... İzlediğim en sağlam, en çok etki bırakan animeydi.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Özay

Özay

Beyaz saçlı karakterlere bayılan biri olarak hem kişilik hem de fiziksel açıdan en Gintoki sevdiğim karakterler arasında altın tahta sahip

3. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Beyaz saç deyince aklıma Yugioh'nun pegasusu geliyo hemen neyse :D

4. jans09

jans09

Çok güzel bir şey. Mangası da animesi de...

6. Fairy Tail'in en rezalet bölümüydü. Gerek çizimler gerek senaryosu olsun. Zaten ikinci sezonun çizimlerinde kalitesizleşme vardı ama bu kadar göze batar derecede değildi. Bu kadar güzel bir konuya bu kadar mantıksız bir senaryo... Bir an önce bitsin şu filler arc. İki haftada manga senaryosunun kalitesini özledim

7. Özay

Meast - Acemice Manga Çalışmaları

Bir de ben bu yaz seni geçecektim sözde, hedefim oydu. Yaklaşık dört yıldır (arada çizim yapmadan geçirdiğim ayları çıkartırsak dört veya üç buçuk yıla düşer sanırım) ciddi ciddi çizim yapıyorum ve hala kaş çizmeyi unutuyorum :bird-onion-head-emoticon: Açık bir şey var ki artık acemilikten çok daha farklı bir noktadasın. Ben artık bir şeylerin ciddiye bindiğini hissediyorum ve bir süredir tasarladığın hikayen vardı sanırım. Çünkü diğer konularında birine cevap olarak "Manga çıkarırsam neden üzgün olduğunu öğrenirsin" benzeri bir şey söylemiştin. Taslak hazırlayabilmek. Kıskanmaya başladım sanırım. Türkiye'de yanlış hatırlamıyorsam beş manga-ka vardı. (sayıyı attım ben sanırım ya :P ) seninde onların arasında ki yerin açık duruyor bence. O yere oturman için de geçecek olan yılların fazla olduğunu düşünmüyorum.
  8. Neden Fairy Tail'in her bölümünde gözlerim dolacak kadar heyecanlanıyorum?

9. Zaten ilk sezonun finali final gibi değildi. O finalden sonra içimde hep bir umut olmuştu ve evet sonunda beklediğim haberi gördüm. Çok mutlu oldum
  10. Akşam yemeğine evimize iki tane Japon geliyor. Ay çok mutluyum

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Özay

Özay

Annem bulup getirdi. Dün biz gittik bu akşam onlar geliyorlar. Birinin adı Yaeko diğeri Katsumi :D Kendimi çok şanslı hissediyorum

3. Nayru

Nayru

Yaeko ve Katsumi hmm ama ben bunların cinsiyetleri hakkında yorum yapamadım İ.D

4. LeornKayn

LeornKayn

İyimiş :D Takashi isimli biri olaydı daha iyi olucaktı :D

11. Bu sene içinde veya seneye için bildiğiniz, duyduğunuz resim yarışmaları var mı?

12. Fairy Tail'e 5. kez tekrar başladım. Yine konseyin Jellal'ı tutukladığı yerde gözlerim doldu.

1. sanzu

sanzu

Ya ne güzel izlemeyi çok istesemde bi türlü başlayamadım bölüm sayısı çok birazda ondan

2. aysenur

aysenur

Aynen, bölüm sayısı çok fazla. Ben de sıkılıp yarısında bıraktım. :D

3. Özay

Özay

Ben de aynı şeyi Naruto'ya yaptım. Yine başlıycam ama okulun bitmesini bekliyorum. Bırakmadan önce de sıkıldığım yerde araya kısa animeler koyarak izliyordum.

13. Özay

Vampire Knight~FC

Siz böyle mangalarından konuşursanız ben iyice meraklanırım ama. Kaynak istiyorum Teog geçsin bende başlıcam mangasına
  14. Özay

Ao Haru Ride’ın İlk Tanıtım Videosu

Bende Strobe Edge'nin anime olmasını dilerdim :hell-yes-onion-head-emoticon: . Hem orda Andou var :bled1-onion-head-emoticon: Gerçi Kou ve Kikuchi de iyidir ya :D Yine de memnunum Gerçi aşk üçgenleri beni çok geriyor "seviyorsan gidip söylesene! Salak kaptırdı kızı!" :bsod-onion-head-emoticon: şeklinde kendi kendime bağırır dururum. Ama . romantik animeleri vazgeçilmez olarak gördüğüm için merakla bekliyorum
  15. Özay

Vampire Knight~FC

Ben direk Zero hastasıyım. Tamamen hastayım odamın duvarında ve çalışma masamda Zero yazıyor. Defterlerim,kitaplarım da aynı şekilde.
  16. İki oyunumun da launcherı açılmıyor. Kafayı yicem artık

17. Özay

Fairy Tail

Gray'in kayıp abisi diye düşünüyorum. Gray Ul'un yanında büyüdüğü için çok geniş seçenekler yok hani ama ilk aklıma gelen o
  18. Fairy Tail geldi yeni sezonu geldi. Cidden geldi. Sevinçten ağlıycam şimdi .

19. Özay

Vampire Knight~FC

Buraları sana devrettik artık kraliçe yapıyoruz seni buraya. Buraları canlandırma görevi de sende yani :D
  20. Özay

Dünyanın En İğrenç 10 Yemeği

Bunları gördükten sonra canım iskender çekti. Nasıl bağdaştırdım hiçbir fikrim yok.
  21. Özay

Vampire Knight~FC

Çok durgunlaşmış buralar. Biraz canlandıralım
  22. Özay

Vampire Knight~FC

Zero'yu alalım ordan bence kendime saklıyorum ben onu :D
  23. Özay

Japon bir arkadasim Cosplay urunleri satiyor

Çok hoş şeyler var ya. Para biriktirmeyi düşünüyorum ama bir şey almam pek mümkün değil gibi :crying1-onion-head-emoticon:
  24. Özay

Vampire Knight~FC

Fark etmedim düzeltiyim hemen :) Edit: düzelttim
  25. Özay

Vampire Knight~FC

Spoiler dışında kullandığım ilk imzam :cheer2-onion-head-emoticon: Yeni imzamız hatırına bir şeyler paylaşalım :cute1-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.