Jump to content

Özay

Üyeler
  • İçerik sayısı

65
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Özay kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ben Fairy Tail'i 7. kez izlemeye gidiyorum o zaman...

2. Gintama... Nasıl bir şeysin sen öyle ya. Hele o mangası... İzlediğim en sağlam, en çok etki bırakan animeydi.

1. Özay

Özay

Beyaz saçlı karakterlere bayılan biri olarak hem kişilik hem de fiziksel açıdan en Gintoki sevdiğim karakterler arasında altın tahta sahip

2. (See 3 other replies to this status update)

3. Akşam yemeğine evimize iki tane Japon geliyor. Ay çok mutluyum

1. Özay

Özay

Annem bulup getirdi. Dün biz gittik bu akşam onlar geliyorlar. Birinin adı Yaeko diğeri Katsumi :D Kendimi çok şanslı hissediyorum

2. (See 5 other replies to this status update)

4. Animesizlik başıma vurdu rüyamda bile anime izliyorum :D

1. Özay

Özay

yaklaşık 1 ay anime izleyemediğim dönemde ben direk animenin içine giriyordum.

2. (See 18 other replies to this status update)

5. Fairy Tail'e 5. kez tekrar başladım. Yine konseyin Jellal'ı tutukladığı yerde gözlerim doldu.

1. Özay

Özay

Ben de aynı şeyi Naruto'ya yaptım. Yine başlıycam ama okulun bitmesini bekliyorum. Bırakmadan önce de sıkıldığım yerde araya kısa animeler koyarak izliyordum.

2. (See 2 other replies to this status update)

6. Ya şu performans ödevlerinden nefret ediyorum bi türlü yapamadım beceriksizim yaa.:(

1. Özay

Özay

Bizim hocalar ya slayt kabul etmiyor ya da slayt yaptırınca konuyu anlattırıyorlar. Her türlü aynı zamanı harcıyorum performans ödevleri için

2. (See 2 other replies to this status update)

7. Dışarıda bu kadar utangaç olmasam da forum ortamlarında hep çekingen oluyorum.

1. Özay

Özay

Bu insanlar konusunda ne desem bilemiyorum. Ne dersem az kalır çünkü. Çok zor ya. Allah yardımcınız olsun hani başka bir şey diyemem

2. (See 10 other replies to this status update)

8. Bu gün çok deli doluyum. Sürekli koşuyorum gülüyorum. Çok fazla konuşma isteğim var. Birde matematik ve ingilizce derslerinden çıktım.

9. Dışarıda bu kadar utangaç olmasam da forum ortamlarında hep çekingen oluyorum.

1. Özay

Özay

Acilde çalışmadım ama acilde sabahladığım günlerim oldu. Az çok biliyorum o çıldırtan insanları.

10. Dışarıda bu kadar utangaç olmasam da forum ortamlarında hep çekingen oluyorum.

1. Özay

Özay

Anlamıyorlardır sanırım. Yani ben hiç anlayınını görmedim. Nedense bizde acilde doktorlara laf anlatamıyoruz. Aciller çok sıkıntılı yerler

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.