Jump to content
  • Create New...

Altidore

Kayıtlı Üye
  • Content Count

22
  • Last visited

About Altidore

• Rank
    Level 1
  • Birthday 12/21/1998

Profil Bilgileri

1. Pek ilgilenmediğim bir karakterin üstünde duracak anlaşılan ama olsun bunun da tiplemesi komikti :)
  2. Ne zamandan beri bekliyordum sonunda :lol:
  3. The Last'ın son flim olacağını sanıyordum. Yeni nesil güzel olacak. Meraklandım. Animenin başlarında Naruto'nun çocuğunu anlatacakları falan hiç aklıma gelmezdi. :lol: ^_^
  4. do-jo'la feat mi yaptınız? Vaaayy. Nasıl tanıştınız anlatsanıza acayip meraklandım şimdi :lol: Feat yapalım fikrini ortaya koyan kimdi?
  5. Acaba bu sezonunda opening'ini, Ling Tosite Sigure mi yapacak ^_^
  6. Şirin kızlar şirin şeyler yapar :D
  7. Başarıların devamını diliyorum. Japon parçaları çalmaya devam et :) Bazı hatalar göze çarpmıyor değil ama dediğin gibi daha ilk resitalin. Mutlu oldum ya şuanda, Türkiye'de bir resitalde böyle bir şarkı çalınınca :lol: Madem konu piano şunu da koyayım ^_^ http://www.youtube.com/watch?v=Ur_KAi1NNNU Not: Necrofantasi geleneksel bir Japon müziğidir.
  8. Dhurarara benim için çok önemli bir anime. ^_^ Ne zaman çıkacak diye bu haberi bekliyordum.
  9. Kishimoto bi röportajında Kakashi'nin yüzünü son flimde gösterebileceğini söylemişti.
  10. Oh be sonunda ne zamandır bekliyordum bunu :hell-yes-onion-head-emoticon: Keşke Kore wa Zombie Desu Ka'nın da 3. sezonu çıkartılsa :bled1-onion-head-emoticon:

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.