Jump to content

anime_sever_kız

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

anime_sever_kız kullanıcısının paylaşımları

1. Mükemmel ve ilgi çekici bir serinin kokusunu alıyorum! :ahaaah-onion-head-emoticon: :cool-onion-head-emoticon:
  2. Kesinlikle beğendim. Hatta izlediğim ilk Türkçe dublaj animeydi :hell-yes-onion-head-emoticon: ve gurur duydum :D ama sanki Chitanda ya daha enerjik bi ses lazım, bir de seslendirmenlerin sesi fazla eem.. ne denir ona.. biraz duygususuz... :bird-onion-head-emoticon: bir de arka plan sesi pek belli edemiyor kendini. Eved biraz fazla eleştri yaptım ilk sefere göre fakat bu tür minik hatalar illa ki olacak. Neyse çok konuştum, kısaca beğendim! :embarrassed4-onion-head-emotico :embarrassed4-onion-head-emotico :good-job-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon:
  3. anime_sever_kız

Noragami Aragoto Haberleri

Aman Tanrım *^* Müthiş bi haber bu ya! :embarrassed4-onion-head-emotico :hehe-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon: :embarrassed1-onion-head-emotico
  4. Nedense Levi'nin yüzünü görünce gülesim geliyor ve tü işin ciddiyetini bozuyo :bsod-onion-head-emoticon: ama çok süper *-* :good-job-onion-head-emoticon:
  5. anime_sever_kız

Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)

Bende çizim yapıyorum. Genel olarak manga ya yöneldiğim için insan çizimlerim biraz pert :bird-onion-head-emoticon: ama emin ol senden pro manga-ka olur. :good-job-onion-head-emoticon: Kadokawa ya manga çizip yollamanı tavsiye ederim :cheer2-onion-head-emoticon:
  6. Oha! şuan şoktayım!! :hell-yes-onion-head-emoticon: :embarrassed4-onion-head-emotico çok süper bi haber buuuu!!!!
  7. AĞAĞAĞAĞAĞA :hell-yes-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon: SÜPER!
  8. Ben Tokyo Ghoul Türkçe olarak bulamadım mangasını... İngilizceme de güvenemiyorum :/ Ama Çok Süpeeeeeeeerrrrr >.< Çok Mutluyum *^*
  9. İnanmıyoru yhaaa >.< Harikaaa!!! Hemen alıcaağğmmm >.< *^*
  10. anime_sever_kız

Shingeki no Kyojin Filminin Oyuncuları

mükemmel ya! bildiğin süper bişey :D ama levi yi oynayacak oyuncu kafama takıldı xD :D :D :D :D :D :D
  11. anime_sever_kız

Junjou Romantica 3. Sezonu

OHA!!! OHA OHA OHA!!! inanmıyorum!!inanmıyorum!!inanmıyorum!!inanmıyorum!!inanmıyorum!!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.