Jump to content

fujoshi

Kayıtlı Üye
  • Content Count

32
  • Last visited

2 Followers

About fujoshi

• Rank
    Level 1
  • Birthday 05/23/2003

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,047 profile views
  1. hayatını nasıl güzel sonlandıracağını düşünecek zamanın varsa... sonuna kadar nasıl güzel yaşayacağını düşünmen gerkmezmi? -Sakata Gintoki
  2. Sasuke: bu dünyadaki en önemli şey nedir? ?: en önemli şey hayattır! Sasuke: hepimiz bir gün öleceğiz ne önemi var ki? neden bu şekilde devam edelim? nasıl olsa bir gün sonlanacağını biliyoruz. ?: hayır hayat çok önemlidir çünkü öleceğimizi biliyoruz! -Sasuke ve kim olduğu umrumda olmayan biri Kanamıyor ama... şuram çok acıyor -Sabaku no Gaara Dökülmüş olan kanın heba olmaması için... daha fazla kan dökmekten başka çaremiz yok -İchimaru Gin Güçsüzlük günah ise Güçlü olmak adalet midir? İntikam almak suç ise Dost olmak adalet için yeterli midir? -Lelouch V. Brithanya Yaşadığım sürece t
  3. fsghfsahg japonyada gösterime girmicek diyolar burası türkiye endişelenmelimiyim eougoeu
  4. one piece - fairy tail 1-16 op - death note - d.gray-man - to aru majutsu no index - boku wa tomodachi ga sukunai - love stage - sword art online - free - rokujuma no shinryakusha - seirei tsukai no blade dance - DRAMAtical murder - gakkatsu - genshiken - hetalia - ouji warawanai to neko - jormungand - the world god only knows - barakamon - kuroshitsuji - nisekoi - yondemasuyo azazel-san - kuro majo-san ga tooru - kore wa zombie desu ka? - wasuregenagumo - danshi koukousei no nichijou - witch craft world - mekaku city actors - black bullet
  5. Benim ablam tohka yatogami tohka abim ya yato yada accelerator olsun isterdim hadi olmadı olsa olsa gray
  6. şu fairy tail tokasını nasıl buldu kız? eğer bilen varsa bana söleyin bende istiyorum!!
  7. animee

1. ohmy34

ohmy34

sanji benim favori karakterim adamın kız versiyonunu düşün hah işte o ben :D

8. benbende bende bende bende benide ekle <3 sanji-sama <3 benide ekle lütfen >-<
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.