Jump to content

fujoshi

Üyeler
  • İçerik sayısı

32
  • Son ziyareti

fujoshi kullanıcısının paylaşımları

1. hayatını nasıl güzel sonlandıracağını düşünecek zamanın varsa... sonuna kadar nasıl güzel yaşayacağını düşünmen gerkmezmi? -Sakata Gintoki
  2. fujoshi

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Sasuke: bu dünyadaki en önemli şey nedir? ?: en önemli şey hayattır! Sasuke: hepimiz bir gün öleceğiz ne önemi var ki? neden bu şekilde devam edelim? nasıl olsa bir gün sonlanacağını biliyoruz. ?: hayır hayat çok önemlidir çünkü öleceğimizi biliyoruz! -Sasuke ve kim olduğu umrumda olmayan biri Kanamıyor ama... şuram çok acıyor -Sabaku no Gaara Dökülmüş olan kanın heba olmaması için... daha fazla kan dökmekten başka çaremiz yok -İchimaru Gin Güçsüzlük günah ise Güçlü olmak adalet midir? İntikam almak suç ise Dost olmak adalet için yeterli midir? -Lelouch V. Brithanya Yaşadığım sürece tayfama veya denizime dokunmana asla in vermeyeceğim -Monkey D. Luffy Senin Kıçını tekmeleyeceğim -Monkey D. Luffy Bu dünya sadece boktan bir oyun! -Sora&Shiro Dinleyin! Diyelim çok çilekli süt içtiniz ve gecenin bir vakti tuvaletiniz geldi.Fakat yatağın dışı soğuk, kalkmak istemiyorsunuz ama altınıza yapmak üzeresiniz.En sonunda gitmeye karar veriyorsunuz.Tuvalete koşup işiyorsunuz.Sanki tüm hayatınız boyunca bu anı beklemişsiniz gibi düşünüyorsunuz.Fakat sonra farkediyorsunuz ki orası tuvalet değil, sizin yatağınız!O ıslaklığın ılık sıcaklığı, söndürülmesi güç bir ateş gibi yayılıyor!Durmuyorsunuz. Durduramıyorsunuz!Bahsettiğim şey bu işte.Bu çilekli sütün gerçekleri!Anladınız mı?!-Sakata Gintoki Dattebayo-Naruto YAŞAMAK İSTİYORUM BENİ DE YANINIZDA DENİZE GÖTÜRÜN!!!-Nico Robin Bu ikimiz içinde bir ceza artık suzaku kururugi olarak yaşamaya devam edemezsin.-Lelouch V. Brithanya Hayatını nasıl güzel bir şekilde sonlandıracağını düşünecek zamanın varsa,Sonuna kadar nasıl güzel yaşayacağını düşünmen gerekmez mi?-Sakata Gintoki Moyashi -Kanda Marimo! -Aşk Ahçısı (sanji) Aşk Ahçısı -Marimo (zoro) Yohohoho, heyecandan öleceğim, ama ölemem çünkü ben zaten ÖLÜYÜM! -Brook Kira:kötülerin olmadığı yeni bir dünya yaratacağım! Ryuk: yani yeni dünyadaki tek kötü sen olacaksın. -kira-ryuk Utanmaya gerek yok. Zaten hepimiz çıplak doğduk. -Johan Liebert ET!!! -Monkey D. Luffy Yarınki sen bugünden daha güzel olacaksın -Io Kral ve atının farkı nedir? birinin 2 diğerinin dört ayağı vardır gibi çocukça şeylerden bahsetmiyorum! Eğer, yetenekleri ve güçleri aynı olsaydı.Neden biri kral olup ta savaşı yönetirken,diğeri neden at olup kralı taşımak zorundadır? Bunun tekbir cevabı var. İÇGÜDÜ! -Beyaz İchigo Arkadaşlar için ölünmez. Onlar için yaşanır -Erza Scarlet Oh My God -Mayoi Ben başkan olduğumda tüm kızlar...MİNİ ETEK GİYECEK!! -Roy (Albay Mustang)
  3. şu resimdeki filmin adı ne
  4. kiritonun rikat garibesi hali :D
  5. fujoshi

Bu Hafta Bazı Animeler Gösterimde Olmayacak!

fsghfsahg japonyada gösterime girmicek diyolar burası türkiye endişelenmelimiyim eougoeu
  6. fujoshi

Favori Anime Müzigin ?

one piece - fairy tail 1-16 op - death note - d.gray-man - to aru majutsu no index - boku wa tomodachi ga sukunai - love stage - sword art online - free - rokujuma no shinryakusha - seirei tsukai no blade dance - DRAMAtical murder - gakkatsu - genshiken - hetalia - ouji warawanai to neko - jormungand - the world god only knows - barakamon - kuroshitsuji - nisekoi - yondemasuyo azazel-san - kuro majo-san ga tooru - kore wa zombie desu ka? - wasuregenagumo - danshi koukousei no nichijou - witch craft world - mekaku city actors - black bullet - mushishi - hoozuki no reitetsu - letter bee - ore no imouto - pandora hearts - mondaji tachi ga isekai kara kuru sou desu yo? - noragami - diabolik lovers - soul eater - ao no exorcist - amnesia - FMA - k-on - gj-bu - ınu x boku ss - cuticle tantei inaba - monochrome factor - senyuu - beelzebub - angel beats - air gear - no.6 - code geass - c cube xcursed xcarious - sayanora zetsubou sensei - khr - blood lad - bleach - darker than black - durarara - acchi kocchi - a channel op/end leri vb. 9873 şarkı arasından en sevdiğimi seçmek çok zor
  7. fujoshi

Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?

Belki lelouch veya sasuke
  8. fujoshi

Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?

Benim ablam tohka yatogami tohka abim ya yato yada accelerator olsun isterdim hadi olmadı olsa olsa gray
  9. fujoshi

Shingeki no Kyojin Fark Attı

omedeto gozaimasu <3
  10. fujoshi

ANİME KOMEDİ 24.05.2014 (6)

şu fairy tail tokasını nasıl buldu kız? eğer bilen varsa bana söleyin bende istiyorum!!
  11. animee

1. ohmy34

ohmy34

sanji benim favori karakterim adamın kız versiyonunu düşün hah işte o ben :D

12. fujoshi

Sanji fc

benbende bende bende bende benide ekle <3 sanji-sama <3 benide ekle lütfen >-<
  13. fujoshi

Sebastian Michaelis FC

benide ekle B)
  14. fujoshi

Yaoi Fc (+15)

:embarrassed4-onion-head-emotico lütfen...benide..üye...yapın :embarrassed4-onion-head-emotico :embarrassed4-onion-head-emotico :embarrassed4-onion-head-emotico
  15. fujoshi

Fullmetal Alchemist |FC|

ekle benii (>--<) <3
  16. yhaaa junjou romantica yokmuuu :(
  17. fujoshi

DRAMAtical Murder Animeye Uyarlanıyor

yhaa çok sevindim yaa tebrikler :D inş biran önce gelir yhaa:D çok mutluyum biri beni öldürsün :D
  18. çizimlere baktım gülmekten geberdim yaa süperler hepsi yapanların ellerine sağlık ;)
  19. 2. parttaki zoro ve 3. parttaki yato hiç olmamış onum dışında süper yhaa adama da pes vallahi :D
  20. yhaa ben buna katılmak istiyorum ama nasıl katılcam resmi çizim biyeremi götürmem lazım internetten fotomu atmam lazım ne yapmam lazım :(
  21. anime düşünüyom ne düşüncem

22. yaşasın seby-chan'ımı yeniden görcem ayy heyecanlandım şimdi :embarrassed4-onion-head-emotico :bled1-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon:
  23. fujoshi

Mushishi İkinci Sezonu Geliyor

kyaaaa yaşasın en sevdiğim animeler arasında geçen haftalarda bitirdiğim için fazla sürmez gibi geliyo bekleme ama inş fazla bekletmez
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.